לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2007, 21:50
  yaronshani11 yaronshani11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.05
כלי כתיבה

שונא את זה שאחרי 3000 שנות אבולוציה, המין האנושי לא הצליח לפתח כלי כתיבה נורמלי מחורבן אחד. עט עפרון זה זבל לא נורמלי. אתה כותב 5 שורות וזה שובר לך חוד, סתם קנוניה מסריחה לקנות חבילות של 500 חודים ולפרנס את מי שמייצר את עטי העפרון האלו. עיפרון סתם טינופת של כלי כתיבה. אתה כותב איתו חצי עמוד והוא כבר לא מחודד, צריך לשמור מחדד במרחק 5 סנטימטר ממנו ולחדד אותו כל 2 דקות, מה גם שזה בדרך כלל שובר את העיפרון וכך גורם לך לדחוף את הראש עמוק עמוק לקיר ואז אתה גם מגלה שלא משנה כמה פעמים תחדד את העיפרון, הדבר המחורבן הזה בחיים לא יצליח להיות מחודד כמו בזמן שקנית אותו ואתה קולט שעבדו עליך בעיניים ושנדפקת עם כל העפרונות האלו ושמהיום אתה פשוט צריך להסתובב עם חבילה של 10 עפרונות כל פעם שאתה רוצה לכתוב דף מסכן. וגם תוקעים לך מחק מחורבן במעלה העיפרון שאתה שמח עליו וכשאתה מנסה למחוק איתו הוא עושה לך כתם אפור מסריח על הדף ובא לך לתלוש למישהו ראש. יש עט שזה הכי נורמלי אבל גם עוד סוג של זבל. יש ת'עטים המסריחים האלו שהדיו שלהם מתייבש שעתיים אחרי שקנית אותם, יש את אלו שכל פעם שאתה כותב איתם אות, הם עושים לך שלולית דיו בגודל האוקיינוס השקט, יש את אלו שקצה החוד שלהם כל כך מחודד שהוא מחורר לך את הדף כל פעם שאתה כותב שזה פשוט כ*וסעמק. יש את אלו שאפשר לקבוע את צבע הכתיבה שלהם רק לפי הפקק ואז אתה מגלה שהחברים הזבלים שלך החליפו לך את כל הפקקים בעטים ובא לך לדפוק להם איזה מכות רצח. יש את אלו שבמקום לכתוב הם פשוט חורטים לך על הדף. יש את אלו שתוקעים בהם איזה משהו גמיש מסביבם יענתו כדי לא לעייף את היד שלך, מה זה השטות הזו, סתם גורם לפרק היד שלך להזיע יותר, אז העט מחליק ועושה שמות במה שכרגע כתבת, יותר נוח במילא בלי זה, סתם משהו לייקר את המחיר. זבל. יש את אלו שתוקעים בהם 3 עטים בתוך אחד ואז כל המנגנון הזה מתקלקל לך תוך יום ואתה קולט שדפקו אותך ויש לך סתם חתיכת פלסטיק חסר תועלת ביד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2007, 21:01
צלמית המשתמש של fcf
  משתמש זכר fcf fcf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל fcf שלח הודעה דרך MSN אל fcf Facebook profile
יאווו אתה כך כך צודק !!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yaronshani11 שמתחילה ב "כלי כתיבה"

כל הזמן זה מה שאני חושב באמצע שיעור בלשון, אחרי יום לימודים אני יוצא עם ידיים כחולות, כאילו הרביצו לי עם שוט ביידיים, חחח.

מה שהכי מעצבן אותי בכל החרא הזה הוא שיש תעטים האלה שיש בהם דיו נוזלי, שזה הכי סבבה, יש מיכל גדול ויש בו המווון דיו ואתה יכול לראות מה מצב הדיו שלך, אבל מה החרא שפתאום באמצע החיים העט מחליט לא לכתוב, ככה סתם כי בא לו !!!!!
והקטע הוא שהדיו במיכל הוא עוד על חצי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חצי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
בשביל מה יש מיכל ענק עם מלא דיו אם אחרי חצי מיכל העט לא רוצה לכתוב !?!?!?!?!?!?

ואני עוד מנער את העט כמו טבמל והוא לא כותב!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:28

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר