לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-02-2008, 09:56
  toktok69 toktok69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.08
אולי משו נידפק אצלי?

בוווקר טוב! אני קצת חדש פה באזור אז נעים מאוד אני עידן.....=]

עכשיו רציתי לשתף אותכם בבעיה שנגרמה לי עם הזמן בגלל הצד הנשי
כול פעם שאני עם מישהי ואני בנאדם שנותן את כוללל האהבה שאני יכול לתת אבל משום מה לא מקבל אהבה מקבל רק....*יון....! וזה מעצבן ומגעיל! ודיי! אני לא יודע מה הולך איתי ראבק לפני גיל 18 שכבתי עם 13 בנות.........................לא רוצה עוד דברים כאלה. רוצה אהבה אמיתית...!
למה כול אחת שאני מתחיל איתה בסוף זה נגרר למיטה?! זה לא אמור להיות ככה...

ובאמת באמת שאני לא בא כאן להשוויץ או משו זה כבר מבאס אותי..ואני לא בנאדם שבד"כ מתחיל עם בנות במסיבות או משו < אני חושב שזה מזלזל>
אבל אני רוצה אחת שאפשר להחתמם איתה בחורף וסתם כזה להיות איתה ולקבל אהבה כמו שאני נותן...

הייתה לי אחת שבאמת אהבתי אותי משו כמו 9 שנים מאז שאני מכיר אותה מהיסודי...מפה לשם היה לה חבר כול הזמן ועוד חבר ועוד חבר..והיא ידעה שאני אוהב אותה...מפה לשם יצא לנו להתנשק באיזה פאב שיצאנו הרבה חברים ביחד...וכזה פינטזתי וחלמתי אתם לא מבינים לנשק ולהיות עם הילדה הזאתת! וניפגשנו עוד כמה פעמיים בעיר והיינו ביחד ולא שכבנו או משו פשוט לא רציתי לשכב איתה....<לא שהיא מכוערת או בעלת פגם בגוף חס וחלילה חח> אבל פשוט רק רציתי לדבר איתה ולהיות איתה כול הזמן...

מפה לשם אחרי שהיינו ביחד אני אישית בעיניים שלי יצא לי לראות אותה מתנשקת עם איזה מישו ובאותו מקרה הייתי קצת מסטול ולקחתי את זה כול כך קשה עד כדי כך שהילדה הזאת, הילדה שאני אהבתי איזה 9 שנים מהחיים שלי פשוט זרקתי אותה לעזאזל! מחקתי את כול התמונות שלנו ואת הפלא שלה ולא עניתי לה לטלפונים והיא הבינה שהיא פגעה בי כ"כ! אבל היא שמה זין ותמיד הייתי בורח ממקומות שהיא הייתה בהם.......

בקיצור שברה לי את פאקינג לב...עשתה אותי קטן קטן קטן...וכול פעם שאני חושב עליה יש לי לחץ בחזה ואני מצד אחד מנסה לזכור אותה בלב אבל הצד השני אומר לשכוח...

אני ממש מקווה שמישהו פה יוכל לייעץ לי מה לעשות אני יודע שעשיתי פה סלט מכול מה שיש לי על הלב...אבל....זה הפורום מה שבלב!

בתודה רבה ויום מקסים!! עידן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-02-2008, 12:26
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי toktok69 שמתחילה ב "אולי משו נידפק אצלי?"

קודם כל, אם אתה לא רוצה להכנס למיטה עם כל אחת, אל תכנס.. זאת בחירה שלך, אתה יכול גם לנסות לא להגרר אחרי הגוף. זה דבר ראשון.

דבר שני, הבחורה הזאת, הייתם חברים מוגדרים? סתם יזיזים? מה היה בינכם? האם הנשיקה הייתה רומנטית והיא הייתה בזמן שהייתם מוגדרים כזוג? >אם הייתם בכלל<

אני חושבת שהדבר העיקרי שצריך להוביל אותך הוא מה אתה רוצה לעשות עכשיו.

אם היא פגעה בך ממש ואתה לא רוצה קשר איתה: אז תמשיך להתעלם ולסנן עד שהיא תבין.
אם אתה רוצה להשאר ידיד שלה, אבל לא חבר: תעשה איתה שיחת הבהרה.
אם אתה לא יכול להיות בלעדיה והיא "האחת", תצטרך לעשות חושבים עם עצמך לגבי מה קרה והאם אתה מוכן לסלוח ולהתחיל מחדש, ואז לעשות שיחה רצינית עם אותה בחורה.

הפתרון הוא בידך, אתה רק צריך להתמקד ולהחליט מה.

ישן 29-02-2008, 14:02
  toktok69 toktok69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי toktok69 שמתחילה ב "אולי משו נידפק אצלי?"

אממ אפשר להבין שהבנת בערך את הראש שלי..

אני לא רוצה להיכנס למיטה עם כול אחת אבל מאז שההיא עשתה לי את הקטע המסריח, אז הייתי עם בנות בשביל לנסות לשכוח אותה עד עכשיו לא יודע אם זה עבד או לא אבל אני 50% כבר לא חושב עליה..

ותראי אנחנו מהיסודי ידידים הכי הכי טובים, רק שתמיד אני אהבתי אותה קצת יותר מזה..היינו כמו אחים באמת שיחות נפש חופשי

עכשיו התנשקנו והיה להט שזה היה חלום שמתגשם ולא האמנתי שזה קורה בכלל...אני אפילו זוכר שפתחתי את העיניים כמה פעמיים באמצע הנשיקה בשביל לראות שזאת באמת היא..

ואז לא יודע למה היא הלכה לבנאדם הזה...יענווו ראבקקק למה!? כאילו את איתי נותנת לי הרגשה שהכול בסדר ואנחנו יכולים להיות ביחד ואז הולכת למישו אחר..

ובאמת שלא רציתי איתה סטוץ...והשאלה שאמרת....

אני לא יכול שלא לדבר איתה,אני לא עונה לא לפלא' היא באה הבית לחפש אותי...היא יודעת שהיא פגעה בי! וכן אני יודע ש9 שנים אהבתי ואני והיא צריכים להיות ביחד אין מצב שתיהייה מישהי אחרת..! אין זאת רק היא והכי באסה פה שמאז שראיתי אותה מתנשקת עם הבנאדם הם חברים עד היום...

ואני כרגע לא מדבר איתה אבל אני יודע.....היא האחת....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר