לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2007, 16:21
  thhk02 thhk02 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.05
מראה חיצוני

חברה יש לי בעיה והיא כזאת, אני נראה ערס אחושרמוטה וזה דופק לי הכל בחיים!!!!
והבעיה היא בעצם שחוץ מהמראה שלי אני לא ערס בגרוש....אני תלמיד מצטיין, אני הולך לשרת בתפקיד מסווג בצבא, אני מדבר לעניין ויש לי ראש על הכתפיים, אבל אף אחד לא רואה את זה!! ישר פוסלים אותי בגלל המראה החיצוני שלי, אני שחור ויש לי זקן ושרשרת והסגנון לבוש שלי דיי ערסי גם (מה לעשות זה הסגנון שאני אוהב:/)...
ביום יום בחברה ובעבודה אני מצליח להתגבר על הבעיה כי אנשים מכירים אותי ויודעים שאני לא, אבל עם בנות- אני שרוף!! פשוט שרוףףף.....ושלא תבינו לא נכון אני יוצא הרבה עם בנות, אבל לצערי כל הבנות האלה שוות לתחת, פרחולות מסוג ד' כמו שאומרים....
אני מת למשהי איכותית, מישהי שתדבר לעניין, תסקרן אותי, תאהב, תלטף, תשמח אותי (במיוחד עכשיו שאני עוד מעט מתגייס)....אני אפילו יוצא למקומות עם אנשים איכותיים, אבל הבנות שם פוסלות אותי מראש ואני מרגיש את זה....אני לא יודע איך לגשת אליהן כבר, איך להשיג אותן?!?!....מישהו יכול לעזור לי??
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2007, 16:27
  Effoliation Effoliation אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.07
קודם כל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי thhk02 שמתחילה ב "מראה חיצוני"

אל תתבייש במי שאתה!
שחור עם זקן ושרשרת.. יאמ אתה נשמע לי טעים :-P
חח סתם תראה לכל אחת יש טעם משלה זה כמו שאני יכולה להגיד לך שאני לא אצא עם אשכנזי ורק עם תימני.. [סתם דוגמא, זה לא ככה..]
קודם כל תראה אולי גם בצורת הדיבור שלך אתה נראה טיפה מאיים [חח יש ערסים מאיימים בעולם הזה :-P ] וכדאי לך לנסות להסתכל על עצמך ממבט מהצד, כי לפעמים כשהתנועות גוף משדרות מה שהמראה משדר זה נראה נורא אמיתי.
חוץ מזה יש עוד מליון ערסים בעולם הזה ויש להם חברות, יש הרבה בנות איכותיות שאוהבות גם בנים שנראים כמוך..
רק צריך לדעת איפה לחפש

ישן 08-03-2007, 20:56
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי thhk02 שמתחילה ב "מראה חיצוני"

אני מכירה המון בחורות איכותיות שאוהבות בחורים עם חזות כשלך (ע"פ התיאור שהצגת) .
לדוגמה - הקצינה שלי היא בחורה מקסימה וחכמה, אוהבת את הבחורים שלה כמה שיותר המממ... איך נקרא לזה בלשון יפה - "ממולחים" ? שחומים, עדיפות עם זקן וכל החבילה כפי שתיארת (חבל שאתה לא בוגר ב-6 שנים, הייתי מסדרת לך אותה ) והטעם שלי הוא הפוך לגמרי משלה - אני אוהבת אותם כמה שיותר בהירים, גבוהים וילדים טובים .
(שורה תחתונה - מזל שטעם זה עניין של טעם וריח, אחרת החיים שלנו היו הרבה יותר קשים ) .

אז - אל ייאוש חמוד, אני בטוחה שאתה תמצא את האחת שלך אם רק תמשיך לחפש במקומות הנכונים והתחושה שבחורות פוסלות אותך מראש בגלל המראה שלך היא מוטעית, הכל עניין של בטחון עצמי; הלוא אמרת בעצמך שאתה מרוצה מסגנון הלבוש שלך (ואני די בטוחה שההחלטה לגדל זקן הייתה אישית שלך ולא אולצת לעשות כן ) אז אין שום סיבה שלא תלך עם זה עד הסוף ותאהב את מה שיש לך .
הלוא זה ידוע - מי ששווה אותך ומתאימה לך, לא תפסול אותך מבלי ההיכרות עמך (וזו לא קלישאה, באמת ) .

נ.ב - שמע לעצתי, אל תצא מלכתחילה עם בחורות שאתה יודע שהן לא לטעמך ושאין שם עתיד, חבל על הזמן שלך, שלה ועל ציפיות השווא שעלולות להתפתח .

בהצלחה, מצפה לעדכון ומחזיקה לך אצבעות שתמצא את האחת במהרה
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר