לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2007, 17:53
  Drogba Drogba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
רוצה לשתף אותכם במשהו מחפיר שקרה לי היום (שייטת)

אז ככה.. ניקבע לי פרופיל 97 עם סעיף של אסתמה לשעבר (עזבו שמעולם לא היה לי התקף אלא רק קושי קטן בנשימה מה שניקרא ברוניכט ספסטית- למי שרוצה לדעת).
לפניי כחצי שנה התחלתי להתעניין בכל הקטע של יחידות העלית ובינהן השייטת.
התקשרתי למדור סיירות ואמרו לי שאני זכאי ליום סיירות בינאור.
החלטתי שאני הולך להיות ביחדיה הזאת, ולכן כמו כל אדם אחר שהיה במצב שלי, התחלתי להתאמן.

הגיע היום סיירות והצלחתי להשיג את מבוקשי... קיבלתי זימון לביתן חייל הים להמשך המיונים ליחידה.
את המיונים עברתי אחרי בדיקות לב שאלון 300 ומבחנים פסיכוטכניים (הייתי עם army boy הוא עד לכך).
כמו כל המתמיינים שעברו קיבלתי את הזימון הלא רישמי ונאמר לנו כי הגיבוש יערך איי שם בסוף מרץ (25.3), ונאמר גם כי את הזימון הרישמי נקבל 3 שבועות לפניי בדואר..
לפניי כשבועיים התקשרתי למדור סיירות לברר מה עם הזימונים ואמרו לי שתוך שבועיים הם ישלחו...
לפניי יומיים, שלושה חברים שלי שהתמיינו איתי קיבלו את הזימונים ואני תהיתי למה אני עוד לא ?
בקיצור, התקשרתי למדור סיירות היום ענה לי אחד הפקידים שם ואמר לי שיש לי סעיף שפוסל אותי מהשייטת . באופן טיבעי הגבתי ב"מהההה !" אחד גדול והוא אמר שהוא לא יכל להגיד מה הסעיף. הסברתי לו שעברתי את היום סיירות ואת המיונים בביתן חייל הים והוא אמר שהוא לא יכל לעזור לי...
התקשרתי לביתן חייל הים ענה לי עוד פקיד ואמר לי שהסעיף זה סעיף האסתמה הישן ההוא.
לא האמנתי למה שאני שומע והתחלתי לצעוק עליו וסיפרתי לו את כל הסיפור.
הוא שאל אותי אם אני רוצה לדבר עם הקצין שלו אמרתי לו כן...
התקשרתי לקצין וענה לי אחריי שעה עוד איזה פקיד סיפרתי לו אותו הדבר והוא אמר שהקצין יהיה עוד חצי שעה במשרד...
בינתיים התקשרתי לאבא שלי אמרתי לו על הכל נתתי לו את המספר של הקצין..
הוא דיבר איתו הקצין הודה שהתרחשה אי הבנה, וחוסר תאום בין מדור סיירות-ששלחו לי את הזימון ליום סיירות, לבין ביתן חייל הים שאצלו עשיתי את מבחניי המעבר...
אבא שלי אמר לו שהם גורמים עוול לילד "שקרע ת'תחת שלו" חצי שנה, הקצין הסכים עם אבא שלי (סימן לאופטמיות)
הוא אמר שהוא יברר עם קצין הרפואה ויבדוק יכל להיות שישי לי אישור מסויים על הסעיף שיאפשר לי להשתתף בגיבוש... הוא אמר שהוא יחזיר לאבא שלי תשובה.
אני עדין מחכה לתשובה...
מה דעתכם על כך ?

נערך לאחרונה ע"י Drogba בתאריך 07-03-2007 בשעה 18:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2007, 20:17
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי SURF-DUDE שמתחילה ב "הדיון הוא לא לגבי מי מתאים לשייטת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SURF-DUDE
אלא מה דעתינו על מה שקרה לבחור.
את הדיון מי מתאים לשייטת את בדית מליבך לתוך שירשור זה.
לדעתך הוא לא מתאים? על סמך מה? אינך מכיר אותו ולכן אינך יכול לחוות עליו דעה קונקרטית.

נ.ב.- אני בטוח שגם שייטים מתעצבנים, תקן אותי אם אני טועה.
רותם

ראשית,לא התייחסתי לרגע לעניין זה שהוא התעצבן, אלא לענינים אחרים שאותם כתבתי.
שנית, אז מה עם אני לא מכיר אותו? הפסיכולוג שיראין אותו מכיר אותו? והחייל שיעביר לו גיבוש מכיר אותו?
אני לא מכיר אותו לכן הסתמכתי על העדות שלו על עצמו, מה גם שזאת רק דעתי הצנועה ואפילו אני לא הייתי חותם עליה ב100%.
אמיל.

ישן 07-03-2007, 20:15
  E1tan E1tan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.05
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Drogba שמתחילה ב "יאלללה ששש שששש"

חחח אתה לא מבין מה קרה באתי לרשום תגובה לאמיל אבל אז ראיתי את זאת והייתי חייב להגיב.

ששש ששש זה בדרך כלל מה שעושים אנשים שלא נעים להם לשמוע משו אז כנראה אולי אמיל עלה פה על איזה נקודה רגישה שיכול להיות שהוא צודק? (סתם עקיצה שהייתי חייב)

בנוגע לגיבוש הבעיה שהם התעוררו מאוחר מידי וגילו שאתה לא מתאים ככה שעכשיו נראה לי לגיבוש ב 25 לא יראו אותך אבל אולי גיבוש אחר לך תדע. תנסה לעשות מה שאתה יכול תתיעץ עם אנשים מבוגרים שבצבא ביחידות מובחרות אם אתה מכיר בטוח תשמע מהם סיפורים עליהם/חברים שלהם שהתעקשו להגיע לשם, תברר איך עשו את זה ואם הנסיבות מתאימות לך.

בהצלחה ובלי קשר אני מסכים איתך שאמיל לא בדיוק צודק שאתה לא מתאים כי הוא לא מכיר אותך, אבל השאלה אם אחרי שאתה פולט כאלה דברים אתה מיד מבין שטעית ולא חוזר על זה, אם זה כך אז כנראה שאתה בוגר ואם לא, לא נורא יש לך עוד זמן להתבגר עד הגיוס : )
ישן 07-03-2007, 18:10
  shamen_1 shamen_1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Drogba שמתחילה ב "רוצה לשתף אותכם במשהו מחפיר שקרה לי היום (שייטת)"

היום הגעתי לתחקיר בטחוני. כשסיימתי אותו הלכתי לבקש את התעודת זהות שלי.
נכנסתי והחייל שאל אותי מה השם. עניתי לו והוא אמר "אההההה אתה *****????. השם שלך רץ פה הרבה".

גם לי היה סעיף "פוסל". עזוב את זה שגיליתי אחר כך שכבר התגייס בעבר ומשרת היום מישהו עם אותו סעיף ליחידה, וככה מתגלה החוסר השתלטות על הבלאגן שחוגג בצה"ל, אבל נעזוב את זה בצד.

מה שבאתי להגיד לך, שביליתי ב8 חודשים האחרונים כמעט כל שלושה ימים בממוצע את הזמן שלי בשיחות עם ביתן חיל הים. אם זה החובשת, אם זה פקידות קצינים וכו' וכו'.

בסופו של דבר אני מתגייס ב25
אל תוותר. ולפי דעתי אל תשלח את ההורים שלך. ככה בטח לא תראה להם שהם לא מתעסקים עם "פראייר" (נו, באמת.). ככה רק תראה להם שאתה הילד הקטן של אבא ואמא שכשקצת קשה לו הוא נותן להם את המושכות. זה פראייר.

ישן 07-03-2007, 21:15
  Zeph Zeph אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
אל תזלזלו בעניין... (+דוגמא אישית)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Drogba שמתחילה ב "רוצה לשתף אותכם במשהו מחפיר שקרה לי היום (שייטת)"

כשאתה מלש"ב אתה עוד יכול לעשות את זה ולפעמים להגיד לאבא להתקשר זו הדרך לגרום לחיילים להתייחס אלייך. אני תופס את זה ככה: כשאתה מלש"ב החיילים, במיוחד אותם פקידים במדור סיירות שאיתם הניסיון שלי בדבר, מתייחסים אלייך כמו ילד. לרוב הם גדולים ממך בשנה-שנתיים, אבל העובדה שאין לך מדים פוסלת אותך בעיניהם כמבוגר.

בכל אופן חוסר האיכפתיות של הפקידים במדור סיירות באמת משביז. אני מניח שזאת הסיבה שהוא השתמש במילים כמו "פקידים מסריחים". אני לא מזלזל בשום תפקיד ולא נוהג לדבר ככה על פקידים או אנשים בכלליות.בכל מקום אחר חוץ ממדור סיירות הפקידים ממש אחלה ועוזרים (לישכת גיוס, מדור צוות אויר, ביתן חיל הים, איתור מודיעין, מיטב - אם כל אלה יצא לי לדבר ולא נתקלתי בבעיות כמעט בכלל, רק ביחס אדיב). משום מה רק הפקידים במדור סיירות מתנהגים אלייך כמו חתיכת חרא וגם לי זה גרם לדבר עליהם ככה אחרי ניתוק השיחה. רק שתדבר עם מישהו בכיר יקשיבו לך.

משהו למחשבה:
יש לי חבר טוב שהייתה לו בעיה עם מדור סיירות. הוא ביקש להחליף גיבוש המשך משלדג ל669 אחרי שבחר שלדג והתחרט. ולא משנה כמה הוא ביקש הפקידים לא רצו לעזור לו ואף דיברו אליו בחוצפה. ברגע שאבא שלו עלה על הקו הם התקפלו ופתאום בא להם להקשיב. גם הוא השתמש בכינויים כמו "פקידים מסריחים" בעצבים שלאחר מכן - ולמרות זאת הוא אחלה בנאדם, והוא באמצע מסלול באגוז. אז לא בטוח שההתפרצות שלך מעידה על כך שלא תוכל להיות בשייטת.. ובכל אופן תחשוב אם אתה מזלזל בפקידים בכלליות (רע מאוד. ואם כך אכן תתבגר) או בפקידים של מדור סיירות (לצערי הרב יש בסיס...). כמו כן היה פה בחור עם בעיות עם מדור סיירות, המלצתי לו לתת לאבא שלו להתקשר והופ - יש קשב. גם אם התשובה לבסוף שלילית, נדמה שאין אפשרות לגרום להם להקשיב לך בלי אמצעים כאלה ואחרים.
ישן 08-03-2007, 09:57
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
סיון,
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "לא, אני ממש לא מתכוונת לחסום..."

מה רע בלהגיד את הדבר לבן אדם בפנים?

מה רע להגיד את זה באופן ישיר מאוד ולא בדרכים עקיפות שנשמעות לשתי פנים?

אני חושב שאמיל נותן כאן לאנשים הזדמנות להתמודד עם האמת כמו שהיא ולא כשהיא יפה ועדינה ומנוסחת במשפט פלצני.

אמיל אומר את דעתו חד וחלק וזכותו להביע אותה,זה שדעתו גורמת לתרעומת בקרב הגולשים זה לגיטימי גם כן ,אבל לעשות את זה מתלהם ותוקפני זה כבר משהו אחר ומיותר.

עומד לפניכם איש מקצוע שכותב מנסיונו ומטיח את האמת שלא תמיד יפה בפנים,קורה,תתמודדו זה המבחן שאמיל דיבר עליו של להתבגר.אולי דברים בנימה כ"כ תוקפנית יביאו אתכם להבנה שלא מדובר כאן במשהו רע אלא בניסיון לשנות את תפיסת העולם ודרגת הבגרות שלכם.זה הכרחי כדי לעמוד במבחנים עתידיים שהצבא ממיין אותך אליהם.

כל טוב!.

ישן 07-03-2007, 23:36
  johnny316 johnny316 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.06
מקווה שמישהו יקרא ויפנים

טוה כרגע סיימתי לכתוב הודעה של רבע שעה והאינטרנט התנתק והכל נעלם, אז אני אנסה לכתוב בקצרה (אלא אם כן אני אסחף שוב)

-אתה לא מתאים לא לשייטת ולא לשירות קרבי בצה"ל (במקור נכתב כשורה אחרונה)
והסיבות=

א. דרכי התבטאות ודפוס התנהגות לא מכובדת וכמו של ילד בגן
ב. עוד אחד מילדי ה"או סיירת או ניירת"
ג. אתה לא פראיירררר

אמנם אני בגילך, ואם יודיעו לי ברגע זה שאני לא יכול להגיע לגיבוש בגלל פסילה רפואית שלא אותרה קודם, אני אהיה מתוסכל, מבואס, אולי קצת מדוכא כי זה חלום שטופח בהדרגה והגיע לרמה של אובססיביות מתונה (שירדה בהדרגה והתייצבה כעת) אבל בסופו של דבר אני אשלים עם זה, כי יש עוד מקומות רבים וטובים, אמנם עם פחות תהילה, אבל הכל יחסי, אחזור על זה שוב, יש עוד ה-מ-ו-ן מקומות טובים בצה"ל!

לגבי אמיל, (לדעתי) תיבת הפנדורה שהוא דיבר עליה היא תרבות ה"אני לא פראייר"

דעתי בענין, אלמוג, לפעמים עדיף להיות פראייר...

ישן 07-03-2007, 23:44
  mor1 mor1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06
אני חייב להגיד שאתה ממש אבל ממש בנאדם מיסכן אמיל

מה אין לך מה לעשות ?
מה אין לך חברים אני לא מבין
אתה לא מתאים עלק ,מי אתה ביכלל שאתה תגיד למישהו שהוא לא מתאים בגלל הודעה או ביגלל כל דבר אחר ??

וכן יש ערימות של פקידים שמחזיקים בגורל של אנשים ,בחלומות של אנשים ועושים עבודה חרא כי ממש לא אכפת להם(אני לא אומר שזה המצב פה)

בקיצור תמצא לך חיים ודחוף זה יעזור לך

וזה שרשם מעלי אני עורך לכבודך עוד אחד שחושב שהוא איזה מינימום אלוף בצה"ל זה שלך אין שאיפות או שאתה תוותר על השאיפות שלך בקלות זה לא אומר שמישהו עם קצת יותר אופי וקצת יותר רצון צריך לעשות אותו דבר. זה שיש עוד הרבה מקומות טובים זה לא קשור ביכלל הבחור רוצה משהו מסויים ומן הראוי שהוא יעשה את כל שביכולתו על מנת להגיע למשהו הזה.

שורה תחתונה אם אין לכם איך לעזור לאותו מישהו ששואל תגיבו אל תגיבו תעשו מה שבראש שלכם אבל תעשו טובה ואל תזיינו תמוח לגבי מתאים או לא מתאים כי אין לכם שמץ של מושג

נערך לאחרונה ע"י mor1 בתאריך 07-03-2007 בשעה 23:53.
ישן 07-03-2007, 23:54
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי mor1 שמתחילה ב "אני חייב להגיד שאתה ממש אבל ממש בנאדם מיסכן אמיל"

חבוב שב בשקט ומהר..

אני לא מכיר את אמיל ולא חבר שלו.

א.תן כבוד לכל בנאדם.
ב.תן כבוד לטייס בחיל האוויר.

זאת דעתו של אמיל ולא אתה ולא אף אחד אחר יכול להתווכח איתה..
לא נראה לך מה שהוא אומר?תגיב כמו בנדאם,לא כמו בהמה(כמו שהגבת עכשיו).
תעשה טובה לכולם,אל תכתוב יותר בפורום...יש דרך לדבר..כנראה אתה לא מכיר אותה.

בן כמה אתה?

בקיצור,תתחיל לכבד אנשים...במיוחד אנשים עם קצת יותר נסיון חיים משלך יא עבריין מקלדת.

לא תמיד האמת נעימה(ושוב,אני לא מדבר על הנושא באשכול הזה בכלל).
כנראה יש לאנשים בעיה עם לשמוע את האמת..
חבוב,זה פורום פתוח ולכל אחד מותר לרשום את דעותיו..לא תמיד צריך להגיד לבנאדם את האמת שהוא רוצה לשמוע.צריך להגיד לו את האמת.

אישית,אם אני הייתי מנהל בפורום הזה אתה כבר מזמן היית חסום..אתה סתם מוריד מרמת הפורום.

נוב 07.

נערך לאחרונה ע"י gixxer בתאריך 07-03-2007 בשעה 23:57.
ישן 08-03-2007, 00:14
  johnny316 johnny316 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.06
תגובה
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי mor1 שמתחילה ב "אני חייב להגיד שאתה ממש אבל ממש בנאדם מיסכן אמיל"

וזה שרשם מעלי אני עורך לכבודך עוד אחד שחושב שהוא איזה מינימום אלוף בצה"ל זה שלך אין שאיפות או שאתה תוותר על השאיפות שלך בקלות זה לא אומר שמישהו עם קצת יותר אופי וקצת יותר רצון צריך לעשות אותו דבר. זה שיש עוד הרבה מקומות טובים זה לא קשור ביכלל הבחור רוצה משהו מסויים ומן הראוי שהוא יעשה את כל שביכולתו על מנת להגיע למשהו הזה.

שורה תחתונה אם אין לכם איך לעזור לאותו מישהו ששואל תגיבו אל תגיבו תעשו מה שבראש שלכם אבל תעשו טובה ואל תזיינו תמוח לגבי מתאים או לא מתאים כי אין לכם שמץ של מושג[/QUOTE]

קודם כל תלמד לשרשר

יש לי שאיפות, אני לא אוותר בקלות, אבל, יש דרך!
והוא סטה ממנה...

ופותח השירשור לא ביקש עזרה, הוא ביקש להראות לנו שהמערכת הצה"לית פועלת לא רע לפעמים ושאנשים ישרים כמוהו נדפקים (עובדה שהוא לא שיקר לגבי הסעיף...) וניתן לו להינות מהספק שלו היה יודע את ההשלכות לכך, בכל זאת היה מסמן זאת שוב...

ולסיום, דבר יפה

ישן 08-03-2007, 08:12
  GilBates GilBates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07

קודם כל, בתור איש שלישות לשעבר, חורה לי כמובן הטעות שנעשתה על ידי גורמי הגיוס וטעויות נוספות כפי שעולות ממה שכתבת ואני מאוד מצר על כך.

ברם, אתה חייב להבין שתי נקודות, אחת פחות חשובה ואחת יותר:
נקודה ראשונה ופחות חשובה - הקונספציה ש'צריך לצעוק על פקידים' היא מאוד בעייתית. נכון, התמודדות עם מערכות בירוקרטיות היא קשה ולא מתגמלת, אבל זאת בהחלט לא סיבה לפגוע בשום בן אדם אחר אם לא הוא האחראי למצב (על ידי אוזלת יד או התנהגות לא ראויה). האם הגיע לחייל ההוא שתצעק עליו?

נקודה שניה והרבה יותר חשובה - על אף כל הצער שבדבר, צרכי הצבא והיחידה גוברים פה על רצון הפרט. למרות הזמן שהשקעת במיונים ולמרות שאף עברת אותם, אם אינך מתאים רפואית ליחידה - אין זה נכון שתשרת בה. ואפילו אם יש ספק קל. לא אני ולא אתה רופאים מוסמכים ולכן צריך לפעמים לקבל את הדין. לאותה יחידה יש מטרות אותן היא צריכה למלא וזה בראש ובראשונה ומעבר לכל דבר אחר.

נניח ותלחץ על המערכת לקבל את ההחלטה הלא נכונה (עקב הלחץ שלך). מה אז? תגיע לשרת ביחידה, כשאתה לא אמור להיות בה. זה מסכן את חייך וחיי חבריך ובטחון המדינה.
(Military Incompetence, הוצאת מערכות)

ישן 08-03-2007, 11:02
  GilBates GilBates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי Drogba שמתחילה ב "חחחח..."

מצויין, כי מכיוון שכולם רופאים, וכולם יודעים מה ההשפעה על צלילה ו/או צלילת עומק שבה אתה נושם תרכובות שונות לחלוטין מאוויר רגיל...

זה מה שחשוב, אה?

ורק שתדע, הרבה מהוותיקים פה מצאו את השירות הצבאי שלהם לא מתגמל בלא מעט מצבים, ובכל זאת ממשיכים הלאה.
אתה צריך להכיר בעובדה שאתה לא באמת יודע אם אתה כשיר או לא, וזה שכמה אנשים הסתירו מידע והתקבלו ליחידה לא אומר כלום, ולא רק זאת - גם אלו שסיימו שירות מוצלח ביחידה, זה לא אומר כלום. זה יכול להתגלות כקריטי בדיוק ברגע שאתה לא מתכנן - בשביל זה יש רופאים שחוקרים את הנושא.
(Military Incompetence, הוצאת מערכות)

ישן 08-03-2007, 11:14
  עומר_א עומר_א אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.02.07
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי Drogba שמתחילה ב "חחחח..."

בן אדם,אתה מודע לעובדה שגם אם תקבל את הזימון,רוב הסיכויים הם שלא תעבור את הגיבוש(סטטיסטית!)?.מעטים עוברים אותו...נכון,זה נחמד שאתה שואף,אבל תמיד תכין את עצמך לנפילה,גם אני עשיתי גיבוש שייטת סיימתי ולא עברתי,אפשר לחשוב שזה סוף העולם אי אי אי..כולה(כן,כולה)שייטת 13!אפשר לחשוב שמחכה לך איזה הר של זהב אחרי הגיבוש הזה.
אני מאחל לך בהצלחה,אבל תמיד תכין את עצמך לנפילה,כי אם לא אתה סתם תתאכזב..
"נראה אותכם עובדים חצי שנה ולא מקבלים שכר"-אפשר לחשוב שהצבא מתחיל ונגמר בשייטת.אז..לא!יש יחידות מובחרות אחרות ולא פחות טובות,יש גדודים שבהם אפשר להתקדם,יש עוד מיליון ואחד מקומות.
בהצלחה,אל תוותר,אבל תדע שקיים סיכוי שלא תקבל את הזימון,ואין לך ממה להתאכזב
יום טוב ובהצלחה
ישן 08-03-2007, 11:25
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "ואני רק רוצה להמשיך אותך... ..."

לא רואה איפה כולכם ראיתם שהוא אמר שהוא רוצה שייטת בשביל תגמול כלשהו..?!

הבנאדם נחוש להיות בש' 13 ואני בניגוד פה למרבית האנשים מעריך את זה, אדם שנלחם להשיג את מה שרוצה..

ויש משפט - המטרה מקדשת את האמצעים..
זה שהוא השתמש באבא שלו זה לא רע בכלל ידוע שאנשים מבוגרים בעלי ידע ובעל השפעה גדולה יותר מצעירים בני 18-19 , וזאת מלבד החששות שיש שם לחיילים כשהורה כועס מתקשר אליהם.

פשוט מוזר לי שיש כל כך הרבה אנשים ובינהם אדם שמתיימר להיות איש צוות אוויר שמוותרים בכזאת קלות וחורצים גורל אדם על סמך פורום.

לפותח השרשור - בהצלחה..
הדרך רצופה מכשולים..אבל הוא נשמע כמו בנאדם שגם אם לא בשייטת אז הוא יעשה חיל איפה שיהיה.

ישן 08-03-2007, 11:58
  ג' שם בדוי ג' שם בדוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05

ציטוט:
במקור נכתב על ידי agent_amos
מה רע בלהגיד את הדבר לבן אדם בפנים?

מה רע להגיד את זה באופן ישיר מאוד ולא בדרכים עקיפות שנשמעות לשתי פנים?

אני חושב שאמיל נותן כאן לאנשים הזדמנות להתמודד עם האמת כמו שהיא ולא כשהיא יפה ועדינה ומנוסחת במשפט פלצני.

אמיל אומר את דעתו חד וחלק וזכותו להביע אותה,זה שדעתו גורמת לתרעומת בקרב הגולשים זה לגיטימי גם כן ,אבל לעשות את זה מתלהם ותוקפני זה כבר משהו אחר ומיותר.

עומד לפניכם איש מקצוע שכותב מנסיונו ומטיח את האמת שלא תמיד יפה בפנים,קורה,תתמודדו זה המבחן שאמיל דיבר עליו של להתבגר.אולי דברים בנימה כ"כ תוקפנית יביאו אתכם להבנה שלא מדובר כאן במשהו רע אלא בניסיון לשנות את תפיסת העולם ודרגת הבגרות שלכם.זה הכרחי כדי לעמוד במבחנים עתידיים שהצבא ממיין אותך אליהם.

כל טוב!.

מה רע בלהגיד מה שאני חושב על בן אדם בפנים שלו? אני אגיד לך מה רע:
1. זה לא קשור לנושא של הדיון.
2. זה פוגע.
3. זה לא להיות בנאדם.
4. אתה לא מכיר את הבנאדם על-סמך הכתיבה שלו באינטרנט, אז אתה בעצם כותב הנחה שגויה.
5. אף אחד לא שאל אותך!!!

אבל אם אתה תומך בזה - סבבה. אני אשחק איתך.
אני חושב שאתה, עמוס, בנאדם מלוקק, שמכבד את כל מה שאמיל אומר, כמה שזה לא יהיה פוגע/לא קשור לדיון - אתה תתמוך בו רק בגלל העבר הצבאי שלו והכבוד שהוא זוכה בגלל העבר הצבאי שלו כאן בפורום, ואם זה היה מישהו אחר, אוהו, היה פה באלאגן גדול והוא היה מורחק לאלף אלפי עזאזל.
חתולים, כנ"ל אליך. אמיל אמר שהוא הורחק כבר כמה פעמים "בגלל הדעות שלו". אז בוא אני אגיד לך משהו, אמיל. זה לא בגלל הדעות שלך. אתה מוזמן לכתוב פה כל דעה שאתה רוצה, אבל יש דרך להתנסח ולהיות בנאדם. חופש הביטוי שלך הוא לא הזכות הראשונה, ואם אני זוכר יש עוד כמה זכויות מעליה (הזכות לכבוד, למשל). חתולים, זה שאת באה ואומרת לאמיל מראש שאת לא מרחיקה אותו, זה מכעיס, זה יוצר אפליה רק בגלל שהוא בנאדם מוערך כאן בפורום (דבר שאני לא יודע למה), והוא בעצם יוצר הבאלאגן בדיון הזה, הוא זה שהסית את הדיון מנושאו המקורי. היחס הלא שוויוני הזה הוא פסול, במיוחד שאת גולשים אחרים (מור1) את כן הרחקת!

לסיום, אם באמירת האמת וחופש הביטוי עסקננו - אז אמיל, אני חושב שאתה בנאדם יהיר. מהאלה שאין להם תשובות אמיתיות לבעיה, אלא רק ביקורת, שחצנות והסתכלות מלמעלה על כולם. אבל אתה טייס בחיל האוויר, אז זה בסדר....
הנה. זכותי לומר את דעתי, לא?

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:30

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר