לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2007, 16:59
  משתמשת נקבה oWeN oWeN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל oWeN שלח הודעה דרך MSN אל oWeN Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי SilverCivic שמתחילה ב "יש לך 18-135 לא? יש לך שם..."

זאת הודעה שמתאים להגיד אותה לכאלה שרק אתמול החזיקו מצלמה ביד..וכבר רוצים הכל..
אני מצלמת כבר יותר משנתיים... אמנם בקומפקטיות.. ובדמוי.. אבל עדיין...

אני אוהבת הכל.. אני ממש אוהבת מאקרו,, כשרק התחלתי עם הצילום נורא התלהבתי מזה שדברים קטנטנים פתאום נראים ממש גדולים..ממ אני נורא אוהבת תמונות שכוללות מקום ענק בתוכן..., נגיד ישלי קיר בבית.. שהוא נורא גדול.. ואף מצלמה מהמצלמות שלי אף פעם לא יכלה להכיל בפריים אחד את כולו...וזה נורא ביאס אותי..=[ ועדשה רחבה תעשה את העבודה.. חוץ מזה שאני אצלם הרבה אנשים.. ועיוותים זה נורא נחמד..
על הטלה.. אני לא בטוחה.. אבל אם כבר קונים אז שיקנו.. שיהיו לי את כל האפשרויות..
זה נורא קשה לעבור ממצלמת דמוי SLR.. שהעדשה שלה זה 35-420... שהזום שלה מטורף..
לעדשות עם זום קצר....... אני חולת פפראצי.. חחח

[: אני אשמח להמלצות... ולא להודעות כמו... "תחכי ואז תקני.."
ישלי עד ה22 להיות סגורה על העדשות שאני רוצה (בינתיים..) ואני באמת צריכה את העזרה שלכם [:

נערך לאחרונה ע"י oWeN בתאריך 08-03-2007 בשעה 17:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2007, 17:57
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oWeN שמתחילה ב "המלצה על עדשות?"

בת 11 וכבר עם ציוד כזה.... אלוהים אלוהיי אני גם רוצה.... בכול אופן לא צריך סתם לקפוץ על עדשות יוקרתיות..אפילו עם הם מעולות... כי כרגע העיניים סתם בוערות...(כולם מכירים את ההרגשה) כדאי שתבחרי מה בידיוק את אוהבת לצלם ובמידה שזה קצת מהכול והתקציב כמו שציינת אינו מגביל אז קחי את שלושתם.... זה היה ותמיד ישאר עיניין של תקציב....

במידה ואת רוצה לצלם חרקים במקרו ובכלל טבע עדיף עדשת טלה מקרו כמה שיותר גדולה.. 150 ממ ומעלה... ה105 המיוצבת של ניקון בובה של עדשה אך היא אינה לכול אחד גם מבחינת מחיר וגם מבחינת מרחק פוקלי... שלושת העדשות שציינת נימצאות בקטגוריות שונות לחלוטין ואי אפשר להשוות בינהם כלל או כלל. עם את רוצה... וייד,מקרו,טלה... לכי על השילוב שלך.. לא תתאכזבי.
אגב עם התקציב מאפשר עדשת הוויד הטובה בעולם הינה nikkor 12-24...חלום....
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

ישן 08-03-2007, 22:05
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי oWeN שמתחילה ב "דבר ראשון.. אני בת 14......"

לי, אני לא רוצה להיות הנודניק שמבאס את הקניה, אפילו בתור אחד שמאוד מרוצה מהקניות שלו (10-20 לזוית רחבה, ו 150 למקרו)... זה לא הציוד שעושה את הצילום.

חכי שניה - אל תרוצי. קודם כל, הרבה עדשות זה בלאגן. זה אומר תיק צילום חדש וגדול שיכיל הכל, העסק מסתבך, זה אומר כל הזמן להחליף עדשות לפי הצורך... זה לא תמיד נוח לטייל עם כל כך הרבה ציוד (מנסיון - תיק צילום עם מצלמה, חמש עדשות ופלאש - שוקל לא מעט (ואני בן 26... יש לי קצת יותר כוח מלך).

אם את אוהבת מקרו, את יכולה לקנות גם את ה 50 מ"מ 2.8 של סיגמא.
נהדרת למקרו קרוב (פרחים, ואובייקטים קטנים דוממים כגון תכשיטים) ועדשה מושלמת לצילומי פורטרטים (כולל extreme close-up - מה שאי אפשר לעשות עם ה 1.8 וגם לא עם ה 1.4).
אם הקטע שלך (כמוני) זה חרקים - אין על ה 150מ"מ.

כפי שאמר בוריס - בתאכלס, אם אבא שלך הוא מנכ"ל בזק או חברת חשמל, וברוך השם לא חסר לך ויש לך את האפשרות לקנות הכל - אז תשתוללי. הלוואי עלי (למרות שגם אם אני הייתי רוטשילד ואת היית ילדה שלי, לא הייתי מביא לך מתנות כל כך יקרות ככה סתם, כי זה חינוך גרוע וזה מקלקל את הילדים - אבל זה כבר סיפור אחר שקשור בתחום העבודה שלי).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר