לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2007, 11:46
  cohenrm cohenrm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל cohenrm
הזמן והחברים

היי חברים.
אני בכיתה י' וחלקכם המכובד נראה לי מכירים אותי כבר.
בכיתה שלי(כמו בכל כיתה אחרת) יש "קבוצות ילדים" ..חברים שהם יחד..קובעים, נפגשים, מתחברים ובכל דבר יחד.
אני מרגיש..שלא מרצוני אני משתייך לקבוצה שאני לא רוצה בא..בגלל שאני משיג ציונים טובים יחסית ולומד ברמות גבוהות (5 חשבון 5 אנגלית 10 פיסיקה 10 מחשבים) התדמית שלי היא ישר כ"חרשן" בעיני שאר החברים בכיתה. לא שאומרים לי שאני חרשן!!!! בכלל לא!! אני נתפס כאחד סבבה כזה שאפשר לדבר איתו, להיות איתו, לצחוק וכו'...אבל משום מה אני לא מצליח להגיע למצב שחברים (קבוצות אחרות) למשל יקבעו ויזמינו אותי.

נוצר מצב, שבו אני זה שמנסה לארגן משהו..(סרט למשל) עם חברים -הקבוצה אליה אני משתייך...אבל מה לעשות -אני לא מתאים! הם לא מבינים אותי! כל אחד ממציא לי סיפור שסבתא של דודה שלו נפתרה והוא לא יכול להגיע(ואל תגידו לי שהם לא ממציאים כי הם כן!) בסוף נוצר מצב שמ8-9 ילדים שהודעתי להם רק 1 היה יכול..וכמובן-ביטלתי.

יוצא לי לדבר איתם על נושאים שהם קצת פחות מתחברים-בנות למשל..אבל הם כאילו "צוחקים" עליי בקטעים האלה..כי עם חברים כאלה איך אני יצליח עם בנות?

יש לי בכיתה המון חברים..אבל חברים טובים רק 1..הוא אחלה בחור ואפשר להגיד שהוא לא מרגיש צורך להתחבר לקבוצה אחרת..אני לא! אני מרגיש צורך! אני מרגיש שהזמן עובר! נעלם! כל הדברים האלה ..ההנאות עם חברים, הפגישות והכיף..הנסיון הזה להכיר בנות למשל זה דברים שילכו מתי שהוא ולא יחזרו!

מה אעשה?
תבינו אותי, אני לא יכול לבוא ל"קבוצה" אחרת ולבקש להצטרף כמו טמבל.
אני כיתה י' כבר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2007, 15:51
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cohenrm שמתחילה ב "הזמן והחברים"

שמע,דבר ראשון יש כזה דבר 10 יחידות פיסיקה??פששש כל הכבוד על המאמץ וההשקעה.

לדעתי אתה מעמיס על עצמך יותר מידי..אבל זה כבר עניין שלך.

שאלה אחרת יש לי אליך-איך אתה מתכנן להתחבר עם חבר'ה שמבלים,נהנים,יוצאים אחרי הצהריים ומבלים ביום שישי שיש עליך כל כך הרבה מחויבויות של לימודים?
הכי אני מניח שאתה חייב ללמוד המון כדי להוציא ציונים טובים..בכל זאת 5 יחידות מתמטיקה,10 פיסיקה ו10 מחשבים..זה לא דבר שהולך ברגל..אולי אין עליך המון עומס עכשיו,אבל חכה לי"א..אז אתה תרגיש מה זה עומס אמיתי..אתה באמת חושב שיש לך(או יהיה לך) זמן פנוי כדי להיות עם חברים?
אני רואה חלק מהחברים שלי היום..והם עושים "רק" 5 פיסיקה,5 מתמטיקה,5 אנגלית ו5 מחשבים..
הם עמוסים עד הצוואר..אין להם זמן לראות אף אחד במהלך השבוע..הם לא מרימים את הראש מהספרים מרוב שהם עסוקים..המון שעות בבצפר והמון שעות לימוד בבית.
אני מדבר איתך על י"ב..אפשר להגיד סוף י"ב כבר..אני בכלל לא רוצה לתאר מה היה להם בי"א..
אז לפני שאתה חושב להחליף חברים שמבלים יותר והכל..תחשוב אם יש לך זמן לזה בכלל..
תעשה לך סדר עדיפויות..

נוב 07.

ישן 10-03-2007, 16:03
  cohenrm cohenrm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל cohenrm
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "שמע,דבר ראשון יש כזה דבר 10..."

אחי...ברוך ה' אני מסתדר עם המקצועות..למבחנים בחשבון (אחרון 94) אני לומד יום-יומיים לפני ומסתדר, פיסיקה אני מודע לקושי וכמובן לומד לפני-וה5 יחידות הנוספות הן של פרוייקט "מדע חישובי" בחמד"ע ת"א...אני הולך לשם חמישי בצהרים עם כמה חרשנים מהכיתה ובונים שם הדמיות פיסיקאליות וגם שם בלי עבודה בבית קיבתי 97 בפרוייקט ו100 במחצית, אנגלית אולי הדבר היחידי שמצריך ממני קריעת תחת ואני חושב שאני אעבור ל4 יח'. מחשבים אני ברוך ה' גם, מסתדר טוב מאוד ועוזר לחברים בכיתה שזקוקים לעזרה..עכשיו אוטוטו בגרות אז אכן אשב ללמוד לא מעט.
אבל אחי.....אני לא משקר וחס וחלילה לא משוויץ כאן, אני מראה לך מצב נתון...
אני יושב בבית...משועמם!...מחכה ומחכה כל יום למחר..ואם זה סופשבוע אז רואה קצת טלויזיה ומעביר את הזמן לבד בזמן שחברים שלי מהכיתה (ואת זה אני יודע בעקיפין..כמובן שזה לא "רץ" בכל הכיתה...כי לא נעים שכולם יודעים) דופקים מנגל ביחד...ועוד עם הבנות!!!!!!

דיי נשבר לי...לא צריך ציונים..לא צריך כלום!
רק רוצה להיות חלק מה"חבורה" הזו שקורעים תתחת ללמוד למבחנים הכי פשוטים ועושים 60 בלחץ...אבל אחה"צ הולכים להנות..או מתפלחים מהמבחן והולכים ליים.
אין לי אופי של חנון! אני לא כזה באמת! אבל בגלל הציונים שלי רואים בי ככה..כאילו שאני לא מתאים ואין טעם להזמין אותי או להציע לי..

ישן 10-03-2007, 20:53
  Effoliation Effoliation אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.07
היי לך...

אני ממש מכירה את מה שאתה מדבר עליו.
אני שייכת לקבוצה שאני לא רוצה בה אבל לא בגלל שאני חרשנית מידי.
קודם כל אם תשאל ילדות מהכיתה שלי הם לא יגידו לך שאני חרשנית למרות שגם אני ב10 מחשבים בפיסיקה ובמתמטיקה וכו' וכו'.
זה לא בגלל שהבנות אצלי שונות מהבנים אצלך,
זה בגלל שיש לי אופי קצת שונה,
ושאני גם קצת בליינית, ומראה לכולם שאם צריך יש בי גם פלפל,
אני לא נחנחית.. :-D
אני יוצאת החוצה אני אומרת שלום אני דופקת פה בדיחה
יוצא שכולם אוהבים אותי.
אני שונאת את המצב הזה כי כולם חושבים שאני אחלה ילדה אבל אין לי חברות אמיתיות.
אבל כל עוד יש לך חברים אמיתיים,
אתה בהחלט יכול להגיע למצב שכל השאר יחשבו שאתה אחלה ילד..
כמו שאומרים אם חברות שלי צריכות מישי "להשלים מנין" באיזו מסיבה הם יודעות שאפשר לפנות אלי!
וכן, כשיש לי מבחנים אני לומדת..

בקיצור כל מה שצריך זה קצת להפתח,
ולגלות אומץ.
אתה כל כך צריך אומץ!!!!!

א-ו-מ-ץ-!
מצידי תקעקע את המילה הזאת על המצח שלך [אם היה לך אומץ חח :-D ]

ישן 10-03-2007, 21:33
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
היי...

אמנם לא קראתי כאן תגובות של אחרים- אבל דעתי מאוד ברורה בנושא...
כל אדם- בשלב כזה או אחר בחייו, ינסה לשייך עצמו לקבוצה מסויימת שלא תמיד תתאים לו, אלא המסתורין שבה יקסום לו. בין אם זה השיחות שלהם, הצחוקים שלהם, הדברים שרק הם עושים או השיוך החברתי שלהם- כלומר באיזה מעמד הם נמצאים.
הדברים הללו בולטים בעיקר בתקופת התיכון, שכל אחד מוצא את עצמו עם קבוצה ורץ איתה עד סוף התיכון...
ממה שהבנתי, אתה רק בתחילת התיכון, כך שיש לך עוד שנתיים וקצת כדי למצוא את הקבוצה הזאת שתתאים לך...
בכלל, אני לא אוהבת כל כך את רעיון ה"קבוצות" הזה... הוא רק מפלג לדעתי, בין כל כך הרבה אנשים שבנסיבות אחרות יכלו להיות חברים הכי טובים...
אל תנסה "לתקוף" את העניין כקבוצות, אלא כיחידים. תתחיל בקטן, חבר, שניים, שלושה, ולאט לאט דרכם תכנס למעגל שנראה לך שתרצה להשתייך אליו...

שיהיה בהצלחה

דניאל

ישן 11-03-2007, 06:56
  Lompa Lompa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cohenrm
היי חברים.
אני בכיתה י' וחלקכם המכובד נראה לי מכירים אותי כבר.
בכיתה שלי(כמו בכל כיתה אחרת) יש "קבוצות ילדים" ..חברים שהם יחד..קובעים, נפגשים, מתחברים ובכל דבר יחד.
אני מרגיש..שלא מרצוני אני משתייך לקבוצה שאני לא רוצה בא..בגלל שאני משיג ציונים טובים יחסית ולומד ברמות גבוהות (5 חשבון 5 אנגלית 10 פיסיקה 10 מחשבים) התדמית שלי היא ישר כ"חרשן" בעיני שאר החברים בכיתה. לא שאומרים לי שאני חרשן!!!! בכלל לא!! אני נתפס כאחד סבבה כזה שאפשר לדבר איתו, להיות איתו, לצחוק וכו'...אבל משום מה אני לא מצליח להגיע למצב שחברים (קבוצות אחרות) למשל יקבעו ויזמינו אותי.

נוצר מצב, שבו אני זה שמנסה לארגן משהו..(סרט למשל) עם חברים -הקבוצה אליה אני משתייך...אבל מה לעשות -אני לא מתאים! הם לא מבינים אותי! כל אחד ממציא לי סיפור שסבתא של דודה שלו נפתרה והוא לא יכול להגיע(ואל תגידו לי שהם לא ממציאים כי הם כן!) בסוף נוצר מצב שמ8-9 ילדים שהודעתי להם רק 1 היה יכול..וכמובן-ביטלתי.

יוצא לי לדבר איתם על נושאים שהם קצת פחות מתחברים-בנות למשל..אבל הם כאילו "צוחקים" עליי בקטעים האלה..כי עם חברים כאלה איך אני יצליח עם בנות?

יש לי בכיתה המון חברים..אבל חברים טובים רק 1..הוא אחלה בחור ואפשר להגיד שהוא לא מרגיש צורך להתחבר לקבוצה אחרת..אני לא! אני מרגיש צורך! אני מרגיש שהזמן עובר! נעלם! כל הדברים האלה ..ההנאות עם חברים, הפגישות והכיף..הנסיון הזה להכיר בנות למשל זה דברים שילכו מתי שהוא ולא יחזרו!

מה אעשה?
תבינו אותי, אני לא יכול לבוא ל"קבוצה" אחרת ולבקש להצטרף כמו טמבל.
אני כיתה י' כבר

אני בדיוק כמוך, הממוצע הציונים שלי הוא 95...
לא ממש אכפת לי מהשאר חושבים עלי, יש לי את קבוצת החברים הקרובים ועוד כל מיני קבוצות שאני משתייך אליהם. אם אתה רוצה להיות חבר בקבוצה אתה יכול פשוט יום אחד "לשבת" איתם ולהזמין אותם ליציאה אחרי שהים ראו שאהת אחלה גבר.

ישן 11-03-2007, 19:47
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

שמע, קודם כל, האמרה של "עם חברים כאלה" לא נחמדה. אז זה מה שהם אוהבים, הם לא מתחברים, אל תאשים אותם בבעיות שלך. אתה בנאדם עצמאי, אתה לא צריך אותם בשביל כרטיס כניסה לקבוצות חדשות. הם לא אחראים על זה שאתה לא חבר של אחרים. הכל באחראיות שלך.

אני יודעת שבד"כ קבוצת החברים שאתה מסתובב איתה משפיעה על איך שאתה נראה בעיני אחרים. אבל אם אתה רוצה להתחבר עם אנשים שהם טובים, אני מאמינה מאוד שאם תתחיל לשוחח איתם, לדבר איתם, יהיה חיבור, ואנשים יראו שאתה אחלה. זה מאוד פשוט להתחיל להתחבר עם אנשים.

אני אישית לא מסוג האנשים שמכירים את כולם,, ממש לא. אבל במשך כל השנים שלי שאני בחטיבה ובתיכון אין מצב שאני לא מכירה כל שנה לפחות 3 אנשים חדשים, שהופכים לחברים חברים. זה אולי טיפה מסע ארוך למצוא חברים, אבל זה פשוט. אתה ניגש, מדבר- יש חיבור- נשאר, אין חיבור, יהיו עוד (יש פיצוץ אוכלוסין בעולם, כמו שאתה יודע.. אין חוסר..)

להיות בקבוצה אחת זה סותם את הראש, לא צריך להיות "ח-בורה", תהיה עם ראש פתוח, תתחבר לכל מיני קבוצות נחמדות.. יש לך פה חברים, שם חברים.. ואם בא לך לצאת לסרט, או לים, יש עם מי ללכת.

בהצלחה. ומצטערת על המגילה אני כותבת הרבה כאלו בזמן האחרון..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:56

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר