לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2007, 19:03
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
אין לי חברים יותר!

טוב אני רוצה שתתיחסו לנושא בשיא הרצינות זה ממש חשוב לי.
כבר 3 שנים,שאני סחוט מעצמי כבר נמאס לי ואין לי,חוץ מ-1 שעכשיו כבר פחות בקשר,שום חבר!כלום!!כן יש אנשים שאתה מכיר בשכונה פה ושם אבל זה לא משמעותי.
עד כיתה ט' למדתי בבית ספר קרוב לבית והיה לי הכי כיף שבעולם כל הזמן הלכתי לחברים חברים היו באים אליי הטלפון לא היה מפסיק לצלצל.ואז פתאום בכיתה י' עברתי לבי"ס חדש רחוק מהבית לא הכרתי כמעט אף אחד,נמחקו לי כל החברים,הפסקתי לצאת מהבית והתחלתי לחשוב על זה ואני עצוב הרבה פעמים..אתה קם ביום ראשון ואתה כבר יודע שביום חמישי או שישי,שכולם יצאו למסיבות כאלה ואחרות אתה תהיה בבית תקוע,וזה לשכב על המיטה לבהות בתקרה ופשוט לבכות על המצב שלך שאתה לא מאמין איך הגעת אליו.אני בחור יפה שכל מי שרואה אותי יחשוב שאני כל היום בין החברים,אבל האמת היא שאין לי אף אחד.ושכולם היו בפורים האחרון במסיבות אני הייתי בבית!קבעתי עם חברים לצאת אבל הם דפקו אותי,דווקא אהבתי אותם ואני לא מבין מהקטע שלהם!אני יוצא פעם ב... ואז אני מרגיש איזה ווינר שזכה בלוטו.
ניסיתי להשתלב עוד מכיתה ז' עם החברים בשכונה(אותה שנה עברתי לשם דירה)אבל לא הלך לי איתם בכלל.אני בנאדם חיובי אני אעשה הכל בשביל חברים ויותר מהכל בשביל כאלה טובים,אני לא מבין למה אנשים לא מוצאים בי עניין,ולפעמים אני חושב שזה אישי.אני לא מבין למה כמעט ב-100% מהמקרים בהם יצאתי מהבית,אני זה שהייתי צריך להתקשר כדי לשאול 'מה עושים?לאן אתם יוצאים?' ואף-אחד לא מתקשר אליי ומזמין אותי ואומר לי 'רוצה לבוא איתנו'?מה הבעיה פה??למה בשום מסגרת אני לא מוצא חברים?אני כבר מת להתגייס ושלא אשאר בבית כל היום כמו הומו אדיוט אני מת לצאת מהמצב הזה אני נלחם בציפורניים כדי לצאת מהבית למצוא חברים חדשים כמעט כל הזדמנות אני מנסה ומקבל דחייה אנשים שהייתי חבר שלהם במשך 3-4 שנים אני מתקשר אליהם כבר לא רוצים להיות בחברתי.אני מרגיש כלכך דפוק עכשיו נהרסו לי 3 שנים שיכלו להיות השנים הכי נפלאות שלי בגיל הזה שכולם יוצאים נהנים מהחיים מהתיכון!
למה????

נערך לאחרונה ע"י m-hanan בתאריך 07-03-2007 בשעה 19:31. סיבה: הלכו לי כל החברים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2007, 20:22
  משתמשת נקבה Lolita_Rebeka Lolita_Rebeka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Lolita_Rebeka
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "אין לי חברים יותר!"

בוא אני אספר לך גם עליי. אני בכיתה י"א, יפה ובוגרת. יש לי חברים וחברות אבל לא עם כולם אני מרגישה הכי נוח, אין מישהו שאני יכולה לשים עליו יד ולהגיד שהוא "הכי טוב", זה קורה. גם אני בפורים ישבתי בבית כשכולם יצאו, אבל זו הייתה בחירה שלי! יכלתי לצאת, יכלתי ליזום יציאה במקום לשבת בבית ולרחם על עצמי(מה שאתה עושה ואני לא).
אני מציעה לך, שבמקום לשבת ולרחם על עצמך, ולבכות כמה אתה לבד, קח את עצמך ביידים, צא לשכונה ותנסה להשתלב. תארגן מסיבה בבית או באיזה מקום ותזמין את השכבה או את ה...דודים, לא משנה מי- רק אל תרחם על עצמך, זה לא ימשוך יותר אנשים!!
ותלמד גם, שאם מישהו מסנן אותך אולי יש לזה סיבה. תנסה לדבר איתם אם זה חשוב לך ותראה לאן זה יוביל, ואולי זה גם לא יוביל כי הם לא שווים אותך!!!!
ותאמין לי, לא לכולם אלה השנים הכי יפות..

ישן 07-03-2007, 22:19
  ^ZEUS^ ^ZEUS^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
אפשר לשפר את המצב
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "תאמין לי אתה רק מרוויח מזה...."

כואב לי מאוד לשמוע על בעיה כזו אצל בחור צעיר. האמת זה נשמע לי מוזר מאוד שאתה נמצא במסגרת ואתה מגדיר את עצמך כאדם חברותי שאין בו משהו חריג ולמרות הכל אין לך חברים.
אני רק יכול לשער שיש לך משהו באופי, או באופן שאתה מדבר או אולי אפילו בתנועות גוף שמרתיע אנשים, וכנראה שזה משהו שאתה לא שם לב אליו ודווקא אחרים רואים את זה. לכל אדם יש דברים שהוא לא רואה בעצמו אבל החברה דווקא מצליחה לראות.
אבל הדבר הכי הגיוני הוא שאתה לא מתאמץ מספיק, אתה לא מתקשר עם אנשים כמו שצריך...
אתה טוען שאתה מנסה אבל אולי זה פשוט לא מספיק! תיזום יותר, תדבר יותר, תהיה נחמד (אבל לא נחמד מדי כי זה מרתיע), תבקש מאנשים מספרי פלפון. אתה יכול אפילו להמציא תירוץ להתקרב לאדם מסויים כמו לבקש ממנו עזרה/טובה (אפילו שזה שקר). חברים אפשר להשיג בכל מקום וכל זמן נתון, רק צריך לדבר עם מישהו בגובה העיניים ולהיות נחמד.
כמו שהזכרתי קודם, שים לב להתנהגות שלך מול אנשים כי אולי יש משהו לא בסדר אתך ובמקביל תהיה יותר אקטיבי ותשתדל יותר כמו שאמרתי.
אם כל זה לא עוזר (חס וחלילה) ואתה ממש מיואש אני ממליץ על יעוץ פסיכולוגי... אל תיבהל מזה, זה לא בושה ללכת לפסיכולוג וזה ממש ממש יכול לעזור.
בהצלחה!
ישן 08-03-2007, 16:22
  Effoliation Effoliation אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "מה זו העצה הזאת?? תהיה בריא...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hellllllo
מה זו העצה הזאת?? תהיה בריא. (BBOYOREN)

גם אני עברתי השנה למקום אחר, בצפר אחר, חברות אחרות.
בחודשים הראשונים הייתי דיי בודדה..אבל הכנסתי את עצמי לתוך החברה..מסתובבת איתן בהפסקות, הייתי נדחפת אפילו..מזמינה את עצמי להיות איתן..בהתחלה זה אולי לא היה נעים במיוחד אבל עכשיו יש לי מלא חברות טובות!

יהיה בסדר אל תדאג..אולי ייקח עוד קצת זמן אבל זה יסתדר. אתה צריך להיות אולי יותר חברותי..אתה בטח דיי סגור בבצפר אם זה המצב..תפתח קצת.

זה לא נכון את לא נדחפת.
we love you!!!

ישן 07-03-2007, 22:59
צלמית המשתמש של rona 888
  rona 888 rona 888 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
יש משהו שאני רוצה להתייחס אליו..

ציטוט:
במקור נכתב על ידי m-hanan
אני מרגיש כלכך דפוק עכשיו נהרסו לי 3 שנים שיכלו להיות השנים הכי נפלאות שלי בגיל הזה שכולם יוצאים נהנים מהחיים מהתיכון!

אני רוצה לומר לך שזה מאוד לא בריא להסתכל אחורה. זה לא טוב להסתכל על מה שהיה יכול להיות טוב לך , בזמן שלא טוב. אתה תשקע יותר. ככה אתה סתם מכניס את עצמך לתוך בועה של עצבות.
אחרים אז נהנים , לאחרים טוב יותר מאשר ממך , אבל מה שגורם לכל התחושה הנוראה הזאת זה הסתכלות על אחרים. אתה משווה את עצמך לחיים של האחרים , משווה את עצמך לאותם אנשים שאתה רואה שהם נהנים בחיים.

מה יעזור לך לחשוב על זה? זה ישפר את ההרגשה? זה רק יגרום לך להרגיש יותר רע.
אם כל הזמן תסתכל על אחרים , מתי תסתכל על עצמך? אתה צריך לעשות את כל ההשתדלות לעשות את ההכי טוב ממה שיש.
וצודק , זה די מעצבן כל הזמן להיות זה שתופס יוזמה וזה שצריך להתקשר , בעוד שהחברים יוצאים ובכלל לא יוצרים קשר איתך.
אתה יכול לדבר עם כמה חברים , להסביר להם את המצב , מה אתה מרגיש , למה הם אף פעם לא מתקשרים כשהם יוצאים וכו'.

מצד שני אתה אומר שאתה כל הזמן מנסה , שאתה כל הזמן "נלחם בציפורניים" כדי לצאת , אך אתה מקבל דחייה. תחשוב רגע..זה שווה את זה? הדחייה שווה? חבל לך על הלב . אתה סתם מתאכזב. אבל לפחות ניסית , וזה חשוב.

הכי גרוע זה לשבת ולחשוב על זה. תנסה להעסיק את עצמך בנתיים , תנסה לעשות דברים שאתה אוהב , תפיק את המיטב ממך..תסתכל על עצמך כרגע , תחשוב מה הכי טוב בשבילך.

ממה שהבנתי אתה אמור להתגייס עוד מעט, לא? בקרוב תהיה לך שגרה שונה. אתה תכיר אנשים חדשים..תהיה במסגרת חדשה.
אולי אפילו תתחיל לעבוד לבנתיים(בהנחה שאתה לא עובד) ותכיר אנשים בעבודה או משהו.

בכל אופן , אני מקווה שעזרתי פחות או יותר. מקווה שהרגשתך תשתפר (:
בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י rona 888 בתאריך 07-03-2007 בשעה 23:04.
ישן 08-03-2007, 11:50
  tommy_ros tommy_ros אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.07

תראה אחי...אני אולי לא היתי במצב שלך אבל אני יכול לדמיין איך זה.

עם אתה בן אדם רציני...לוקח הכל ברצינות...זה לא ממש טוב. מדי פעם זה טוב ולפעמים לא.
אתה יודע תזרום פשוט...בביצפר תזרום תצחק תיהיה שאנטי כזה.
תצחק עם אנשים תדבר איתם.
בכל זאת הם אנשים בדיוק כמוך.
תאמין לי שגם הם רוצים חברים וגם הם רוצים חברה...פשוט כל אחד יש לו אופי שונה.
כל אחד מתייחס לזה אחרת.
כמו שאמרתי לך אחי...פשוט תתקרב לאנשים...זרום איתם תצחק איתם תיהיה בכייף איתם ככה אנשים יחבבו אותך.

לדוגמא קוראים לך אבי...אז מה יותר כייף מזה שאוהבים אותך ומכבדים אותך?
למשל מישהו יגיד למישהו "שמע אחי אתה מכיר אחד אבי פה לומד בביצפר שלנו?"
ההוא יגיד לו "כן אחלה בחור זה"
מה יותר כייף מזה???
תתחיל להזרים ענינים אחי תתחיל להשיג את מה שאתה באמת רוצה.

מקווה שכולם עזרנו לך פה
ישן 11-03-2007, 03:28
צלמית המשתמש של _A_S_
  _A_S_ _A_S_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
שמע...

הייתי בדיוק כמוך, אבל ממש כמו שאתה מתאר את זה, כמעט אחד לאחד ואני מתחבר לסיפור שלך בטירוף.

ואני עדיין כזה, אין מה לעשות, זו תכונת אופי, גם אני מרגיש שאני בן אדם חיובי\איכפתי\תומך\נראה טוב\מצחיק וכל מה שבא לראש, אבל לא תמיד מה שאנחנו חושבים על הצמנו בא לידי ביטוי בהתנהגות שלנו.
ז'תומרת, שים לב בפעם הבאה שכשאתה נמצא בחברה או שתנסה להיזכר, הרגשת לחוץ קצת? רצית רק לעוף משם? הרגשת שאתה משעמם את הסובבים אותך? שאתה לא מתחבר להומור? שאתה לא זוכר מה אומרים ובאיזה סיטואציה?
אם כן, אתה צריך לקבל את זה ולא לבכות על מר גורלך, אחרי הרבה לילות וימים של יאוש, הגעתי למסקנה, שאני פשוט כזה, נוח לי לבד, לפעמים גם בחברת המשפחה, כיף לי ככה, אני לא חייב שום דבר לאף אחד, ולא אני לא מרגיש שהכישורים החברתיים שלי נעלמים, אבל כן יש מצבים שאנשים פשוט לא מבינים מה נפל עליהם, קורה... אז מה? על הז*ן שלי מה הם חושבים ואיך רואים אותי.
גם בחורות אין הרבה, לא נורא, מנסים,תתאפק, (אגם אם יש מישהי שמוכנה לאמץ גבוה,שחור,שרמנטי,שובב ומקשקש הרבה בזנב ) זה יבוא, בלי לחץ.
תעצים את עצמך איפה שהכי נוח לך, אם זה לבד אז לבד, וא אתה חושב שזה צריך להיות בחברת אנשים אז לך ותמצא לך חברים. נקודה.

אגב צבא, כמו שכתב אורן, היום אין דבר כזה חברים (כמעט), אני אחרי שירות צבאי קרבי מלא, בגדוד חי"ר בתפקיד אחד המכובדים בגדוד פגשתי מאות אנשים חדשים במהלך השירות, ישבתי עם אנשים במארבים 24+, הייתי עם אנשים בכמה וכמה מצבים מסוכנים בעליל ואתה יודע מה.... כלום לא נשאר מזה... אף לא חבר אמת אחד...

אז אל תצפה הרבה מהצבא או ממסגרת חדשה, אם אתה כזה אתה כזה, תקבל את זה ותראה שאתה מרגיש הרבה יותר טוב עם עצמך וכוסעומו כולם...

מצטער אם זו לא התשובה הבנאלית שלה ציפית, אבל לכל בעייה יש יותר משתי פתרונות...

בהצלחה בנאדם
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר