לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2007, 22:21
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "אמת ושקר - אשכול הסיפורים"

אתם יודעים עלי יותר מדי פרטים שאנשים רגילים לא היו מנחשים... בד"כ קל לי במשחקים האלה בחברה של אנשים זרים / חדשים.

1. כשהייתי ילד, אבא לקח אותי לבסיס חה"א בתל-נוף באיזה-שהו חג, להפגש עם חבר שלו טייס. הוא (החבר) הושיב אותי בקוקפיט של הקוברה ולקח אותי לסיבוב קצר (אני לא זוכר את החג ואת הגיל - רק את הסיבוב באוויר).

2. בגיל 17, עליתי לשידור ברשת ב' (בירושלים, לא בטלפון). השדרן ריאיין אותי על מוזיקה שהלחנתי, מה דעתי על צריבת מוזיקה (אז עוד לא היה פופולארי 'להוריד') והוא ניגן כמה שירים (קטעים) שלי (שכמובן הוגשו בדיסק צרוב. התחייבתי לתחנה לא לתבוע אותם שהם מנגנים דיסק צרוב עם חומר מקורי).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-03-2007, 20:04
צלמית המשתמש של נץ כחול
  נץ כחול נץ כחול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נץ כחול
שלי..:-)
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי roeis01 שמתחילה ב "טוב הנה שלי(שלא יגידו...):"

1.לפני מספר חודשים התלוותי לאחד מהקצינים ביחידה שלי לאגף כלשהוא ביחידה,ולפתע ראינו עכברון קטן תפוס בתוך מלכודת לעכברים שהניח הרס"פ,אז בגלל ששנינו לא יכולנו לראות אותו גוסס למוות נטלנו אחריות והצלנו את חייו-אני(בגלל שהקצין היה הומו פחדן)לקחתי את המלכודת(עם משטח צהוב דביק להפליא!)והתחלתי להוציא את העכברון שהיה על סף מוות,תחילה תפסתי אותו מהרגלים עד הבטן ופשוט תלשתי אותו,ואז הוא נתן לי ביס באצבע(שנגמר רק בשריטה קטנה)וטס מהמקום,נדהמתי שהוא הצליח לרוץ כל כך מהר.

2.כשההיתי בטיול לארה"ב לפני הצבא אני ואח שלי שיחקנו פוטבול במין "סנטרל פארק" במרכז שיקגו,ובטעות לאחר שזרקתי לאח שלי את הכדור חזק יותר מדיי(ובכיוון די הפוך ממה שהיה אמור להיות)פגעתי בשמשה של תקשיבו טוב-שברולט קורבט מדהימה בצבע אדום,איכשהוא הצלחתי לצלוף בה בדיוק במרכז השמשה מאיזה 60ומשהו מטר,למרבה הפלא ברכב כלל לא פעלה הזעקה,כשאני ואח שלי התקרבנו לרכב כדי לברר של מיהו ראינו שהיא מפוצצת בעשרות דוחו"ת על השמשה שהתנפצה(כנראה גנב השאיר אותה שם,ובגלל זה היא קיבלה כל כך הרבה דוחו"ת-היא חנתה במקום אסור)
בכל אופן הסתלקנו מהמקום,לא נחמד לשלם על שמשה של קורבט חדשה.
אגב הנה תמונה של הרכב פחות או יותר(רק בלי הכנף,ונראה לי מודל חדש יותר)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-03-2007, 23:05
צלמית המשתמש של הבלתי ניתן לסיפוק
  הבלתי ניתן לסיפוק הבלתי ניתן לסיפוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "אמת ושקר - אשכול הסיפורים"

אחד מתוך השלושה הוא שקר:

1. לפני 6 שנים הצלתי אדם משריפה בפלאפליה בחולון בשעה 3 לפנות בוקר, עוכבתי לחקירה במשך 3 שעות..
2. בגיל חמש יצאתי לטייל עם אמא שלי,פתאום נפלו מהשמיים שטרות כסף,אספנו אותם וקנינו לי פליימוביל,רציתי גם דולפין מצפצף אבל אמא אמרה שאין יותר כסף,התעצבתי...כשהגענו הביתה גילתי שאבא שלי קנה לי דולפין מצפצף, לא היו סלולרים אז...הוא קנה בלי לדעת שזה מה שרציתי.
3. לפני שנתיים מצאו אותי בסוף הרחוב בו אני גר, הלכתי בשנתי עד והתיישבתי על ספסל, בשעה 3 בבוקר השכן שלי העיר אותי עם כוס מים לפרצוף ולקח אותי הביתה מבוהל ועייף מאוד.

ישן 12-03-2007, 11:46
צלמית המשתמש של jolynana
  jolynana jolynana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.03
עכשיו אני אנסה

1. כשהיה לי מכשיר סלולרי STARTECH הפלתי אותו ברוב כשרוני לאסלה .במרכז השירות של סלקום באשדוד הכריזו על המכשיר כטוטאל לוסט ורצו 700 (!!!) ש"ח להחליף אותו ,במרכז שירות אחר אליו הגעתי באותו יום לקחתי דף ועט ונתתי להם להבין שאני כותב כתבה (מעולם לא אמרתי במפורש) על רמת השירות במרכזי השירות . תוך רבע שעה קיבלתי טלפון חדש עם התנצלות על השירות באשדוד.
2. בזמן התיכון הייתי מקום שני בבית הספר בריצה למרחקים קצרים , המקום הראשון נגזל ממני כיוון שבבית הספר שלי (ואפילו איתי בכיתה) היה אלוף ישראל לנוער ב - 100 מטרים ריצה. במשך 4 שנות תיכון החזקתי בתואר המפוקפק של מקום שני.
3. יצאתי כמה פעמים בזמן הצבא עם דוגמנית של לנז'רה היא הייתה יצור אגוצנטרי משעמם שידע לדבר רק על עצמו. הבנתי שזה הסוף שכשבאחת השיחות שלנו בטלפון פשוט נרדמתי מרוב שיעמום. יותר לא שמעתי ממנה.
על פי החלטת המושבעים הצודקת והכוח שהופקד בידי ע"י המדינה אני שולח אותך בזה למאסר בלי אפשרות לחנינה לכל החיים !
חיים ? מה אתה מתכוון חיים ? אין לי חיים !
ילד , הנשמה שלך מוטב כי היא שייכת לישו ,מממממ... כי הישבן שלך שייך לי !

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר