לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2007, 21:16
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
כשהחבר הכי טוב דופק ברז ...

אהלן..

היום חזרתי מסופ"ש באילת.. ויצאתי עם שני חברים, החבר הכי טוב שלי וחברה שלו, ועוד חבר טוב מאוד שלי..
זה התחיל מכך שהרבה מאוד זמן לקח לנו להגיע להחלטה שנוסעים ולקח לנו הרבה זמן להגיע לדיל המתאים ולתאריך המתאים..

אז הגענו לאילת ביום חמישי בבוקר.. וזה התחיל בריב של החבר שלי עם חברה שלו.. ריב קשה.. ואחרי כמה זמן הלכתי לדבר עם חבר שלי שישלימו ושיירגעו.. והם בסופו של דבר אין לי מושג איך פתאום, אבל הם השלימו אחרי זמן קצר.. עכשיו במהלך כל היום מהבוקר עד הערב, החבר שלי בקושי החליף איתנו מילה.. והוא היה רק עם החברה.. (לא בגלל כעסים כלשהם פשוט בגלל שהוא היה איתה והוא לא הסתכל עלינו בכלל) במהלך היום לחברה שלו היו בעיות בבית עם איזה חברה שלה והיא היתה צריכה לחזור הביתה ואחרי לבטים קשים היא החליטה שב-12 בלילה של אותו יום היא חוזרת.. (אפשר להגיד שאני שמחתי שהיא הולכת, כי ככה החבר שלי יותר ישים לב אלינו..)

במהלך היום אחרי שהוא בקושי שם לב לקיומנו, ישבנו במסעדה עם כמה ידידות שגם הם הצטרפו אלינו לסופ"ש, יצאנו למסעדה הוא כמובן הלך מקדימה עם חברה שלו ולא שם עלינו בכלל.. ואנחנו הלכנו עם הבנות, פתאום אנחנו מתיישבים ואני רואה שאנחנו 6 במקום 8.. ואני רואה שהחבר שלי וחברתו לא איתנו.. הרמתי טלפון והוא אמר שהוא עושה איתה סיבוב עוד כמה דקות כי היא עוד כמה שעות חוזרת הביתה אז הוא רוצה ליהיות איתה.. אני התעצבנתי עליו כי גם ככה הוא לא שם עלינו כל היום וגם עכשיו הוא הולך בלי להגיד אפילו שהוא לא בא איתנו.. אז הוא הגיע למסעדה לאחר איזה חצי שעה.. והוא אמר שהיא חוזרת הביתה אז היינו עצבניים עליו ולא התייחסנו אליו כמו שהוא עשה לנו.. והוא אמר אולי גם אני חוזר איתה.. אז אמרתי אתה יכול לחזור.. זה גם ככה לא ממש משנה אם אתה פה או לא כי אתה בכלל לא איתנו..במהלך כל הערב הזה לא שמנו לב אליהם והם יצאו שוב להסתובב ומאז לא ראיתי אותם.. פתאום אני מקבל טלפון אחרי כמה שעות שגם הוא חוזר הביתה..

אני מאוד נעלבתי.. כי לא ציינתי את זה אבל זה הטיול שלי לפני הצבא.. והוא אמר לי כל הזמן אני בא רק בגלל שזה הטיול שלפני הגיוס שלך וכל זה.. הוא כנראה חיפש סיבה ומצא אותה, והוא אמר לי שבגלל שאמרתי לו שזה לא משנה אם הוא יילך או יישאר אז הוא הולך .. מאז לא דיברנו.. חוץ מהודעה אחת ששלחתי לו שהוא לא חבר אמיתי ושחבר יש רק בארתור שזה משפט שלא האמנתי בו ועכשיו אני מאמין.. אז הוא חזר אלי בהודעה ואמר לי שהוא חזר כי הוא לא רצה שחברה שלו תיסע לבד את הנסיעה הזאת.. שתבינו, הוא אפילו לא התנצל.. הוא מתנהג כאילו זה הדבר הכי טבעי בעולם לעשות..

בקיצור.. אני חושב שזה מראה שאני בכלל לא חשוב לו.. ושתבינו אנחנו חברים הכי טובים, ואני יודע שאני חשוב לו, פשוט אני חושב שכשחברה שלו זורקת לו מילה כל שאר העולם מתגמד וניהיה לא חשוב.. ואני לא יודע מה לעשות.. לוותר על האגו ולדבר איתו כי עוד שבוע אני מתגייס ואני לא רוצה ליהיות איתו ברוגז.. או לחכות שהוא ידבר איתי או מה לעשות?.?

אני מאוד מצטער שזה יצא כל כך ארוך.. אבל הייתי חייב לפרוק.. מקווה שמישהו יוכל לקרוא את זה ולעזור..

תודה רבה!

נערך לאחרונה ע"י rafi-8 בתאריך 04-03-2007 בשעה 21:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2007, 22:38
צלמית המשתמש של rona 888
  rona 888 rona 888 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
אני יכולה שנה שלמה לעשות לך הרצאה על חברים וכל השטויות האלה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "כשהחבר הכי טוב דופק ברז ..."

תראה..לפעמים בני אדם לא שמים לב לחברים הטובים בגלל אהבה[ חברה] וכן , זה קורה. וזה יכול לקרות לחבר הכי טוב שלך. החבר הלך כנראה מאלף סיבות שהיה יכול לתרץ לך [ לא תחזור לבד , רבתי איתה אז רציתי להיות איתה יותר וכו'...]
הוא לא יצא בסדר מהעניין הזה ,כי הוא לא התנצל , ועוד זה שאתה אומר שהוא החבר הכי טוב שלך מוסיף לעניין- הציפייה ממך אליו היא גדולה. היית רוצה שהוא יגלה עניין ויגרום לך להרגיש שהוא באמת הצטער. הוא לא עשה את זה.

יכול להיות שזה היה מקרה חד פעמי , אז תבליג על זה. לא שווה לסגור ככה בגלל המקרה הזה.
יכול להיות שבשאר הפעמים הוא כן בסדר... הוא הרי החבר הכי טוב שלך. היית רוצה לסגור קשר כזה של "אחים" בגלל שטות כזאת? לא נראה לי שכדאי.
גם ככה לא יהיה שווה להישאר "ברוגז" איך שזה נקרא , ולהסתכסך בגלל זה.
אם אתה מרגיש צורך עז לדבר איתו ולומר לו מה שאתה חושב עליו[שהוא לא היה בסדר וכו'..] אז תגיד לו את זה.
מה שכן , אתה יודע שאחרי השיחה - את מה שאתה מרגיש ומה שאתה חושב על החבר הכי טוב שלך - אמרת.
אתה תדע שאת שלך עשית, שעשית את כל ההשתדלות להחזיר את המצב לקדמותו ולהיות שוב חברים טובים. השאר...בידיים שלו. שהוא יחליט מה לעשות עם העניין.
הוא לא יודע איזה חבר הוא מפסיד
ולפעמים צריך לדעת לוותר על האגו , במיוחד שמדובר בדברים חשובים ובקשרים חזקים , כמו שאתה טוען.

בהצלחה עם מה שהחלטת לעשות..
ורפי, תרגיש טוב..מקווה שעזרתי (:
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר