לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2007, 19:42
  סאשה הסוס סאשה הסוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.06
החברה: ג'אווה היא של SUN ו-C# היא של MS
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי User1 שמתחילה ב "אז בכל זאת, מה ההבדל ביניהן?"

שאר ההבדלים הם נגזרות של ההבדל הבסיסי הזה:
  • לג'אווה יש בסיס מתכנתים רחב יותר (וזה אחד הדברים החשובים באמת; זה אומר שקל
    יותר למצוא פתרונות לבעיות אמיתיות. זה גם אומר שלמרות כל הבעיות של ג'אווה, היא
    שפה טובה לדעת מספר הולך וגדל של מתכנתים במשך 10 השנים האחרונות)
  • ג'אווה היא שפה מנוסה יותר ובדוקה יותר.
  • לג'אווה יש מגוון רב של תשתיות (סביבות פיתוח, סביבות הרצה, ספריות), שכנראה רחב
    יותר מזה של C#
  • קיימות מכונות וירטואליות של ג'אווה למגוון רב של מערכות הפעלה, והן אמינות יותר
    (מסיבות רבות: קיימות זמן רב יותר, מפותחות ע"י גורמים אמינים יותר). בג'אווה אפשר
    לפתח גם לפלאפונים, מחשבי כף יד וכו' (למגוון רחב יותר של מכשירים מאשר ב-C#,
    שכולל את כל אלה שניתן לפתח עבורם ב-C#)
  • ג'אווה שופרה מגרסה לגרסה, ואף כי זה אומר שהגרסה הראשונה לא הייתה מושלמת
    (וזה לא כזה נדיר), היא הגיעה למצב די טוב. C# עדיין לא עברה את אותו התהליך
    (שוב, צעירה מג'אווה ב-4 שנים)
ושוב נקודה חשובה: בעיני מפתחי ג'אווה והמכונות הווירטואליות שלה אמינים יותר ממפתחי C#
והמימושים שלה, וזה דבר חשוב מאין כמותו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2007, 21:47
צלמית המשתמש של pilot kevin
  pilot kevin pilot kevin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dany_tab שמתחילה ב "מה עדיף ללמוד C# או JAVA"

הסוס נתן הרגשה שהוא ממליץ על ג'אוה

אני למדתי ג'אוה ורק לאחרונה עברתי ל-C# כי בג'אוה היו לי בעיות שלא לכולן אכפת מהן (כמו העברת אפליקציות ממחשב למחשב שלא תמיד פעל לי, אי אפשר לעשות שקיפות וכדומה), ואולי לחלק יש פתרון לבעיות. אני חיפשתי ולא מצאתי פתרון, ובגלל שהרגשתי ש"מיציתי" את השפה (אני לא מדבר על מיצוי 100% כי אי אפשר בנוגע לכל שפה לעשות את זה). פשוט רציתי לעבור ל-C# כדי להרחיב את הידע שלי.

כשאני חושב על זה, שתי השפות ממש -ממש- דומות מבחינת מבנה הקוד עצמו (לא הספריות וכדומה), כך שהמעבר מג'אוה ל-C# היה לי כמעט חלק. יש מושגים שונים מג'אוה ויותר קרובים לסדרה של C ואני רואה בזה ייתרון.

בנוגע למשאבי קהילה ופורומים - מצד אחד אני מרגיש שבג'אוה היה לי יותר קל למצוא פתרון לבעיות, ואולי ה-API של ג'אוה מסודר יותר מאשר ה-MSDN של מיקרוסופט. אבל אני משתמש עכשיו ב-Visual C# Express, מה שאפשר להוריד בחינם מהאתר של מיקרוסופט (הפתעה!). יש באתר שלהם מדריך צעד צעד איך להתקין ולהתחיל לתכנת ב-C#, ותוכנת העזרה שבאה עם ה-IDE נוחה מאוד ומקושרת אל ה-API ואל מקורות באינטרנט ואל פורומים רשמיים של תמיכה. אבל אני חושב שמאחר ואלו שתי שפות שלא ייעלמו יש מספיק אנשים בעולם שיענו על שאלות, או אפילו רק בישראל.

אם למדת שפה מהסדרה של C, תלמד C# ותעבור לג'אוה אם תרצה. ואם אתה רוצה המלצה מאיזו אחת להתחיל בתור שפה בכלל (אם לא התחלת כבר.. ההודעה הזו היא ממזמן) זה תלוי: הרגשתי שיותר קל להכנס אל-C# מאשר ג'אוה ואפילו אם רק מדובר בהתקנה של הכל. אבל ג'אוה היא שפה כיפית שכדאי לך לנסות. אני עוד לא נכנסתי לגמרי אל C# אבל היא ממש דומה לג'אוה אז בינתיים אין לי בעיות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר