לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2007, 18:20
  1987077 1987077 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.07
אל תעשו שטויות. קיבלתם מג''ב??תבואו למג''ב!!!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mr_bahoor שמתחילה ב "לא הולך למג"ב"

נרשמתי לפורום כרגע ואני רוצה להגיד לכם שזה רק סטיגמות מפגרות.
תראו בעצמכם כמה אנשים קיבלו גיוס למג''ב והם לא רוצים להתפנות ואני בטוח שיש כאלה שקיבלו מג''ב אבל בכל זאת יתפנו.ואלה שלא מתפנים שחושבים שהם לא לרמה של מג''ב ושהם חבר'ה איכותיים יותר תחשבו אם כולם היו מתפנים אז הייתה לכם כמות לא רעה של אחלה חברה איכותיים.
אז אני אומר לכם תיתפנו ועזבו את כל הסטיגמות והשטויות שיש במג''ב רק ערסים.אחי במג''ב ואני מתגייס במרץ למג''ב ואנחנו לא מזרחיים ולא ערסים ויש לי לא מעט חברים שהלכו בנוב 06 ואומרים לי שהכל שטויות וכולם מתחברים עם כולם. וגם אם יש חלק של חבר'ה שהם פשוט חרא של אנשים אז החבר'ה האלה או נשברים בהתחלה או הופכים אותם להיות אחלה אנשים וחבר'ה איכפתיים ועל זה מתבססים בטירונות שכולם בשביל כולם וכולם מכירים תבעיות של השני ועוזרים לשני.
אז בקיצר האנשים שישרתו איתך אם זה בטירונות או בסדיר יהיו החברים שלך לכל החיים כי זה חבר'ה שאתה "תקוע" איתם כל יום כל היום ואתה יושן איתם ומכיר כל אחד ואת הבעיות שלו.
אז חבר'ה עזבו שטויות תבואו למג''ב ותראו שיש לא מעט חברה איכותיים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-03-2007, 19:16
  1987077 1987077 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.07
איזה שטויות!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mr_bahoor שמתחילה ב "לא הולך למג"ב"

על פי מה הוא מחליט בידיוק שהחבר'ה במרץ לא יהיו אחלה,מרץ זה דווקא לרוב אנשים איכותיים יותר שדוחים תגיוס בשביל איזושהיא מטרה כמו לעבוד או לטוס לחול או משהו בסגנון.
ובסדיר יהיו לך שמירות ומחסומים אבל זה לא הכל יהיו לך עוד הרבה דברים מעניינים, פשוט אנשים רגילים להזכיר רק את הדברים הפחות נעימים. יהיו מלא מעצרים מרדפים הקפצות, בקיצור אנשים השירות במג''ב מעניין ואל תשברו אותכם עם המחשבות של השמירות זה לא שעושים רק אותם כל השירות. תחשבו גם על הדברים הטובים שיש ושיהיו בעתיד לכם מהשירות במג''ב.אתם באים בגישה שלילית פשוט כי זה לא מה שרציתם לקבל,ומה שאתם יודעים על מג''ב זה חרא אנשים ושמירות ואם הייתם מודעים לקצת יותר דברים אז אולי מג''ב זה היה גם מה שהייתם רוצם לקבל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:44

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר