לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2007, 11:19
  yonatan_sh yonatan_sh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי bilbobugger שמתחילה ב "נתחיל מכמה אמיתות החיים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bilbobugger
.

אתה בצבא, של המדינה שלך.
המדינה שלך נמצאת בצרות.
אתה יכול להוציא מעצמך את המקסימום,
או להתבכיין פה.

.

פשוט אומר הכל!
אנשים אף אחד מאיתנו לא מתגייס לקרבי בשביל הסיכה הסקסית ובשביל להגיד שהוא בסיירת.. מה שעושים כאן זה התעסקות בקקה סלחו לי.
אנחנו בס-כ-נ-ה ק-י-ו-מ-י-ת! אתה קולט? בקיץ אני לא יודע אם היית פה אבל חטפנו סטירה לפרצוף וראינו שאפילו השקט של העורף לא בטוח. 18 שנים ישבנו בבית, שיחקנו, למדנו נהננו ועכשיו תורנו לשמור על האנשים ששמרו עלינו. גם על הגדודניקים שמתו בלבנון בשביל שאנחנו נוכל לישון בשקט. זה לא מעניין אף אחד אם היית בסיירת או היית בגדוד (בטח שלא בגלל אח שלך). המדינה צריכה אותך כדי שתשמור עליה. אתה לא עושה טובה לאף אחד. זאת חובתך. תפסיק להתבכיין, קח את עצמך בידיים ותן כל מה שיש לך בשבילה!

המון בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2007, 15:18
  dibi dibi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי דני12345 שמתחילה ב "וואלק כמו שכתבתי אח שלי שירת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דני12345
וואלק כמו שכתבתי אח שלי שירת באחת היחידות המובחרות בצה"ל ולפי מה שהיה נראה לפני הגיוס הייתי אמור ללכת בעקבותיו בגלל זה מובן מאליו שאני יתאכזב מזה שנפלתי לגדודים ופי כמה וכמה מכל מיני שבוזים אחרים... מי שיש לו בעיה שלא יגיב אני לא צריך ביקורת

להפך - אני רוצה לעשות משהו משמעותי בצבא ולא להיות כלב שמירה 3 שנים בגלל זה שאלתי אם אפשר לקבל תפקידים איכותיים בגדוד או במז"י.
יש לי נתונים טובים ואני רוצה לעשות מעבר לדברים שגרתיים שכל דפ"ר יכול לעשות. מישהו יכול לענות על השאלה הזאת ?

שכחתי, יש כלבים אחרים שיעשו את העבודה, ויעמדו במחסומים או בעמדות במקומך, אנשים לא מבינים שכל בן אדם שמגיע לגדודים זה ברכה, יש חוסר סד"כ מטורף בגדודים דווקא בגלל אנשים עם הגישה שלך, פוחדים לצאת פראיירים. אני לא יודע מי מכם קרא בעיתון לפני איזה כמה חודשים שאחוזי האנשים שרוצים להתגייס לגולני הוא הגבוה ביותר, מבחוץ זה נראה טוב ויפה, אבל בואו אני יספר לכם מה קורה לאנשים מפונקים, הם עושים מסלול, וואלה עם הרבה וואסח, הרי אני קרבי, מגיע לי כבוד וכו' וכו', ואז כשמגיע השירות האמיתי (הסדיר) בפלוגות הותיקות, הרבה מאוד אנשים נשברים וחותכים בכל מיני דרכים (קב"ן, פרופיל, בעיות ת"ש), וזאת הסיבה למה צעירים בותיקות עושים 4-4 שמירות וביניהם מטבח, או 8-8 מחסום.

אז חאלס, צאו כבר מהגישה המטומטמת הזאת של להיות בגדודים זה לא טוב, להיות בגדודים ולשרוד שם זה לעשות עבודת קודש שהרבה מאוד אנשים פוחדים לעשות.
ישן 10-03-2007, 16:27
  אחד שעובר פה אחד שעובר פה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דני12345 שמתחילה ב "שבוז יחטיות"

ואללה,תאמינו לו דני12345 צודק 100%
למה צריך להיות בגדודים?כולה כלבי שמירה שמתפחלצים באיזה פילבוקס
כן אה,בעצם אחלה להיות בגדודים..לא מסתכנים..תכלס לא עושים כלום
רק תזכירו לי,מי היו כול אלו שמתו בקיץ האחרון?כולם היו מהסיירת לא?איך זה יכול להיות שכלבי השמירה עזבו את הכלוב?
איך אתה מעיז בכלל?אני ההיתי בגדוד ונפצעתי וכמה שניסיתי לחזור לא עזר הצבא אטום,ועכשיו אני גובניק עציץ שעושה יומיות
מי אתה בכלל שתגיד שכולם שבוזים בגדודים מהתחת?אני ההיתי נותן הכול בשביל לחזור לקרבי,ואתה מתלונן?לא הגעת לסיירת?ביג פאקינג דיל
מה חיפשת שם,אגו?מי שמעריך לוחם סיירות יותר מהגדודים הוא בן אדם מסכן
שירות טוב?איכותי?תוריד פרופיל לך לקריה תמצא הכול בחבילה אחת
יום טוב וחיים טובים
ישן 10-03-2007, 17:14
  צנחן לעולם צנחן לעולם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
דני 12345 צא מהסרט אחי
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי אחד שעובר פה שמתחילה ב "ואללה,תאמינו לו דני12345 צודק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אחד שעובר פה
ואללה,תאמינו לו דני12345 צודק 100%
למה צריך להיות בגדודים?כולה כלבי שמירה שמתפחלצים באיזה פילבוקס
כן אה,בעצם אחלה להיות בגדודים..לא מסתכנים..תכלס לא עושים כלום
רק תזכירו לי,מי היו כול אלו שמתו בקיץ האחרון?כולם היו מהסיירת לא?איך זה יכול להיות שכלבי השמירה עזבו את הכלוב?
איך אתה מעיז בכלל?אני ההיתי בגדוד ונפצעתי וכמה שניסיתי לחזור לא עזר הצבא אטום,ועכשיו אני גובניק עציץ שעושה יומיות
מי אתה בכלל שתגיד שכולם שבוזים בגדודים מהתחת?אני ההיתי נותן הכול בשביל לחזור לקרבי,ואתה מתלונן?לא הגעת לסיירת?ביג פאקינג דיל
מה חיפשת שם,אגו?מי שמעריך לוחם סיירות יותר מהגדודים הוא בן אדם מסכן
שירות טוב?איכותי?תוריד פרופיל לך לקריה תמצא הכול בחבילה אחת
יום טוב וחיים טובים

חזקק כל מילה בסלע מי שדוגל בגישה של "או סיירת או ניירת" שילך לקריה אף אחד פה לא עושות טובות
אומנם כמו כולם אני שואף לפלס"ר אבל אם אשאר בגדודים באמת באמת שלא אתכזב ואעביר תשרות בכיף

נערך לאחרונה ע"י צנחן לעולם בתאריך 10-03-2007 בשעה 17:17.
ישן 10-03-2007, 17:39
  nadavchu nadavchu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
עצוב עצוב עצוב..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דני12345 שמתחילה ב "שבוז יחטיות"

עצוב לקרוא את השביזות הזאת, אם אתה חושב שהגדודים לא עושים כלום חוץ משמירות ומטבחים אתה טועה בגדול, הם עושים גם כן מעצרים וכל התרחטים שעושים עכשיו בכל החטיבות למלחמה הקרובה- הגדודים מן הסתם יהוו את רוב הכוח.

וגם הזלזול הזה של מי שבגדוד הוא כלב שמירה, פשוט גועל נפש איך אפשר לזלזל באנשים האלה שתופסים קו וכן- טוחנים שמירות, ועל הדרך מגנים על המדינה עם הגוף שלהם ובלעדיהם באמת לא היה כאן כלום כי בלי השומרים האלה בכל הגבולות ההוא מהשייטת יכול לבצע כמה מעצרים שהוא רוצה אבל לא תהיה לו מדינה לחזור אליה.

בכל מקרה, אני מקווה שלפחות לא תמשיך בגישה הזאת של מי שבגדודים הוא 'כולה כלב שמירה', כי עדיף להיות כזה 'כלב שמירה' מאשר איזה ג'ובניק שהשירות בגדודים לא היה מספיק מאתגר בשבילו. כי זאת לא גישה של לוחמים אמיתיים אלא של לוזרים שרק מחפשים את הזוהר והתהילה. ואם אתה לא מוכן להתמודד עם המנטליות הקשה שצריך בגדודים, אני מאמין שביחטית לא היה לך סיכוי.

באמת שאני לא רוצה שתחשוב שאני סתם מתכסח עליך. אני עשיתי גיבוש יחטיות צנחנים באוגוסט ואם לא הייתי נכנס ליחידה אני יודע שהייתי שבוז אש בדיוק כמו שאתה מדבר. אבל לפי דעתי זה פשוט נעשה מבורות. פעם הבאה שאתה חוזר מהבאח ברכבת תנסה לדבר עם חבר'ה ברכבת שיש עליהם פזמ ותאמין לי שתשמע מהם מה שווים הגדודים. פשוט חבל עליך ועל השירות שתפסיד וכשתבין את זה תצטער על הטעות הזאת.

נערך לאחרונה ע"י nadavchu בתאריך 10-03-2007 בשעה 17:54.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:04

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר