לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2007, 12:59
  mor212 mor212 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.07
אהבה ראשונה שלי מה לעשות ?

אז ככה... זה הסיפור ... יש לי ילדה אחת בכיתה ... היא כנראה הילדה הכי יפה בשכבה אבל לא כמו כל היפות האלה הסנוביות שאי אפשר אפילו לדבר איתם היא פשוט מושלמת ויש לה לב זהב ... אני עכשיו בן 15 וחצי והתחלתי ללכת לפרויקט בשם מחויבות אישית מבית הספר שם הייתי איתה במשמרת שלי..
התחלנו לדבר ודי לחבב אחד את השני נהיינו מן ידידים שכאלה וזה כבר די הרבה זמן בהתחלה תמיד צחקנו ביחד ודיברנו וכ"ו ולא ציפיתי להרבה אבל לאחרונה אני מרגיש אילו היא מנסה לירמוז לי להתחיל איתה (להתקדם לשלב הבא) היא מבקשת ממני הרבה לשבת לידה בשיעור למשל... הוא ללכת איתה לכל מיני מקומות ושנינו עושים ממש הרבה דברים ביחד והיא גם כאילו תמיד מדברת איתי על נשיקות כאילו היא רוצה שאני ינשק אותה יכול להיות שזה הכל בראש שלי אבל זה מה שאני מרגיש וזה גם חוזר על עצמו תמיד היא גם תמיד מזכירה לי שאין לה חבר (הרבה בנים מנסים להתחיל איתה יותר מידי אפילוולהם יש סיכוי יותר טוב ממני מבחינת המראה החיצוני) ואנשים תמיד שואלים אותנו אם שנינו חברים מקנאה כדי להביך אותנו(ככה אני חושב) אבל בקיצור מה לעשות להגיד לה מה אני חושב (שאני אוהב אותה) זה לא יחריב את הידידות שלנו ???

נערך לאחרונה ע"י mor212 בתאריך 21-03-2007 בשעה 13:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-03-2007, 13:23
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
החיים שלנו מתחלקים לשניים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mor212 שמתחילה ב "אהבה ראשונה שלי מה לעשות ?"

בחלק הראשון - אנחנו חושבים על כל הסיכונים. כדאי לי לומר לה שאני אוהב אותה? כדי לי להתחיל עם ההיא שם בפינה? כדי לי ללכת לבליינד דייט ההוא? אלה הם רק סיכוינים ומחשבות בנושא אהבה - אבל, זה ככה בהכל.

בחלק השני - אנחנו מכים את עצמינו על כל אותם סיכונים שלא לקחנו על עצמינו. למה לא אמרתי לה שאני אוהב אותה? למה לא התחלתי עם ההיא? למה בעצם לןא הלכתי לבליינד דייט ההוא? מה היה לי להפסיד?

המקרה שלך הוא דיי פשוט. יש לך מישהי שרוצה בחברתך, מנסה כל הזמן לשלוח סימנים, וכו'. המרראה החיצוני, לא קשור. א. אתה לא אוביקטיבי. ב. מאיפה אתה יודע מה חשוב לה בחיצוניות ומה לא? וג. עובדה שמכל כל הבנים - היא בחרה בך שתבוא איתה לכל מקום... האופי. תמיד האופי הוא השחקן הראשי ולא החיציניות. על חיצוניות, מפנטזים. באופי - מתאהבים. זה בדיוק כל ההבדל.

לדעתי, לך על זה. פשוט תזמין אותה לצאת איתך. המצב הקיים - לא עוזר לאף אחד...

שלך,
אמיר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר