לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2007, 19:31
  Rs3k Rs3k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Rs3k
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי blabla12345 שמתחילה ב "מה הדרך הכי עדינה לבוא ולהזמין ידידה לאנשהו?"

אחי, לא באים ו"תוקפים" אותה בשאלה כמו שאמרו פה וגם לא באים ומתחננים...
גם כן שלדעתי לא כדאי לעשות את זה בקטע של 'יש לנו הרבה על מה לדבר' כי ככה אתה כאילו מנסה לשכנע אותה לבוא, ובעצם לא מראה לה שאתה מעוניין בה (כמובן שהיא תקלוט את זה בסוף).
זה צריך להיות כמה שיותר ישיר..
'רוצה אולי ניפגש איפשהו?' - כמה שיותר ישיר - נותן לה את ההזדמנות לסרב אם אינה מעונינת.. וכמובן גם להסכים
אם כן, אז פשוט מאוד 'חשבתי על X, מה את אומרת?' עונה כן.. 'אז יאללה, ביום X בשעה Y:Z', והכל צריך להיות בסוג של צחוק, ללא מחויבות כלשהיא.

אם היא אומרת לא, לא קרה כלום.
אני רציתי להזמין מישהי לסרט, הייתי ממש קרוב לשאול אותה, השתפנתי, יומיים אחרי זה 'תפסו' לי אותה.
אל תעשה את אותה טעות, לא זה סה"כ לא, היא לא מעונינת? בסדר, she's just a fish!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2007, 20:39
  anoNymousab anoNymousab אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.06
קח עצה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי blabla12345 שמתחילה ב "מה הדרך הכי עדינה לבוא ולהזמין ידידה לאנשהו?"

אם אתה אומר שבבית ספר אתם רק מדברים לך דבר איתה כזה תבקש טלפון כזה לא בדרך אגב אבל גם לא כאילו אתה משתוקק לזה.. תגיד לה "שומעת שניה, מה הטלפון שלך?" ותביא לה את הפלא שלך שתמלא.. אחרי שהיא מילתה תגיד לה סבבה אני ידבר איתך ותגיד לה ביי אל תמשיך את השיחה.
אחר כך בטלפון דבר איתה תגיד לה שאתה רוצה לראות אותה ואם היא יכולה.. אם היא אומרת שהיא לא יכולה, תשאל מתי היא כן, לך לפי האינטואיציה, אם אתה שם לב שיש התחמקות אחרי מספר פעמים שניסית תגיד שהיא תדבר איתך שהיא תוכל ואז כבר תראה מה יהיה. אם היא אומרת משהו כמו "בכיף" תפגשו פה שם ומשם כבר תנסה לזרום.
פה מגיע השלב של הלרצות אותה ואם אתה רוצה ליזום נשיקה נגיד אני חושב שלא הכי טוב לנסות ביום הראשון, לדעתי אחרי איזה 3 פעמים שב איתה איפשהו בשקט ויאלה (:

בהצלחה (: השקעתי בתגובה [=
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר