לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2007, 20:56
  AnnoyMor AnnoyMor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.07
מחפש מתכנת לאתר חדש, תמורת כספית.

משימה בנוייה בשלושה גורמים עיקריים:

1.לו"ז.
2.תכולה.
3.תקציב.

1.לו"ז: שבועיים עבודה.

2.תכולה:

מבוסס על מסד נתונים אחד
.
1.ערכת תוכן לאתר - מערכת שתכלול חדשות (חדשות מהעולם, חדשות מהארץ - החדשות "ירוצו כלפי מעלה" בדף הראשי) , כתבות (טקסט ותמונה קטנה) , "חדש באתר! (שזה גם טקסט וגם תמונה) " , מערכת שתראה תגובות אחרונות מהפורומים. ו
Top 5 Songs (שזה יהיה באמצע הודעה בפורום נעוצה, זאת אומרת כל אחד מהשירים יוביל להודעה בפורום).
2.
מערכת רשימות להקות - אחרי שנרשמים לפורום ולאתר, כל אחד יכול לפתוח להקה ולהכניס משתמשים אחרים לדף הלהקה.. לכל להקה יהיה דף שלה, בדף עצמו יהיה לוגו של הלהקה ופרטים עליה.

3.
מערכת קליפים - האתר יראה קליפים של ריקודים ויסביר שם על כל דבר , צריך מערכת שתאפשר העלאה של קליפים והצגתם. + תגובות.

4.
מערכת פורומים מאוד מאוד מאובטחת + מערכת "תודה" - שאנשים יצטרכו לתת תודה כדי לראות מה כתוב בהודעות מסויימות. (כתב מוסתר).

5.
מערכת קניות לאתר. בדף הראשי יופיעו כ-4 תמונות של מוצרים למכירה עם המחיר).

6.
באתר יהיה נגן למעלה מצד שמאל שיאפשר החלפה של כ-3 שירים עם אפשרות להשתקה.

7.
מערכת להחלפת הבאנרים באתר , שיהיה כבר מוכן שאנחנו נרצה להכניס באנרים.

8.
מנוע חיפוש באתר לכתבות חדשות וכד'.

9.
מעיין אינציקלופדיה לאומנים, זמרים ולהקות.. יהיה שם רשימת זמרים שלכל זמר יהיה דף משלו עם לוגו , ביוגרפיה שאנחנו נרשום עליו ותמונות אם יש.. בנוסף בכל דף של אומן יהיה נגן שינגן קטע משיר שלו במשך 40 שניות (זאת אומרת צריך מערכת להעלאת שירים שם שיהיה לנו קל) ואז יהיה רשום - רוצים את השיר המלא ועוד? קדימה לפורומים!

10.
קונטרול פאנל למנהלים ואנשים תוכן.

3. תקציב:

200-300 ש"ח , לא כולל לקוחות משלמים פוטנציאלים רבים מאוד, בני 20-22.

מי שבאמת רציני שישאיר הודעה עם הפרטים או שישלח מייל ל iafmorcd@walla.com
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-03-2007, 07:17
  -=Dark_Moon=- -=Dark_Moon=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "1. פורום תעסוקה 2. אני לא..."

בדיוק על הנושא הזה כתבתי פעם מאמר על ערך התכנות:
ציטוט:
לאחרונה נתקלנו בפורום בתופעה מאוד לא מקובלת ומאוד לא נכונה, בה ילדים באים וחושבים שיוכלו לבקש מהמכנתים את רצונם ללא שום תמורה ובכך נתנו לתיכנות ערך נמוך ממה שמגיע לו.
עצם הבעיה שלנו בתקופה האחרונה היא זה שהתיכנות איבד בפורום את ערכו, זה התבטא בתחילה בכך שילדים התחילו לבקש מערכות קטנות בחינם ואנחנו נתנו, או שהתחילו לבקש עזרה במערכות פורומים להורדה וגם בזה עזרנו, ואפילו לפעמים נושאים על תוכנות אנחנו תמכנו במקום לנעול ולא להתייחס.

יותר גרוע זה שבפורום אנחנו נגררים הרבה פעמים לשיחות שלא תמיד קשורות לתיכנות, וזה קורה גם לי, אני מכיר את התופעה ודווקא היא חיובית ותורמת להגיע למצב בו אנחנו מפתחים את השיחות ומגיעים לכיווני תיכנות נוספים, אבל עדין יש בתוך השיחה הזאת ספאם שמורידה מערך הפורום.

בניגוד למה שאני מספר לכם פה, בפורומים אחרים ובמדינות שונות היחס לתיכנות זה בכבוד וערך רב, לא כמו בישראל, בחו"ל גם על שטויות לוקחים פעמים רבות כסף וזה בגלל הרמה הגבוהה של המתכנתים שמצטברים שם.

היום החלטתי לבדוק מחירים פשוטים של עיצובים, דברים פשוטים מאוד וכמה הם עולים...

לדוגמא החלטתי להשוות ציור צבוע יפה בגודל דף והשוואתי אותו עם כמה הייתי לוקח בעד מערכת תגובות פשוטה עם ניהול נוח ומסד נתונים.

תתפלאו לשמוע שהעיצוב יצא 25~30 ש"ח, ולא מדובר על ציור מתקדם, וציור יפה לוקח 50 ש"ח לכל הפחות.

לעומת זאת מערכת עם עיצוב ומתקדמת לתגובות שווה 30~35 ש"ח ואם באמת משקיעים אז 50 ש"ח.

אבל חושבים שבזה הסתיימה הבדיקה, בדקתי עם כמה אנשים מה הם אומרים על המחירים והתשובה הייתה זהה:

על העיצוב הם קיבלו את המחירים ואילו על התיכנות הם אמרו שזה גבוה מידי, ובכך הערך של התיכנות בעיניהם ירד.

אני לא שהתופעה הזאת קיימת רק בפורום שלנו, אבל אנחנו יכולים למנוע את המצב המביש הזה בפורום, שבו בא אדם ומציע לנו מכיר של אייסייקיו עם 7 ספרות ואיכסון שאפילו חינם אפשר למצוא יותר בלי פירסומות, ומציב עוד הרבה תנאים, ואפילו לרוב לא חושב על תשלום.

מהדוגמא שהבאתי אפשר לראות שהערכים של עיצוב ותיכנות שווים במצבים מסויימים אבל זה רק כאשר העיצוב מאוד מושקע, כי בניגוד למה שחושבים הערך של התיכנות הוא הרבה יותר גדול מעיצוב רגיל, ותיכנות יכול בקלות לקחת מחיר שעיצוב בחיים אל יוכל להגיע, אבל זה יקרה רק כאשר אנחנו נגרום לכך!

אני לא אומר שזה יעבוד על ההתחלה ואני לא אומר שמיד זה ישפיע, אבל הגיע הזמן לנסות להעלות את הערך של התיכנות ולתת לו שווי שהוא מעבר למספר ICQ!

איך עושים זאת? מתחילים להציב גבולות מסויימים כגון:

1. לא לענות להודעות על מערכות מוכנות (כגון: IPB ומערכות בסיגנון), יש להן פורומי תמיכה ותשובה לשאלות בנושא זה הם מיותרות, בפורומי התמיכה מספקים מדיע על התיכנות הדרוש אנשים שמכירים את כל המערכת כמו שצריך ולתת מענה בפורום לא מועיל לערך שלו, וגורם לכך שכל אדם שני בא ושואל אותך על פורומים.

2. גרירה לספאם כמו שאמרתי היא דרך להגיע לנושאים רלוונטים, אבל לעיתים נגררים יותר מידי ואני מבקש שאם אתם רואים שהנושא סוטה מהמקום פשוט וותרו, אל תגיבו או שתגיבו בהודעה שמתייחסת למצב שהיה לפני תחילת הספאם.

3. אני לא אומר לא לפרסם מערכות, אבל אם אתם מפרסמים ומישהו מבקש שתיצרו בשבילו תוספות או דברים, אל תיצרו!

אם מישהו מבקש שתכינו לו מערכת קטנה בחינם או מערכת שהכנתם תתנו להורדה בלי שאתם חשבתם על זה לבד, אל תתנו!

חייבים להציב את הגבול של הטעם הטוב בנדיבות, כי אנחנו אל רוצים שכל אחד יבוא וינצל אותנו כמו שכבר קרה!

4. שאלות עם הסבר זה הדבר שמעיד על רמה גבוהה בפורום ועל הבנה יותר טובה, ואם מישהו אומר שהניסוח לא טוב תקבלו את זה ותערכו את ההודעה עם ניסוח ברור יותר, אל תנסו להילחם על זה שזה ברור, כי אם לא הבין זה לא טוב.

ובמתן תשובות צריך גם לנסות לא להתפשר ואם עונים לענות בצורה מכובדת ולהשתדל לא שורה אחת.

5. אם ילדים באים ומציעים מחירים של כלום או ICQ עם 7 ספרות וחושבים שזה מחיר פשוט הראשון שרואה כותב תגובה על ערך התיכנות ויותר שאף אחד לא התייחס, כי חבל על הזמן להתווכח עם ילדים שלא הדגשנו להם את הערך של המתכנתים!

[עריכה: לפי בקשת המנהלים אני מדגיש שאתם יכולים להסכים, זה לא דבר רע אבל זה אכן ישפיע, ואם זה יקרה פעם ב... זה לא יהרוס הכל ולא יוריד רמה, וחוץ מזה איכסון יש בחינם דברים גדולים ובקשר לאייסיי קצרים אני מוכן לתת נק' על השקעה כדי שתקנו בעשינו עסק...]

דברים פשוטים כאלה קיימים כבר את המעצבים ואצלהם הקו של המחירים דיי ברור והערך מודגש במיוחד!

אם אנחנו גם ניתן ערך הפורום יעלה ברמה וכולנו ניצא מורווחים, וגם הודעות של "אני צריך מוד לפורום שלי" יעלמו מהפורום ויעניקו לפורום סוף סוף רמה של מתכנתים מקצועיים, מה שאני מניח שכולנו שואפים להיות.

מקווה שקראתם הכל והפנמתם, כי זה יכול לשפר את הפורום ותתפלאו עד כמה.

בתודה, איתי^^

*נכתב בפורום אחר שאני מנהל בו כאשר אני מנסה למנוע תופעות כמו שראינו כאן.

אנשים רואים בתכנות כמשהו פשוט ומוכנים להשקיע הרבה יותר על עיצובים בלי להעריך את ה-2, רק בגלל שאת העיצוב הם רואים ואת התכנות לא וצריך להילחם בתופעה הזאת!

נערך לאחרונה ע"י -=Dark_Moon=- בתאריך 05-03-2007 בשעה 07:19. סיבה: הוספת משפט
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:04

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר