לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2007, 11:12
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lior1334 שמתחילה ב "לא יודע לרקוד :["

בהתחלה כולם מתבישים לרקוד והם חושבים שהם עושים לעצמם פאדיחות , אבל לזה יש פתרון פשוט תשתה ואז לא תרגיש אתה פשוט תזרום.

אין כזה דבר לרקוד , אולי 10% מהאנשים שנמצאים במועדון באמת יודעים לרקוד (עברו שיעורים וגם רואים אליהם) כל השאר פשוט זזים ובחושך עם אפקטי התאורה זה נראה פחות או יותר כמו ריקוד , כי זה כולה לזוז ולנענע את עצמך וכל אחד יכול(ואני ראיתי אנשים דובות(צריכים לעשות דיאטה כדי להיות שמנים) שזזים איך שהוא וזה יוצא פחות או יותר בסדר - אחרי הכל חצי מועדון הם תופסים) , אז מה שאני מציע לך זה ללכת למועדון לשתות בהתחלה איזה משהו ואז פשוט להיכנס לרחבת הריקודים ולהתחיל לזוז ואתה יכול גם לחקות תנועות של אנשים(לנסות) ובתור התחלה תרקוד עם אחד מהחברים שלך ולאט לאט תתחיל לזרום , כי הבטחון יבוא מהשתייה .

אני גם פעם הייתי ביישן רצח אבל לאט לאט ביציאות וכזה מתרגלים וזה נהיה לנורמה כלשהיא וכבר אין את המושג פאדיחה , ומי שיצחק עליך תגבה ממנו כסף עבור בידור.

ואני מאמין אחרי איזה 4 יציאות למועדונים אתה כבר תהיה רקדן ותיצג את הפורום בנולד לרקוד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2007, 22:01
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
תתחיל מ-לרקוד בחדר

שים לך מוזיקה ותן לגוף לסחוף אותך (שם אף אחד לא רואה אותך ואין ממה לחשוש !), אם אתה לא יודע מאיפה להתחיל - תצפה קצת בערוצי המוזיקה - M.T.V או VH1, כמעט כל קליפ היום מצולם במועדון או סוג של... אתה יכול לאמץ לך סגנונות/תנועות משם .

אני לדוגמה - לא יוצא לי לרקוד כמעט בסטודיו לאחרונה (רקדתי במשך שנים רבות בצורה מקצועית), אז כשבא לי לרקוד, אני סוגרת את החדר, שמה מוזיקה ונסחפת לי עד שנגמר הכוח (זה ממש כיף ומשחרר) .
תנסה, ממליצה בחום

אחרי שתרגיש יותר בטוח בעצמך, צא, תבלה ואל תדפוק חשבון לאף אחד, לכל אחד יש את הסגנון שלו וטוב שכך .

בהצלחה !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 08-03-2007 בשעה 22:03.
ישן 10-03-2007, 02:28
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אפשרות נוספת

אם אתה הולך למועדונים רק בשביל להכיר בחורות ולא בשביל לרקוד יש עוד מקומות שאפשר להכיר בהן בחורות
לדעתי מלבד האופציה להכיר אתה צריך ללכת שם כדי להנות אם אתה לא נהנה ורק מתבאס אולי חבל על ההליכה לשם ועל בזבוז הזמן והכסף
ואני מחזק את מה שנאמר פה וכמו שאתה רואה לפי התגובות אף פעם פה לא טוען שהוא יודע לרקוד אלא כל אחד רוקד איך שבא לו ואם זה לא ריקודים כמו סלסלה וריקודי שנות השישים ששם היה חוקים לאיך הריקוד צריך להיות אלא ריקודי דיסקו טרנס וכו שלזה אין חוקים אז אי אפשר להגיד שאתה לא יודע
ואם אתה כל כך מתבייש לרקוד ופוחד שאולי יצחקו בקש מחבר שלך ואולי גם ידידה אם יש לך שיסתכלו פעם איך אתה רוקד ויחוו דעה או כמו שהציעו פה תעיז פעם אחת לך תדע לאן זה יגיע
בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:58

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר