לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2007, 16:54
  mullholand drv mullholand drv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
כמה שאלות בקשר לטכני בחיפה...מחר

אני נוסע לשמה להתחיל קורס של 3 חודש במערך הטכני של חיל האוויר :\..בבקשה תענו לי על השאלות ברצינות כי אני מתחרפן פה

1)איך האוכל שמה? יש כאלה שאמרו שהוא חרא...מאיזה בחינה?..שאלה קצת מצחיקה אבל יש שמה גבינות,ביצים דברים כאלה?
2)יש שמה חדר כושר? ויש בכלל זמן ללכת אליו?
3)שמעתי שיש קולנוע זה נכון?,וכנ"ל האם יש בכלל זמן ללכת?
4)יש שמועות שהתקפידים הטכניים האלה הם הכי חרא בצבא....קראתי הודעות של אנשים שאמרו שהידיים שלהם "כל היום היו שחורות" ונשפך להם דלק מטוסים על הידיים וכל מיני דברים מפחידים..עד כמה זה נכון?,ולמה באמת התפקידים האלו כל כך חרא?
5)יש מצב שאחרי הקורס יהיו לי יומיות?,יש לי ת"ש 2,בעיות בבית שקשורות להורים,וגם דיברתי עם המשקית ת"ש ועם הקצין מיון בקשר ליומיות..ועוד משו לא יודע אם קשור כל כך,אבל עברתי טירונות של אנשים עם פרופילים נפשיים במחווה אלון...מעין טירונות מרוככת..אם זה קשור.....
6)יש מצב שיתחשבו בקורס בכלל בת"ש שלי? לפחות שאני לא אסגור שבתות?

תודה לעוזרים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-03-2007, 17:56
  GilBates GilBates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mullholand drv שמתחילה ב "כמה שאלות בקשר לטכני בחיפה...מחר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mullholand drv
אני נוסע לשמה להתחיל קורס של 3 חודש במערך הטכני של חיל האוויר :\..בבקשה תענו לי על השאלות ברצינות כי אני מתחרפן פה

1)איך האוכל שמה? יש כאלה שאמרו שהוא חרא...מאיזה בחינה?..שאלה קצת מצחיקה אבל יש שמה גבינות,ביצים דברים כאלה?

האוכל הצה"לי הוא בד"כ לא טעים אבל מזין. ביצים תמיד יש. גבינות - כמעט תמיד יש לבנה, צהובה אין. זה הסטנדרט.

ציטוט:
4)יש שמועות שהתקפידים הטכניים האלה הם הכי חרא בצבא....קראתי הודעות של אנשים שאמרו שהידיים שלהם "כל היום היו שחורות" ונשפך להם דלק מטוסים על הידיים וכל מיני דברים מפחידים..עד כמה זה נכון?,ולמה באמת התפקידים האלו כל כך חרא?

אנשים מלכלכים - זה תחביב שלהם. חלק מהתפקידים דורשים עבודת כפיים, אבל 'כל היום הידיים שחורות' נשמע לי כמו הגזמה פרועה. ובכל מקרה לתפקידים טכניים יש ביקוש אח"כ בחוץ והם הכנה מעולה ללימודי הנדסת מכונות. סה"כ זה תפקידים טובים כי הם מקדמים אותך אח"כ באזרחות במיוחד עם התעסקת עם אלקטרוניקה ובקרים.

ציטוט:
5)יש מצב שאחרי הקורס יהיו לי יומיות?,יש לי ת"ש 2,בעיות בבית שקשורות להורים,וגם דיברתי עם המשקית ת"ש ועם הקצין מיון בקשר ליומיות..ועוד משו לא יודע אם קשור כל כך,אבל עברתי טירונות של אנשים עם פרופילים נפשיים במחווה אלון...מעין טירונות מרוככת..אם זה קשור.....

הכל התאם להת"ש שכבר אושר לך, לפעמים יותר מזה.

ציטוט:
6)יש מצב שיתחשבו בקורס בכלל בת"ש שלי? לפחות שאני לא אסגור שבתות?

תודה לעוזרים

אני חושב שיתחשבו, אבל אני לא בטוח. כעקרון הפקודות מחייבות - למרות שיש לבסיס הדרכה הקלות מסויימות במילוי אחר הוראות ת"ש משיקולי הדרכה. אני לא סגור סופית, אבל ינסו להתחשב בך. דבר עם המפקדים עם יש לך בעיות ונראה לי שהכל יסתדר. ובכל מקרה לא שווה לך לוותר על קורס בשביל זה.

תרגע, תנשום עמוק, תנסה להינות ושיהיה לך בהצלחה ולימוד פורה.
(Military Incompetence, הוצאת מערכות)

ישן 11-03-2007, 18:07
צלמית המשתמש של Suicide Commando inc
  Suicide Commando inc Suicide Commando inc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mullholand drv שמתחילה ב "כמה שאלות בקשר לטכני בחיפה...מחר"

ציטוט:
אני נוסע לשמה להתחיל קורס של 3 חודש במערך הטכני של חיל האוויר :\..בבקשה תענו לי על השאלות ברצינות כי אני מתחרפן פה תהיה חזק: )

1)איך האוכל שמה? יש כאלה שאמרו שהוא חרא...מאיזה בחינה?..שאלה קצת מצחיקה אבל יש שמה גבינות,ביצים דברים כאלה? אוכל מעאפן, אבל ככה זה בכל צה"ל... תתרחק מהבשרים הצלויים(חתולה שחורה וחתולה לבנה=))
2)יש שמה חדר כושר? ויש בכלל זמן ללכת אליו? יש חדר כושר... יש גם המון זמן פנוי - בערך מחמש אחר הצהריים(לפעמים אפילו ארבע), אבל אסור להסתובב על אזרחי, רק על מדים\סרבל. ז'תומרת, אתה צריך להגיע לאימון על מדים ואז, אחרי שאתה מסיים אותו, שוב לעלות על מדים ולחזור למגורים.
*טיפ: תתקלח במד"סיה, תמיד יש שם מים חמים! (אפילו רותחים)
3)שמעתי שיש קולנוע זה נכון?,וכנ"ל האם יש בכלל זמן ללכת? יש קולנוע, נכון, אבל התסריטן כל הזמן בגימלים והסרטים אצלו בבית
4)יש שמועות שהתקפידים הטכניים האלה הם הכי חרא בצבא....קראתי הודעות של אנשים שאמרו שהידיים שלהם "כל היום היו שחורות" ונשפך להם דלק מטוסים על הידיים וכל מיני דברים מפחידים..עד כמה זה נכון?,ולמה באמת התפקידים האלו כל כך חרא? לא הכי חרא בצבא, אבל באמת טוחנים אותך אחושרמוטה. אבל אלה תפקידים חשובים, לא איזה עובד רס"ר\משק ממטרות, מוטלת עליך אחריות.
5)יש מצב שאחרי הקורס יהיו לי יומיות?,יש לי ת"ש 2,בעיות בבית שקשורות להורים,וגם דיברתי עם המשקית ת"ש ועם הקצין מיון בקשר ליומיות..ועוד משו לא יודע אם קשור כל כך,אבל עברתי טירונות של אנשים עם פרופילים נפשיים במחווה אלון...מעין טירונות מרוככת..אם זה קשור..... לא קשור. וכן, יכול להיות שתקבל יומיות. במידה וזה יהיה קרוב לבית שלך.
6)יש מצב שיתחשבו בקורס בכלל בת"ש שלי? לפחות שאני לא אסגור שבתות? אני בטוח שיתחשבו.

תודה לעוזרים

אז הנה

ישן 11-03-2007, 18:46
צלמית המשתמש של Suicide Commando inc
  Suicide Commando inc Suicide Commando inc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
מממ...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי mullholand drv שמתחילה ב "שמעתי שדרג ד' זה היציאות הכי..."

נכון, דרג ד', לרוב, זו עבודה במעבדה מחוץ לבסיס.

אני לא יודע איך בוחרים דרג(לפי צרכי הצבא, אני מאמין), אבל אני כן יודע שקורס נש"ם(נשקים מונחים - טילים למניהם, תפקיד מסווג) זה דרג ד'.

דרג א' - בדיקות ותיקונים ממש קטנים לפני ואחרי טיסה, בדיקות יומיות ושבועיות.
טכנאי דרג א' עובדים מסביב לשעון, מתי שצריך אותם. כלומר, תלוי בפעילות. הם צריכים להכין את כלי הטיס לטיסה(בדיקות PRE-FLIGHT, תדלוק וכד') והם אלה שבודקים אותם לאחר הנחיתה. שזה יכול להיות באמצע הלילה ובכלל בכל שעות היום.
לרוב, עושים 3\11

דרג ב' - החלפת חלקים גדולים. כאשר טכנאי דרג א' מזהה בעיה רצינית(שהוא לא יכול לטפל בה) באחד החלקים בכלי הטיס, הוא מוריד את כלי הטיס לדרג ב', ואז מטפלים בזה שם, במוסך בו עובדים טכנאי דרג ב'.(טכנאי דרג א' נמצאים בטייסות, ואילו טכנאים דרג ב' נמצאים במוסכים המפוזרים ברחבי הבסיס).
טכנאי דרג ב' עובדים עד 5 בצהריים, פחות או יותר, שכן אין לחץ וכלי טייס יכול להיות במוסך גם כמה חודשים.
בתפקיד כזה, אני מאמין, יש מצב ליומיות, שכן יום העבודה נגמר בחמש.

דרג ד' - אם יש איזה בעיה באחת במערכות הזעירות - שבבים אלקטרוניים ודברים בסגנון הזה, אז שולחים את החלק הבעייתי לדרג ד', למעבדה.
עושים יומיות כי זו מעבדה מחוץ לבסיס.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר