לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2007, 07:36
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה שאלה לגבי הוצאת ספר

אם אני מעלה יצירה אישית שלי כאן באחד הפורומים, האם אני יכולה לנהוג בה ככל העולה על רוחי כאילו לא פירסמתי אותה מעולם כאן כלל?
אני אסביר ביתר פירוט:
אני מעלה לאחד הפורומים כאן יצירה אישית שלי שאני יצרתי.
האם כשארצה להוציא ספר פרש יכולה למנוע ממני להוציא אותו? האם אני צריכה אישור בכתב ממנה? האם היא תנגוס לי בזכויות או בתמורה הכספית? האם בכלל אני אוכל לקבל תמורה כספית שכולה שלי או לא אקבל כלום? או בקיצור: האם אוכל לעשות ביצירה ככל העולה על רוחי (כי לי יש זכויות קיניין עליה), כאילו לא פירסמתי אותה פה בכלל?
אבהיר עוד משהו: אני בטוחה שמטעמים מוסריים ואתיים אף אחד מבעלי האתר לא יחשוב לעשות משהו כזה, אבל אני שואלת לגבי היכולות האלה של פרש מבחינה משפטית. האם מבחינה משפטית היא יכולה לעשות לי את הדברים האלה, כי אני, בתור חברת פורום חתמתי שאני מסכימה לתקנון.
מקווה שהבהרתי את עצמי, כי אני אישית מאוד מבולבלת.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2007, 19:10
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
זה שלך, אבל הפורום יוכל לעשות בו כאוות נפשו ולך לא תהיה כל תביעה כלפיהם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "שאלה לגבי הוצאת ספר"

וזה כתוב בבירור בתקנון ש humbug העלה.
  1. בעת פרסום תוכן באתר (בכלל זה ידיעה, הודעה, שאלה, תמונה, קובץ וידאו, אודיו ו/או כל סוג מידע אחר) הנך מאשר, כי כל המידע ו/או הנתונים ו/או הפרטים ו/או התכנים שאתה מוסר/ת לפרסום באתר "פרש" הינם אמיתיים, נכונים ומדויקים, וכי אתה הוא הבעלים של כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים אלה, או כי אתה מורשה ליתן ל"פרש" הרשאה לעשות בהם כל שימוש, כאמור להלן. כמו כן, ידוע לך כי:
  2. במסירת תכנים לפרסום ב"פרש", אתה מקנה לה רשיון חינם שאינו מוגבל בזמן, לעשות כל שימוש, לרבות אך לא רק, להציג, לשכפל, להעתיק, להפיץ, לשווק ולהשתמש בתכנים לפי שיקול דעתה, בכל שירותי התוכן שהיא מספקת, לרבות העברתו לצדדים שלישיים. כן ידוע לך, ואתה מסכים/ה לכך, כי ל"פרש" חופש מוחלט ובלתי מוגבל לשנות את התכנים ו/או לערכם.
  3. אינך זכאי/ת, ולא תהיה זכאי/ת בעתיד, לכל תמורה שהיא, בכסף או בטובת הנאה אחרת, עבור מסירת התכנים ל"פרש", וכי "פרש" אינה מתחייבת לפרסם את מקור התכנים.
  4. בתכנים שהנך מספק/ת ל"פרש" אין משום שימוש בתכנים שאינם חוקיים ו/או מפרים הסכם או התחייבות או זכות כלשהם, לרבות זכויות קניין רוחני וזכויות יוצרים ו/או מזיקים ו/או מאיימים ו/או גסים ו/או מטרידים ו/או פוגעניים ו/או גזעניים ו/או משמיצים ו/או עלולים להוות הוצאת דיבה ו/או לשון הרע ו/או עלולים לעלות כדי הפרת פרטיותו של אדם אחר ו/או שימוש בתכנים העלולים לשדל משתמש אחר ו/או לקדם מטרה בלתי חוקית ו/או שעלולה לגרום לנזק.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 28-02-2007 בשעה 19:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר