לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2007, 20:53
  שחר אדום שחר אדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.06
?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי levikon שמתחילה ב "הלכת\חממה ידוע בתור אחד..."

לא קשור לצו"ב אבל נגיב בכל זאת

1.החממה זה המועדון האיכותי ביותר שביקרתי בו ובצעירותי הייתי מבלה שם המון
2.עם כל הרגישות המתבקשת והתקינות הפוליטית המתחסדת - אין מה לעשות. האשמים במצב הם אותם "ערסים" פרועים וטיפשים העסוקים בהשבתת שמחה ובהחרבת ציוד/מכוניות ככל העולה על רוחם
תראו את ההתנהגות שלהם בכביש ובמועדונים ותבינו מדוע אין מנוס מסלקציה

כמובן שלעיתים יפגעו גם "בלתי מעורבים" אך לטעמי אין מניעה מסלקציה קפדנית בכניסה למועדונים בהם יש פוטנציאל מפותח להתפרצויות אלימות. מאד לא תקין פוליטית אך הסטטיסטיקה מראה שהסיכוי ש"צהוב" מחונך ישלוף סכין במועדון, נמוך משמעותית מהסיכוי שערס מקועקע ומחורר יעשה זאת. עם מספרים קשה להתווכח ואולי ידידינו החובש האמיץ יסכים לשתף אותנו בסטטיסטיקות ממד"א - מתוך 100 ארועי אלימות במועדונים , בכמה מהם היו מעורבים צעירים בעלי חזות "ערסית" ? מעניין מאד. לדעתי, על פניו , בסביבות ה 80%

כולם גיבורים גדולים בכתיבת תגובות. נראה אתכם משקיעים מיליון שקל במועדון ולא עושים סלקציה ,קרי- נותנים כניסה חופשית לכל המעוניין... מצב כזה יגרום להפסדי ענק הן מבחינת נזקי ציוד והן מבחינת בריחת קהל היעד העיקרי של המקום שבו השקעתם את כל חסכונותיכם.
ותחשבו על זה...
שחר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2007, 08:40
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 מנהל עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שחר אדום שמתחילה ב "לצערי"

אני לא בליין גדול (קצת טרמינל, חורבה ואולטרה-סאונד לצפוניים שמכירים), וממה שיצא לי לראות בחיי, לא אוסרים כניסה על "סתם" אנשים. אפשר לראות את זה בשנייה שהמאבטח/יחצ"ן מדבר עם אותם אנשים בכניסה- שפת הדיבור, ההתנהגות, התגובות לשאלות.
כאשר המאבטח לא מאפשר להם להיכנס אז מתחילות הקללות והאיומים.

לא צריך להיות בעל כוחות על טבעיים או ראיית רנטגן כדי לזהות את הבליינים המועדים לפורענות, ועובדה- כל הקטטות שראיתי באזור מועדונים היו מחוצה להם, אף אחת לא התרחשה בפנים.
יד המקרה?

גילוי נאות- אני אשכנזי, עם שם משפחה שלא מותיר מקום לספקות. גם החזות שלי לא נראית מאיימת יותר מדי הפעם היחידה שבה לא הוכנסתי למועדון הייתה כשניסיתי להיכנס למסיבת סטודנטים עם תעודת חוגר...

ישן 28-02-2007, 13:47
  דניאל מ דניאל מ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "תכירו את סגן חיים זגורי ."

הלכת הוא אחד המועדונים היותר טובים שקיימים בארץ, ואחת הסיבות זאת הסלקציה הקפדנית שיש שם. העובדה שאסור להכנס לשם עם צמידים, עגילים ושרשראות ידוע כמעט לכולם, ולכן אין כמעט תקריות כאלה כפי שצויינה בכתבה. ביליתי שם מספר פעמים עם חברים, ואין שום סלקציה 'גזענית'. אם זאת מסיבת סיום קורס סביר להניח שעושים רשימת מוזמנים מראש, ולכן לא אמורה להיות כל בעיה להכנס. הקטע במועדון הוא שלא אוהבים שם ערסים, אין שם ערסים, וככה זה צריך להשאר. עדיף סלקציה חריפה על להסתכן בדקירה אם התחלת עם חברה של איזה ערס בטעות, כפי שקורה די הרבה במועדונים בת"א והרצליה (לא תמיד זה נגמר בדקירה, אבל מכות מ10 ערסים זה גם לא כיף).
ישן 01-03-2007, 02:19
צלמית המשתמש של Linebacker
  Linebacker Linebacker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Linebacker
זה נושא די בעייתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "תכירו את סגן חיים זגורי ."

סלקציה היא די חרב פיפיות,מצד אחד עוזרת לך בלחימה מול ערסים וכל הבעיות שהם גוררים עימם,ומצד שני מעמידה אותך בבעיה חדשה - טענה לאפליה וגזענות.
יש מועדונים שמאוד מקלים בסלקציה,אבל יוצרים בעיה שאז יש לך מלא ערסים מרגיזים ובעיתיים במועדון,מה גם שאחוז הסיכויים שהמשטרה תבוא להפריד איזה קטטה בסוף הערב הוא די גבוהה.
מצד שני יש מועדונים (כמו ה"לכת" לדוגמא) שמקשים מאוד בסלקציות. אני למשל מכיר מועדון הצפון שלא מכניס אנשים משתי ערים סמוכות אליו רק בגלל שלפי סטיגמה יש בערים האלו ריכוז גדול של ערסים. או מועדון שלא נותן מכניס אנשים עם ג'ל בשיער לדוגמא... הבעיה של מועדונים כאלו היא שאח"כ יש לך סיפורים כמו של הבחור זגורי.

למען האמת קשה לי להבין איך הוא לא נכנס..,ברגע שאתה מראה תעודת לוחם או קצין בסלקציה של ה"לכת" אתה נכנס לשם כמו מלך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:37

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר