לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2007, 22:04
  nevo nevo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.06
עזרה..

טוב,שלום לכולם.אני לא נוהג בכלל לכתוב בפורומים כאלה אבל מה שעובר עלי די דורש ואני באמת לא יודע מה לעשות,אז החלטתי למה לא-אני אנסה להתייעץ איתכם ואתן לזה צאנס.
ככה-אני מעיד על עצמי כבאמת בן אדם רגיל,יש לי חברים,יש לי לאן לצאת והכול..אני בן 16,אבל בחיים לא ההיתי עם בת.למה?אני מאמין שבחיים לא אהבתי..לא יודע,זה לא שניסיתי-פשוט לא עניין אותי כול העסק.
אז ראיתי איזה אחת שנראית לי די חמודה..באמת,היא לא היתה איזה כוסית על או משהו איי אי אי באמת שלא,אפילו רחוק מזה בשביל חלק מאנשים.אבל מה..אחרי כמה זמן זה כבר הפך ליותר רציני,מצאתי את עצמי יושב כול היום ופשוט חושב עליה,יושב בשיעורים שלמדתי איתה ופשוט מסתכל עליה ולא הורדתי ממנה את העיניים..הרגשה מוזרה,אבל אחלה הרגשה-וואלה התאהבתי.
החלטתי ללכת לנסות לדבר איתה באייסי-אז פשוט אמרתי לה שהיא נראית טוב לדעתי והכול.יום למחרת באתי לבצפר,ציפיתי לראות משהו..כלום.אני אוויר.אפילו לא התייחסה אלי..יום למחרת עברה לידי עם 2 החברות שלה וציחקקה..הרגשתי ממש לא נעים אבל וואלה בנות זה עם מוזר,בטח יעבור לה.
דיברתי איתה באייסי כול יום,ממש ההיתי יושב שעות על המחשב ומחכה רק לשמוע את הרעש הזה של דפיקות הדלת,והרגשתי ממש טוב כששמעתי אותם-ההינו יושבים ומדברים שעות.כול פעם היתה לי איזה תקווה שהיא תסתכל עלי ביום למחר אבל לא..אז החלטתי לנסות לדבר איתה-אבל לא היא פשוט ברחה ממני כול הזמן,ולאט לאט התחלתי לרחם על עצמי-מה לעזאזל?אני עד כדי כך סמרטוט?
היא אפילו לא הסתכלה עלי,היתה מסתכלת אולי פעם אחת ואז חוזרת במבט של גועל והרגשתי ממש חרא עם עצמי.
הפסקתי ללמוד,מציונים טובים בערך ברבעון הראשון(ממוצע 80) ירדתתי לממוצע 65,הציון הכי גבוה שלי במתמתיקה היה 25(כן..),כי זה פשוט לא ענין אותי-כול הזמן רק חשבתי עליה-ומה כבר בקשתי?שהיא תדבר איתי שהיא תסתכל עליה משהו וסעמק זה פשוט לא הוגן היחס הזה,אפשר להבין שהיא נגעלת ממני שלדעתה אני סמרטוט שבושה להתקרב אליו-סבבה,מה כול כך קשה לה לבוא ולהגיד לי את זה?למה לפגוע ככה בבן אדם?כאילו,זה עושה לה כיף להתעלל בי ככה?
הפסקתי ללמוד,הפסקתי לצאת עם חברים(יצאתי החודש אולי פעמיים),אני פשוט בא הביתה,הולך לחדר כושר מדי פעם,ונופל למיטה לישון,ואני מוצא סוג של פורקן במשחקים של הפועל..אבל יום למחרת בבית הספר הכול חוזר.ניסיתי לשכוח אותה ואני לא יכול,אני פשוט מאוהב בה היא הדבר הכי יפה שראיתי בחיים.
אז מה שקורה שאני כבר איזה שבר כלי הרבה זמן משהו כמו חודשיים,ולפני כמה ימים היה שיא חדש-ישבתי בהפסקה עם חברים באיזה מקום,אז היא היתה שם ומול העיניים שלי בא לשם איזה אחד והיא פתאום התחילה לשחק איתו,ככה להתחבק איתו-דברים שידידים עושים אבל סעמק,היא לא מתביישת לעשות ממני צחוק ככה?כאילו מה,זה משחק בשבילה?היא ראתה אותי,ציחקקה קצת,והמשיכה!
ואחרי זה עוד הפסקה,והתחילה לשבת שם בקביעות,והבנתי שהוא ידיד טוב מאד שלה,אבל ממש..הם צמודים הרבה.
אני לא בן אדם אלים,באמת שלא אפילו רחוק מזה,אבל באותו רגע פשוט הסתכלתי עליהם כול ההפסקה והתחננתי שאותו אחד(הוא היה איתי ביסודי ד"א..) רק יעיז להגיד לי משהו לו במקום-וההיתי מוכן לפרק לו את הצורה מול כול העולם ככה חופשי,פשוט התחלתי לשנוא ולטעב אותו כול פעם שהוא עובר לידי אני תוקע בו מבטים מתגרים ורק מחכה שה*** הזה רק יגיד לי משהו לא במקום...פשוט אני מחכה לרגע להוציא את כול העצבים עליו,ואני באמת שלא יודע מה אני יעשה אם הם אהיו חברים-טוב זה לא יגמר מבחינתו.
כן,אני יודע שזה מגעיל,אבל מה לעזאזל אכפת לי?היא השפילה אותי ככה,פשוט הפסקתי לחיות,כאילו אני אוכל שותה ונושם,אבל את כול הדברים שאהבתי לעשות אני לא עושה-ואני לא יכול לשכוח אותה ולא יכול להפסיק להסתכל עליה..לא יכול!מנסה ולא יכול
והיא בשלה..מה אכפת לה שבצד השני יש רגשות?מה אכפת ממה שעובר עלי בכלל?כול כך קשה לה לבוא ולהגיד לי שזה לא ילך,וזהו?למה להשפיל אותי ככה?מה עשיתי לה?לא עשיתי רע לאף אחד..
יצא קצת ארוך,אבל תקראו בבקשה זה חשוב לי אני לא יודע מה לעשות,ואין לי כול כך אל מי לפנות..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2007, 00:31
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nevo שמתחילה ב "עזרה.."

תשמע... קראתי מה שיש לך להגיד..
לדעתי פשוט, תנסה לדבר איתה על זה..
אמרת שאתם מדברים הרבה באי סי קיו? תשאל אותה למה באמת קורה מצב שבאי סי קיו אתם מדברים המון, ובביצפר היא לא מתייחסת אליך.
תשאל אותה אם זה משהו שעשית, ומה בידיוק מונע ממנה להכיר בנוכחות שלך, יכול להיות שהיא פשוט מתביישת או מחכה שאתה תבצע את הצעד.. לא מאמין שתוכל לדבר אלא אם כן פשוט תיגש אליה ותשאל אותה את זה.
ובנוגע למה שקורה איתך, אל תעמיס על עצמך יותר מידי, יכול להיות שמבחינתך זה נראה לך רציני ואתה מרגיש הרבה, אבל מבחינתה אתה nobody, אל תפתח יותר מידי ציפיות.
חבל שאתה מתדרדר בלימודים ונמצא בדיכאון תמידי בגלל זה, אני מבין שזה הנסיבות וגם אני הייתי בסרט הזה, אבל תנסה שזה יעסיק אותך קצת פחות.. ושוב.. שב ותדבר איתה על זה.
מקווה שעזרתי לך
I'm praying
Dear lord above

ישן 08-03-2007, 15:51
  Lompa Lompa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Lompa שמתחילה ב "לא פלא שהיא התנהגה אליך ככה...."

טוב, נתחיל בזה שלעולם אל תחמיא למישהי בדרך גלויה בהתחלה. ככל שאתה מחמיא יותר ככה הערך של המחמאה יורד. אם תיתן מחמאה אחרי שאתה מכיר אותה קצת זמן ותראה שאתה מתיחס יותר לאופי מאשר ליופי האפקט של המחמאה יהיה הרבה יותר גדול.

אתה ממש לא אתהבתה... אתה נדלקת על מישהי ופיתחתה אובססיה כלפיה. היא, כמו בן-אנוש ממוצע הרגישה שהיא יכולה "להשיג" יותר "טוב" ממך בגלל ש"נכנעתה" כל-כך מהר. יכול להיות שגם היא נלחצה מכמות אהחיבה הפתאומית שננתה לה. על הבעיות הזאת, אני יכול לספר מנסיון אישי:
לקח לי 7 בנות "שהפסדתי" כי נתנתי יותר מידי מוקדם מידי. מה לעשות שנואשת זה אולי הדבר הכי פחות מושך.

אולי שמעתה על הסיפור "המחרוזת" (של גה-דה-מופאסו או משהו). בסיפור, הדמות הראשית חשבה שהיום הכי טוב שקרה לה אי-פעם הוא שגברים רצו אותה. בכולנו יש דמות כזאת שרוצה להרגיש רצויה.
לרובינו אין אפשרות לשלוט במה שאנחנו חושבים על רובינו יכולים לשלוט במה שאנחנו עושים ואומרים.
ולכן אל תסתכל עליה, אל תדבר עליה ואל תראה לה שום חיבה.

למה אתה חושב שהיא התעללה בך? אתה הבאתה את זה על עצמך. ברגע שבו נתנתה לה שליטה על החיים שלך...

אתה פתאום החלטתה שהיא "שלך", היא לא התחייבה לך בשום דרך. אתה עשיתה מעצמך צחוק, לא היא. יש מלא בנות ביקום אני מוכן להתערב שיש בסביבות 100מיליון בנות בסביבות הגיל שלך, הסיכוי שתפגוש את האחת הוא אפסי אז אל תתחיל לזבל את השכל.

אני מקווה שתתגבר ותלמד מהטעויות שלך.

ישן 10-03-2007, 02:50
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר

חיפשת הרבה אהבה ומצאת אחת אך מה לעשות שהאהבה במקרה שלך היתה חד צדדית ואני חושב שהגיע הזמן לזנוח אותה ולמצוא אהבה אמיתית. אני דיי מסכים עם lompa במה שהוא אמר גם על שהחלטת שהיא שלך ועוד יותר על זה שפיתחת מאין אובססיה לגביה
מה שמסקרן אותי לדעת זה האם אתם עדיין מדברים ב ICQ?
אני לא יודע מה ניסית וכמה ניסית לדבר איתה אבל ללא קשר לזה אם אתה מדבר עם מישהי והיא לא מסתכלת עלייך ולא יוצרת קשר איתך פנים מול פנים או שהיא לא מעוניינת בקשר מעבר לקשר שלכם בICQ או שיש משהו אחר לא תקין
מה שלדעתי אתה צריך לעשות זה אם עוד אתם מדברים ב ICQ אז אתה יכול לשאול אותה שם מה קורה ומה הקטע כי אני מבין ששם התקשורת שלכם טובה
אם אתם כבר לא מדברים לדעתי אתה צריך לשכוח אותה, עכשיו אני יודע שלהגיד לשכוח אותה זה קל ולעשות זה קשה אבל במקרה שלך אין הרבה ברירות בייחוד לא במצב שאליו הגעת, זה היה נשמע נחמד ורומנטי שישבת וחיכית שהיא תעלה לICQ למרות שיש כאלו שיגידו שכבר משם התחילה האובססיה אבל לאחר מכן שהיא התעלמה ממך ושלא רוצה קשר מעבר לזה ולהתחיל להסתכל עליה בהפסקות ולשנוא ידיד שלה שבגדול לא עשה לך כלום זה מתחיל להיות טירוף שלא לומר על כל הירידה בלימודים ובכלל להכנס לדכאון ולהפסיד את כל הכיף שעשית קודם, זה נשמע לך נורמלי? ועל מה על מישהי שהתלהבת ודיברתם והיה כיף ולא קרה כלום?
אחד הדברים שיכולים לעזור לך זה שתעסיק את עצמך כמו ללכת לחדר כושר לצאת עם חברים ובעיקר להעסיק את עצמך כך שתחשוב עליה כמה שפחות
בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 10-03-2007, 09:50
  cohenrm cohenrm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל cohenrm
שמע אחי

יש סיכוי גדול שהיא פשוט רצתה "לבחון אותך"(=shitest) ולראות את האומץ שלך לגשת אליה ולכן היא הביעה חוסר עניין..לא קפצה עליך ושאלה מה קורה מה נשמע וכו'..זה משחק של בנות!

אחי..כנראה היא ראתה שלא ניגשת או משהו בסגנון והיא פשוט רוצה שתראה אותה עם ידיד שלך מהיסודי..אולי כי היא רוצה שעוד יותר תרצה אותה.

אני לא מכיר את האופי שלה..אבל אני אישית לא סובל בנות כאלה!
לדעתי יש 2 אפשרויות:
1) תעזוב אותה, תפסיק להסתכל ולהראות עניין, תפסיק לשלוח הודעות ולהתקרב אליה!!!
חפש משהי אחרת ואם בא לך להתנקם בהיא תראה לה שאתה מסתדר עם בנות אחרות ושאתה לא צריך אותה (זה לא הסגנון שלי לפחות).

2) תפגין בטחון מלא, תיגש אליה הפסקה אחת או משהו ופשוט שב לידה דבר איתה...אל תחמיא לה כמו קודם!! תן לה לחפש את זה ! לחכות לזה! ומשם סיכויים גדולים שהיא זו שתחכה באיי סיי ל(טוקטוקטוק)

תעדכן

ישן 10-03-2007, 13:50
  Lompa Lompa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי cohenrm שמתחילה ב "שמע אחי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cohenrm
יש סיכוי גדול שהיא פשוט רצתה "לבחון אותך"(=shitest) ולראות את האומץ שלך לגשת אליה ולכן היא הביעה חוסר עניין..לא קפצה עליך ושאלה מה קורה מה נשמע וכו'..זה משחק של בנות!

אחי..כנראה היא ראתה שלא ניגשת או משהו בסגנון והיא פשוט רוצה שתראה אותה עם ידיד שלך מהיסודי..אולי כי היא רוצה שעוד יותר תרצה אותה.

אני לא מכיר את האופי שלה..אבל אני אישית לא סובל בנות כאלה!
לדעתי יש 2 אפשרויות:
1) תעזוב אותה, תפסיק להסתכל ולהראות עניין, תפסיק לשלוח הודעות ולהתקרב אליה!!!
חפש משהי אחרת ואם בא לך להתנקם בהיא תראה לה שאתה מסתדר עם בנות אחרות ושאתה לא צריך אותה (זה לא הסגנון שלי לפחות).

2) תפגין בטחון מלא, תיגש אליה הפסקה אחת או משהו ופשוט שב לידה דבר איתה...אל תחמיא לה כמו קודם!! תן לה לחפש את זה ! לחכות לזה! ומשם סיכויים גדולים שהיא זו שתחכה באיי סיי ל(טוקטוקטוק)

תעדכן

אם בחורה מוכן להסתכן כל-כך לאבד אותך זה כבר לא שיט טסט.
שיט טסט זה שהיא מבקשת ממך להרים לה משהו או לסחוב לה משהו שברור שהיא יכולה לבד.
"ואם בא לך להתנקם בהיא תראה לה שאתה מסתדר עם בנות אחרות ושאתה לא צריך אותה (זה לא הסגנון שלי לפחות)."
כאן הדגש הוא אליה וזאם הוא יעשה את זה הוא בעצם לא ישתחרר ממנה...
אני חושב שאין עוד מה לדון פה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר