לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2007, 21:10
  analmongus analmongus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.06
טל ענבר הוא ילד בן 16 שמתעסק בטיסנים...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי yanivib3 שמתחילה ב "שמתי לב שאתה "מומחה" בפורום-למה בדיוק אתה מומחה ?"

במידה והיית קורא את דבר המנהל - היית רואה שמפורטים למטה תחומי עיסוקיו והשכלתו של טל ענבר ושל שאר המומחים בפורום.
מתוך דבר המנהל:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהטל ענבר חוקר בכיר במכון פישר למחקר אסטרטגי אוויר וחלל, יועץ בתחום מדעי החלל לכל מיני מסגרות, מרצה בפו"ם אוויר, למד"ן וכיו"ב. מנהל את פורום החלל והלווינים בתפוז, מתכנן ובונה רקטות במסגרת חוג רקטות במכון וויצמן. התמחויות:
  • לוחמת חלל ושאר נושאי החלל (לא רק צבאי)
  • מטוסים צבאיים - כל התקופות
  • רקטות, יועץ לכתבי עת בארץ ובעולם
  • חיל האוויר הגרמני במלחה"ע השניה
  • דוקטרינה של חיל האוויר האמריקני
  • אומנות מערכתית
חבל שלא הרצת חיפוש בגוגל והיית רואה את שמו עולה בהקשרים רבים של צבא וביטחון, חלל וטיסה.
אבל בשביל להריץ חיפוש בגוגל צריך להיות מומחה, לא?

עריכה: ציטוט אחת מתגובותייך (אז מה מהות שאלתך אם אתה יודע את התשובה?)

מסכים עם טל בהחלט

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Flying-Wing שמתחילה ב "טל ענבר עוזב אותנו"
מי שלא יודע - טל ענבר הוא חוקר במכון פישר לאסטרטגיה וחלל.

הבחור תרום ויכול לתרום עוד הרבה לפורום הזה.

....
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י analmongus בתאריך 04-03-2007 בשעה 21:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-03-2007, 12:04
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
תגיד
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי שחר אדום שמתחילה ב "תגובה"

אני כמעט מעולם לא סיימתי שום בית ספר.
תעודת בגרות יש לי רק במקרה.
אני לא מצולם לאף תמונת מחזור ואין לי תעודות ותארים תלויים על הקירות.
אפילו לא עשיתי קורס פיקודי.
מעניין אותך מה שיש לי לומר?
עד כמה אתה סומך על הידע שלי?
אם אין לך עניין בדברים שלי, למה אתה קורא?
אולי בגלל שעברתי כמה דברים בחיים? אולי בגלל שאתה כבר מכיר אותי קצת ויודע שאני מתבטא רק בנושאים שאני יודע משהו עליהם? אולי הגעת למסקנה שאני אוטודידקט ואתה לא צריך ניירות שיוכיחו את הידע שצברתי?

עד כאן לגבי יוסיפון.

מפה לטענותיך כלפי טל ענבר, ממעט הכרות שיש לי איתו: לטל יש כמה ניירות שמעידים על הסמכות ותארים. חיפוש בגוגל היה יכול להוכיח לך זאת. בנוסף טל הוא אוטודידקט ומצבור ידע עצום בתחומים בהם הוא עוסק. טל צובר מידע בתחומים אלו כמעט מכל מכל מקור עליו ניתן לשים את היד (ועושה מאמץ לשים את היד גם על מקורות חסויים).
הפירסומים שלו והגופים בהם הוא מרצה ונחשב לבר-סמכא יעידו עליו טוב ממני.
לדעתי טל לא זקוק לתעודות כדי להיקרא פה מומחה.
אני יודע שלמשפחה שלך (שני אחים ואבא זה כבר משפחה) יש בעיה עם חלק מהפירסומים של טל. אתם מוזמנים להתווכח, לשטוח טענות ולהביא הוכחות לדבריכם אבל לא להתנצח ולהכפיש (אגב, אם אביך היה ממשיך לכתוב, גם היינו שמחים לתת לו את הכוכב).

ולטענות אל הנהלת הפורום (גם אם הן רק מובלעות) : אנחנו לא המל"ג. אנחנו מעניקים דרגת מומחה למי שראינו בפורום כי הוא מוכיח מומחיות בתחום מסויים (אחד לפחות) יותר משאר הגולשם, מנמק את דעותיו ומוכן לשוחח ולהסביר לשאר הגולשים. לפני הענקת הכוכב חשוב לנו לדעת בדיוק מי האדם שעומד מאחורי הכינוי בפורום. האפשרות לכתוב בצורה אנונימית לא מקלה עלינו בכך.
אם האלוף פרופסור בן ישראל יכתוב כאן תחת הניק TWEETY ייקח זמן עד שנעלה על המומחיות שלו וגם אם הוא יזדהה בפנינו הוא לא יקבל את דרגת המומחה בלי שנדע בוודאות שTWEETY ופרופ' בן ישראל הם אותו אדם (סליחה איציק שהשתמשתי בך כדוגמא).
(אנא השאר לנו את בדיקות הזהות)
שים לב שטל נרשם מראש בשמו ובכתובת הדוא"ל האמיתיים שלו. ענה לאנשים ושיתף מהידע שלו (צריך להזכיר את המידע שאחיך קיבל?). הדרגה בהחלט הגיעה לו.

אני צריך להמשיך לעבוד, נראה לי שמציתי. אם היה צורך אני מוכן להרחיב.

ראה גם תגובתו של דן137 הנ"ל.

ישן 05-03-2007, 15:22
  שחר אדום שחר אדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.06
מקבל
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "תגיד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
אני כמעט מעולם לא סיימתי שום בית ספר.

תעודת בגרות יש לי רק במקרה.
אני לא מצולם לאף תמונת מחזור ואין לי תעודות ותארים תלויים על הקירות.
אפילו לא עשיתי קורס פיקודי.
מעניין אותך מה שיש לי לומר?
עד כמה אתה סומך על הידע שלי?
אם אין לך עניין בדברים שלי, למה אתה קורא?
אולי בגלל שעברתי כמה דברים בחיים? אולי בגלל שאתה כבר מכיר אותי קצת ויודע שאני מתבטא רק בנושאים שאני יודע משהו עליהם? אולי הגעת למסקנה שאני אוטודידקט ואתה לא צריך ניירות שיוכיחו את הידע שצברתי?

עד כאן לגבי יוסיפון.

מפה לטענותיך כלפי טל ענבר, ממעט הכרות שיש לי איתו: לטל יש כמה ניירות שמעידים על הסמכות ותארים. חיפוש בגוגל היה יכול להוכיח לך זאת. בנוסף טל הוא אוטודידקט ומצבור ידע עצום בתחומים בהם הוא עוסק. טל צובר מידע בתחומים אלו כמעט מכל מכל מקור עליו ניתן לשים את היד (ועושה מאמץ לשים את היד גם על מקורות חסויים).
הפירסומים שלו והגופים בהם הוא מרצה ונחשב לבר-סמכא יעידו עליו טוב ממני.
לדעתי טל לא זקוק לתעודות כדי להיקרא פה מומחה.
אני יודע שלמשפחה שלך (שני אחים ואבא זה כבר משפחה) יש בעיה עם חלק מהפירסומים של טל. אתם מוזמנים להתווכח, לשטוח טענות ולהביא הוכחות לדבריכם אבל לא להתנצח ולהכפיש (אגב, אם אביך היה ממשיך לכתוב, גם היינו שמחים לתת לו את הכוכב).

ולטענות אל הנהלת הפורום (גם אם הן רק מובלעות) : אנחנו לא המל"ג. אנחנו מעניקים דרגת מומחה למי שראינו בפורום כי הוא מוכיח מומחיות בתחום מסויים (אחד לפחות) יותר משאר הגולשם, מנמק את דעותיו ומוכן לשוחח ולהסביר לשאר הגולשים. לפני הענקת הכוכב חשוב לנו לדעת בדיוק מי האדם שעומד מאחורי הכינוי בפורום. האפשרות לכתוב בצורה אנונימית לא מקלה עלינו בכך.
אם האלוף פרופסור בן ישראל יכתוב כאן תחת הניק TWEETY ייקח זמן עד שנעלה על המומחיות שלו וגם אם הוא יזדהה בפנינו הוא לא יקבל את דרגת המומחה בלי שנדע בוודאות שTWEETY ופרופ' בן ישראל הם אותו אדם (סליחה איציק שהשתמשתי בך כדוגמא).
(אנא השאר לנו את בדיקות הזהות)
שים לב שטל נרשם מראש בשמו ובכתובת הדוא"ל האמיתיים שלו. ענה לאנשים ושיתף מהידע שלו (צריך להזכיר את המידע שאחיך קיבל?). הדרגה בהחלט הגיעה לו.

אני צריך להמשיך לעבוד, נראה לי שמציתי. אם היה צורך אני מוכן להרחיב.

ראה גם תגובתו של דן137 הנ"ל.

מקבל בהסכמה ובהצדעה את כל מה שרשמת

חוץ מניואנס קטן אחד - לי ,לאחי החצוף ולאבי , יש רק דברים טובים לומר על הנהלת הפורום (למרות החיכוכים והניצוצות מפעם לפעם...) . לא התכוונתי בתגובתי למתוח ביקורת על הנהלת הפורום ואני מתנצל אם כך הובנו דבריי

תגובתך ותגובת דן137 ברורות וענייניות ובהחלט סוגרות את ה"דיון" מבחינתי.

אבי , אגב , ממשיך לעקוב באדיקות אחר הנעשה בפורום , אך נמנע מלהגיב מסיבותיו שלו.

בברכה חמה

שחר

נערך לאחרונה ע"י שחר אדום בתאריך 05-03-2007 בשעה 15:26.
ישן 05-03-2007, 13:44
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
חבל מאוד ששני גולשים בפורום, מחליטים להטיל דופי/ספק על גולש אחר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "אליקופטר (לא טעות כתיב...) - קונספט מעניין לפינוי וחילוץ"

קבל עם ועולם. מן הראוי, שאם ישנו חשד מסוים שהרי יעשה בירור בנושא מול הגולש עצמו בהודעה פרטית. לגבי תלונות על התנשאות/ציניות - אני חושב שאנו מספיק בוגרים לדעת להתמודד עם "בעיות" כאלו ואחרות וגם זה מן הראוי שיזכה לטיפול ב"ארבע עיניים" או שפשוט יזכה להתעלמות.

יניב, כשאתה דיברת פעם של שייטת 13 והתקציב הענק שלה (לדידך) וגם תיקנת פה ושם אי דיויקים, אף אחד לא בא וביקש לדעת מניין לך הידע והטיל בך ספק לפני כל הפורום. חבל שאתה בחרת בדרך זו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:48

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר