לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2007, 20:13
  GenaK GenaK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.05
המצב שלי - מה יקרה בהמשך?

קודם כל שלום לכולם. אני צופה בפורום הזה הרבה זמן כבר ועכשיו גם לי התחילו לעלות שאלות ואני מקווה שתוכלו לענות עליהן.
אז ככה, אני מלש"ב בכיתה יב' והתאריך גיוס הצפוי לי הוא ה22 ליולי 2007- אני יודע שהוא ישתנה טיפה...
הסיפור הולך ככה, עברתי יום סיירות וקיבלתי חובלים ועברתי את המיונים הפסיכוטכניים וצפוי לי גיבוש חובלים ב25 למרץ. מאוד חשוב לי להגיע לגיבוש ולהצליח בו כמה שיותר ואם לא לקבל חובלים אז לפחות מיונים ליחידות ממיינות אחרות.
הבעיה היא שהעדפה הראשונה שלי היא טייס. משום מה מסיבה לא כלכך ברורה לא נשלח אליי זמיון למיונים ראשונים לטייס למרות שהנתונים שלי מתאימים לאחר שבדקתי זאת עם צוות אוויר. לאחר טלפונים ופקסים רבים קיבלתי מה שנקרא "מיונים חוזרים לטייס" ובינתים אני במצב שצ"א אישר את בקשתי להתמיין לטייס ואני צפוי לקבל זימון ראשוני בהמשך. ופה מתחילה הבעיה, גיבוש טייס הולך מתקרב ואני לא רואה איך אפשר לעבור את הירפ"אות והמניום (במידה ואעבור אותם) עד הגיבוש הקרוב. אני יודע שיכול לקרות מצב שאני כן יתמיין אבל הגיבוש שאני יזומן אליו יהיה כבר בקיץ ומכאן לא תהיה ברירה אלא לדחות לי את הגיוס שזה הדבר האחרון שאני רוצה.
גם לפי מה שהסבירו לנו ביום המיונים הפסיכוטניים לחובלים, מי שמתמיין לטייס, ביינתים יוקפא לו תהליך המיון לחובלים עד שהוא יפול משם, אז אני מאוד דואג שבגלל שלקח ללשכת הגיוס כלכך הרבה זמן ( 3 חודש) עד שאישרו את זה שאני יתמיין לטייס ובגלל זה אני לא יוכל להתשתתף בגיבוש חובלים. כבר קיבלתי בדואר את הזימון לגיבוש והשאלה שלי אם אני יוכל להתמיין בגיבוש הזה או לא?
ומה אם פתאום ישלחו לי זימון לטייס אני יוכל להתמיין לשני המסלולים או שאני יהיה חייב לפרוש מאחד מהם? הדאגה הכי גדולה שלי: ידחו לי את הגיוס בגלל שאני רוצה להתמיין לטייס? ואם כן ובסוף אני לא יעבור את המינוים התאריך המקורי יחזור?

אני יודע שחפרתי טיפה אבל זה ממש חשוב לי ומי שיוכל לענות על השאלות שלי ולהרגיע אותי טיפה יבורך.

שוב תודה, גנה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר