לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2007, 09:42
  cohenrm cohenrm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל cohenrm
אני-בנות

היי.
שמעו, יש לי בעיה:
עד היום (כיתה י') לא הייתה לי חברה וכמובן שלא התנשקתי וכו וכו'...
אני מבין הרבה בבנות, איך לגשת, איך להתחיל וכו' ואני גם עוזר הרבה בפורום כאן בנושאים הללו.
אני מתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת להכיר בנות ולדבר איתן ושתהיה לי חברה זה פשוט חלום וכל הציונים הטובים לא שווים לי כלום אם אין לי מה שאני רוצה=חברה.

אני דיי חסר בטחון, לא שאם בת תדבר איתי אני אגמגם אבל עדיין אני לא מסוגל לגשת לבת, קצת קשה לי למקד מבט בעיניים ישר וכו'..

בזמן האחרון אני רק מדבר באיי סי ובמסן עם בנות מהשכבה שהם מכירות אותי, אבל לא נגשות וגם אני לא ניגש כי אני לא מסוגל, אין לי ביצים אני פחדן טילים..כאילו לא יודע מה קרה!!
לא יכול כבר אני שבור לגמר'ה..כל היום אני רק חושב על בנות, וכרגיל מוצא תירוצים למה כדאי לחכות עם זה, למשל: "עכשיו יש לי קצת פצעים, אני אטפל בהם אח"כ אני אלך יהיה יותר טוב" / "שיט! לא התגלחתי...טוב מה אם אני כבר ניגש אז רק מגולח"....

איך? איך אני מסוגל לשבור את המחסום הזה, את הקיר הזה שמפריד ביני לבין בנות..יצא לי לא פעם אחת לתכנן ערב לפני שאני ניגש לדבר עם אחת מהשכבה שהייתי דיי דלוק עליה אפשר להגיד, לפני השיעור פשוט הלב שלי דפק כמו אזה מכונת יריה לא הייתי מסוגל וכרגיל "חיכיתי לרגע המתאים"-וכמובן שאין רגע כזה! עוד נסיון לא מוצלח....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2007, 11:32
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
עצה בשבילך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cohenrm שמתחילה ב "אני-בנות"

בתור אחד שאכן נותן עצות ופעיל פה (המשך כך) הנה עצה בשבילך שאני מיישם גם על עצמי
קח את מה שכתבת ותחשוב איזה עצה היית נותן אם מישהו אחר היה כותב את מה שכתבת כך תוכל כבר לקבל אחת העצות הטובות מבלי לחכות לתשובות של אחרים.
תמיד הרבה יותר קל לייעץ מאשר לעשות אך החוכמה זה ליישם את מה שאנחנו מייעצים לאחרים

דברים נוספים שאני יכול להציע לך זה לחשוב מה עוצר אותך מלגשת אל בחורה במיוחד אם אתה מדבר איתה במסנגר ושם אני מבין אין לך בעיה ואם כבר מדברים שם ואני לא יודע את טיב השיחה או הקשר שנוצר לך שם אבל אם אתם כבר מדברים שם על הכל, אפשר גם להציע שם לצאת לסרט או להפגש או אפילו להציע לעבור לטלפון. או לי דרך המסנגר יהיה לך יותר קל "להתחיל" עם אותה אחת שמעניינת אותך

בגדול אני יכול להגיד לך שאני מאוד מזדהה איתך וכשכתבת שכל מה שחסר לך זה מישהי עכשיו זה הזכיר לי שזה כל מה שאני רציתי כשהייתי בתיכון
היו לי ציונים סבירים, היו לי חברים משפחה אוהבת ובגדול לא היה חסר לי כלום וכל מה שייחלתי לעצמי זה להכיר מישהי, אני זוכר שבכיתה י"א יצאתי המון בייחוד כי אחד החברים הטובים שלי יצא עם מישהי וניסה לשדך לי את כל החברות שלה וכנראה שאז הייתי דיי בררן כי מכל היציאות לא יצא כלום רק בעיקר כיף (אה כן היתה מישהי שיצאתי כמה פעמים אבל היא היתה שתקנית ואחרי שאתה מדבר בשביל 2 ומחליט בשביל 2 זה דיי ממצה את עצמו מהר מאוד)

אני יכול להגיד לך שגם אצלי להתנסח בכתב הרבה יותר קל מאשר בעל פה ואת החברה הראשונה הכרתי דרך נדמה לי מעריב לנוער שפעם היה מדור (אולי עדיין יש) שלח מכתבך על פני המים (להזכירך שאני מדבר על תקופה (חשוכה ) לפני עידן האינטרנט ואפשר להגיד בתחילת עידן המחשבים כשעוד היה אפשר להכניס 10 משחקים לדיסקט אחד (כן כן עד כדי כך זקן )) והיינו ביחד כמה חודשים וזה נגמר ואז היה השירות הצבאי שלא היתה מישהי ספיציפית ולאחר מכן הכרתי מישהי ולאחרי את אישתי היום, אז זה היה קצת יותר קל כי אני חושב שבצבא מאוד התבגרתי ובעיקר הפכתי להיות דיי עצמאי ולא הילד של אמא

אז בקיצור (אחרי מגילה כזאת לכתוב בקיצור זה חזק ) יש 2 אפשרויות או שתחכה כמו שאתה אומר שתהיה בדיוק בלי פצעים עם גילוח ועם מוזה נכונה וכו וכו וזה מתישהו בשאיפה יגיע או שהיא תגיע אלייך כי היא תתיאש מלחכות שתעשה משהו
או וזה אופציה יותר מהירה וטובה תחליט על מישהי ותלך על זה מקסימום מה יקרה היא תגיד לא? אז מה זה בעיקר יהיה הפסד שלה לא?

בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 27-02-2007, 13:03
  Effoliation Effoliation אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.07
הי ילד, תפוס ביצים!

קראתי פה כמה פעמים שאמרת שהמראה החיצוני לא כל כך אכפת לך, ואני לא מבינה למה אתה חושב שלבנות זה אכפת.
אני יודעת שיש המוןןן כונפות שמשדרות בטחון ובגלל זה מדברים איתן.
תחשוב על זה, כל מה שאתה צריך זה טיפה בטחון.
ואם תציע למישי לבוא לאיזה סרט והיא לא תסכים מה יקרה?
הכל פה משחקים של ניסוי וטעיה..

במסנג'ר אתה נורא פתוח אבל פנים מול פנים אתה לא עושה כלום..
אני חושבת שאתה חושב יותר מידי רחוק.
לפני שתציע לזאתי או תדבר איתה אחד על אחד אתה צריך להפוך להיות אחד מהקבוצה שלה,
זאת אומרת לשבת כמה בנות וכמה בנים ביחד ולדבר,
שיהיה את הקשר המינימילי, שלא תהיה מבוכה..
אתה חייב להפתח קצת ולהכניס לעצמך ביטחון.
אתה חכם, אתה נחמד, אתה גבר, יאלה תתנפח!
צא החוצה ותראה לעולם מי אתה..
שיחות מוטיצבציה זה אני ואתה יודע מי אני,
ואם אתה רוצה אפשר גם בבצפר,
[השינוי מתחיל בי ]
לדבר קצת להפתח..
תכנס למודעות של אנשים...

בהצלחה חמודי =]

ישן 27-02-2007, 14:34
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04

אתה חושב יותר מדי... מתכן יותר מדי - וזה שורש הבעיה.

אתה מנתח בראש את כל הסיטואציות והמצבים שאתה יכול ועלול להיכנס אליהם - ועוד מראש שולל את עצמך ואת יכולתך להצליח.

אתה צריך להניח להכל - לנשום עמוק - ופשוט להיות עצמך.

אתה הרי עצמך מעיד באשכולות אחרים שבסך הכל לא מדובר בלכבוש את פסגת האוורסט (בקושי גבעת האירוסים)

הבעיה הנוספת היא העובדה שנוח לך "להתחבא" לכאורה מאחורי מסך המחשב, המהווה גם מסך תרתי משמע - מחיצה - בינך ובין הבחורות שמוצאות חן בעיניך.

כשתיפטר מהמחיצה הזו - ותזכור ששיחה פנים אל פנים יכולה להיות זהה לשיחה באינטרנט - אז תחוש הקלה מיידית - אין צורך בלתכנן, אין צורך ב"תוכנית-קרב".

אני יודע שאתה כבר יודע את הכל... רק צריך שתשכנע את עצמך בזה - משום שזו האמת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר