לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2007, 17:49
  אודי .מ אודי .מ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eliadfer שמתחילה ב "התייעצות בקשר למסע לפולין"

הייתי שם, אני מאחל לך שתפיק את המיטב מהחוויה הזאת!

קח דורדוראנט, ואם הוא בשלבי סיום קח איתך אחד נוסף או תקנה כבר בדיוטי פרי.
תשיג גאטקס, לפני שנתיים-שלוש אחותי טסה לפולין במרץ והיה שלג, אני לא יודע מה המצב שם כעת, אבל בטוח שקר...מאוד.

כשאני טסתי לא היה גשם ולא היה שלג, אבל היה קור מקפיא עצמות,
תקח איתך צעיף או שניים.

קח כובע צמר, אני ממליץ גם כובע או לארגן ככה שהצעיף יוכל לכסות את הפנים שלך, אם יהיה שם קר כמו שנדמה לי, אתה תרגיש שהאף שלך, בעצם, לא תרגיש את האף שלך..

קח גרביים, מחממות ככל האפשר. לשחקני כדורגל יש את הגרביים הארוכות האלה, אם תוכל להשיג גם כאלה - זה טוב [אבל אם יש לך גאטקס אז לא צריך כל כך].

קח כפפות!!!!!!!!
אתה תמות בלי כפפות!! קח כפפות!!!!!
לי גם היו כל מיני בעיות עם העור שם, כוויות קור או משהו אנערף, חדרנית סחבה לי את הכפפות אז לא היה לי

תביא איתך מנעולים למזוודות, תביא שקיות גדולות [לכל הדברים המלוכלכים].

אצלי באחד המלונות גנבו כמה דברים, ככל הנראה החדרניות והזהירו אותנו מפני זה, תדאג לא להשאיר פרטי לבוש ככה סתם זרוקים בחדר, גנבו לי ז'קט של פומה ועוד איזה כמה דברים, עכשיו יש לי מכנס יפה של פומה בלי הז'קט

את הבשמים שלך, או כל דבר אחר שאתה משאיר במלון, תשים במזוודה ותנעל את המזוודה!!!!!

רוב הסיכויים שהאוכל בטיסה לא יהיה טעים, תשמור אצלך חטיפים או כריכים בתיק יהיה איתך במטוס.

אל תשים את הכסף שלך בתיק או בכיס, תפזר אותם בכל מיני מקומות בגוף.
הנעל הימנית שלי התחממה מכמה מאות דולרים שהיו אצלה,
בכיס תחזיק רק מעט יורו [ זה הכסף בפולין כרגע נכון? מזמן לא זלוטי]
וקח איתך את הפאוץ' הזה שמתחבא בגוף ותשים שם את הכסף הגדול של יורו..

כשהייתי בזאקופנה, בשוק,
ניסו לשדוד ידידה שלי, ושמענו במתי ספר נוספים כמה טריקים שניסו עליהם גם כן,
אני רק יכול להגיד לך - תיזהר מאנשים שמחופשים לבובות! ותיזהר מפצצה פולנית שמחלקת פרחים.

בתיק האישי שלך, שאני מציע שיהיה עם כמה שיותר כיסים ומקומות איחסון אבל שיהיה כמה שיותר קטן - תשים בו:
- כוס, לא כוס חד פעמית או רב פעמית, אלא כוס כמו שיש בבית, שתיהיה גדולה שתוכל להכיל בתוכה מרק [יענו מנה חמה], יהיו פעמים שאתה ממש תזדקק לכוס במסע אבל לא יהיה לך, תדאג שיהיה לך =]

- מנה חמה וכריך כלשהו [למרות שמחלקים לכם שם כריכים, אבל אני לא זוכר בדיוק כמה כשר זה ואולי לא תאהב את זה!]

מה יש לקנות?
וואלה תכלס, לא ממש הרבה.
אני קניתי למשפחה נעלים שעשויות מפרוות כבשה, יש שם המון כאלה במחירים שונים, אני מציע לך להסתובב ולראות מה המחירים ותקנה.

בתקופה שלי, המטבע היה זלוטי, והנעליים עלו 16 זלוטי.
בכל מיני חנויות אמרו לי 20, 19, 18... אפילו מוכרת אחת אמרה לי "זה עולה 19, אבל בגלל שאתה קונה 4 זוגות אני יתן לך ב17".
הם די תחמנים והכל..

יש לך שם מלא שטויות כאלה שאפשר לקנות לילדים קטנים [אחים, בני דודים וכו']..

אני מציע, אם אתה משלם בדולרים, להתעדכן מידי יום בשער הדולר.
ועוד יותר אני מציע, לקנות יורו לפני הטיסה, בCHANGE קרוב לבית שלך.

איך יצאתי מהבית?
הייתי לבוש בגופייה, חולצה עם שרוולים ארוכים מעל [חולצה דקה] מעל זה גולף ומעיל.
היה לא ממש קר בארץ, אבל אחותי שהייתה שנה לפני בפולין הכינה אותי שיהיה שם קר.
בנחיתה ראיתי שיש שמש, אין גשם ושלג.. התלהבתי..
כשכולם יצאו התחילו להרגיש את הרוח הקרה שנכנסת לכל חריץ בגוף...

כסף =]
אל תביא איתך הרבה, יותר מ600 דולר לדעתי זה הרבה.. בפולין עצמה לא יהיה לך הרבה מה לקנות, כל מה שיש שם יש בארץ ובערך באותו המחיר..
אם יש לך הרבה מה לקנות בדיוטי פרי סבבה, אבל קח בחשבון שהוצאות גדולות אין לך שם.

אהממ..מה שכחתי..

אה, תביא איתך סוללה נוספת למצלמה, פילם\כרטיס זיכרון אם אתה מתכוון לצלם הרבה - ויהיה לך הרבה מה לצלם.

אם היה לי מצלמת וידאו הייתי לוקח אותה, אם יש לך ואתה בספק אם תשתמש בה - קח אותה.
תדאג אגב שהיא תיהיה לידך תמיד, מה שמוביל לנושא הבא:

אבטחה
תתפלא כמה שומרים עליכם שם, בתקופה שאתם בסיור, לא הצלחתי להבין מי זה בדיוק, חברת אבטחה פרטית או המוסד [חחחח], אבל שומרים ממש טוב.
מה שכן הם לא תמיד שם, אני הלכתי להמיר כסף ושני גורילות הקיפו אותי ואמרו לעצמם ג'וד ג'וד..
עד שהבנתי את הרמז ופעלתי, אם לא היה לא דחף פתאומי להשתין, הייתי מתחיל לדבר איתם רוסית ולהרגיע את המצב..
אבל לקחתי את הכסף שהCHANGEרית הביאה לי ויצאתי.

שלא תחשוב שהם לא באמת שונאים אותכם, ניתקלנו שם בכמה מקרים די מסוכנים..
ואגב, הם יודעים שאתה ישראלי ובאת מישראל גם אם אתה אתיופי דובר אנגלית, תדאג לא להסתבך בצרות כי איתנו לפחות היה שומר 1 והשאר אבטחו את האזורים אליהם נסענו.

אנטי-גנבות
את הכסף שלך, את כולו אתה שם מתחת לכרית, או אפילו בפאוץ' שדיברתי עליו מקודם.
גם בלילה!! גם במלון!! כל הדברים שלך נעולים במזוודה!!! תסמוך עליי, תעשה את זה.

טיפים אחרונים,
תביא איתך אקסטרה מזוודה או משהו, תיקח מזוודה גדולה ואחת קטנה יותר, תפזר ביניהם את הדברים שלך קח ששתיהן לא יהיו מלאות ותפקיד בשדה תעופה,
[את הדברים השבירים תעטוף בכמה שכבות של בגדים, ראיתי איך הם מתנהגים למזוודה שלי מהמטוס וכעסתי...]
אם אתה מתכוון לקנות הרבה, וגם אם לא, עוד מזוודה תיהיה לך שימושית.
תוכל לשים את המתנות או לחילופין בגדים מלוכלכים במזוודה נוספת, לא יהיה לך בלאגן במזוודה אחת.

אל תופתע לגלות כמה פרסומות לשירותי מין תקבל, אל תתפתע, למרות המחיר הזול..

בהצלחה!!!!! אם יש לך שאלות, שאל חופשי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2007, 18:19
צלמית המשתמש של wolfwolf89
  wolfwolf89 wolfwolf89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
בהמשך לאודי מ. (תגובה טובה בנאדם)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eliadfer שמתחילה ב "התייעצות בקשר למסע לפולין"

200 דולר יספיקו, תלוי כמה שופינג אתה מתכנן.
אני הבאתי 200, וביזבזתי חצי מזה על ז'קט שאהבתי באחד הקניונים, מה שאומר ש100 דולר היו לי לביזבוזים וזה היה בסדר.

אם אתה יודע שאתה לא הולך לעשות שופינג בחנויות בגדים, 200 זה סבבה. 250 גג, אתה לא בחורה.

כפפות. אתה חייב כפפות סופר תרמיות, אני קניתי בשוק כפפות "קטלניות" ב-40 שקל מ"עור", אבל הן היו איכותיות. ועדיין קפאו לי הידיים (אני הייתי בנובמבר, במרץ יותר קפוא).
אני ממליץ לך אפילו כפפות צמר דקות וצמודות ועליהן עוד זוג כפפות.

מעיל. חובה. אל תנסה להתפשר עם ללבוש 8 שכבות. אתה חייב מעיל טוב. תבקש מהמשפחה מישהו עם מעיל טוב. פשוט חובה.

גרביים. או גרביים תרמיות, או פשוט ללבוש 2 שכבות גרביים עבות.

צעיף שמכסה את הפנים, במיוחד אם עשית גלח בדיוק לפני פולין ברוב טימטומך (כמו שאני עשיתי).

ג'טקעס מתחת לג'ינס סידר אותי.

שורה תחתונה, תפציץ בחימום לאף, ידיים, וכפות רגליים. זה המקום שהכי סובלים בהם.

קטע משעשע:
חבר שלי היה חסר כפפות בפולין, קיבל כוויות קור נוראיות בידיים, ויש לו יובש עצבני והידיים שלו נראות כידיים של בן תשעים מרוב יובש. וכמה זמן? כבר 4 חודשים. מפחיד

ישן 11-03-2007, 18:31
  אודי .מ אודי .מ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי wolfwolf89 שמתחילה ב "בהמשך לאודי מ. (תגובה טובה בנאדם)"

אז מה שהיה לי באמת כווית קור,

וגם עכשיו יש לי.

מממ, 200 דולר יספיקו.

אני ממליץ ללכת לCHANGE שיפרוט לך את ה200 דולר לשטרות של 50, וואלה אם אתה יכול תמיר 50 ל5 שטרות של 10 דולר.

אל תמיר 100 דולר,
עשיתי טעות דומה ובדקה התשעים נתקעתי עם הרבה כסף, 40 דולר בערך, וקניתי שטויות, קניתי מלא אוכל לאכול...

תמיר קצת קצת,
אם אומרים לכם, ויגידו שאתם תיהיו במקום כזה וכזה..ויהיה אפשר לקנות אוכל או יהיו שם חנויות ויתנו לכם זמן לעבור בהם, אז תמיר 20 דולר..במידה ויש לך כסף פולני [זה עדיין זלוטי?! בתקופה שלי הם אמרו שעוברים בקרוב ליורו, לא משנה] אז אתה לא חייב להמיר.

בתכלס, אין שם הרבה מה לקנות =\

כך או כך, אני ממליץ להמיר כסף לאט לאט, ויהיה לך איפה.

בתור התחלה, שמה, תמיר ישר 50 דולר, אם תצטרך עוד בהמשך תמיר עוד אחר כך, אבל כמו שאמרתי...10 דולר כל פעם..לאט לאט.

ותתייחס ברצינות לעניין הקור שם וההצעות שהבאנו לך להתחמם, עדיף עוד קילו-שניים במזוודה מאשר פנים מקרח.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר