לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-12-2006, 15:06
  fraps0 fraps0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.06
בעית לאגים חמורה ביותר

שלום.

אני מדבר בנושא הלאגים במשחקים,כרגע אני מדבר על המשחק מייפל סטורי נקסון MapleStory Nexon
לא מזמן הסרברים שלהם עברו מאירופה לאמריקה,ואז גם היה עדכון משחק (patch) מאז יש לי המון לאגים.
הלאגים שלי עוברים את הדקה לאג והיה לי לאג של 45 דקות אני משתגע ודווקא לחברים שלי אין לאגים... עשיתי פירמוט למחשב,אבל עדיין היו לאגים.שידרגתי את מהירות האינטרנט למגה וחצי...אבל עדיין יש לי לאגים.
הורדתי תוכנות כגוון MemMonster וכו'...אבל עדיין יש לי לאגים.
רציתי לדעת אם מישהו יודע איך אני מסדר את הלאגים כי זה משגע אותי פשוט יושב מול המחשב ומחכה שהלאג יסתיים.עכשיו פרטים שאולי יעזרו לכם לעזור לי O.o

Netvision
מהירות ½1 מגה
מחובר לכבלים יס
והמחשב שלי תופס בכל הדברים שעליו 4GB (והם לא על כונן סי)

למישהו יש פתרון? אם יש לכם שאלות לגבי הפרטים על המחשב וכו' תגידו ואני יוסיף

אני צריך את זה מאוד אז בבקשה לתת קצת מזמנכם

תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2007, 22:32
  thelord23 thelord23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fraps0 שמתחילה ב "בעית לאגים חמורה ביותר"

אני רואה פה תגובות והרבה לא נכון

לשנות את רוחב הפס ל 5MB לא יעזור... מה שמשנה זה הפינג שלך לחו"ל.. הגדלת רוחב הפס לא משפרת את הפינגים..

אולי יהיו פה כאלו שיגידו לך שאם תעלה את ה upload זה יעזור-- אז תשכח מזה כי זה לא יעזור וזה סתם יקר.

משחקים זה לא כמו הורדה - אם כל אחד מכם יבדוק את כמות התעבורה שלו כשמשחק פועל וכשהוא לא פועל.. מקסימום -- ואני מגזים תגיעו ל 10kb/s אפילו אינטרנט במהירות 750k מספיק בשביל זה..

התשתית בתוך הארץ היא מספיק טובה ולכן כל התחברות בארץ מסתכמת ב פינג של 100 ומטה במידה והשרת שאיליו מתחברים עומד בעומס המשתמשים..

החיבור לחול ומסלול שאותו אתה עשוה עד שאתה מגיע לשרת הרצוי הוא הבעייתי.. תנסה להתחבר לשררתים אחרים.. לך תדע אולי לאחד מהם יש לך חיבור מהיר..
בכל מקרה כשתחליף ספק אינטרנט אתה תרגיש בשינוי כלשהו או לרעה או לטובה..
אני מחובר לבזק בינ"ל ובגלל שיש להם את הפינגים הכי נמוכים לחו"ל אני נשאר איתם למרות המחיר שהוא ברב המקרים גבוהה יותר..
תעשה הכל רק אל תעבור לנטו'יזן!!! לא משנה כמה זול (והם זולים בהחלט)
ישן 09-03-2007, 14:45
צלמית המשתמש של avivolo21
  avivolo21 avivolo21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.07
תראה איך תפתור את רוב בעיותיך,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fraps0 שמתחילה ב "בעית לאגים חמורה ביותר"

דבר ראשון הלאגים הם ממש לא מושפעים ממהירות האינטרנט שלך, אפילו 256KBPS מספיק אבל זה לא העניין, המשחק מייפל סטורי משתמש במשאבים נמוכים למדי, ואפילו הכניסה למסך הראשי(שהיא משתמשת בהכי הרבה רוכב פס לא תופסת הרבה מרוכב הפס)
לאחר מספר בדיקות ראיתי ומצאתי שהמשחק לא תופס אפילו 10KBPS שזה אומר שהמהירות של הרשת אכן לא משנה.
ועכשיו תראה, ברגע שאתה מתחבר למייפל אתה בעצם מתחבר לשרת PROXY בארה"ב, שמה שזה אומר שאתה פשוט מנותב עם הרשת שלך למקום אחר,
ועצם זה שיש לך את הלאגים לא אומר שיש לך בעיית תוכנה וחומרה(וכן 256MB זיכרון זה יספיק ועוד איך להריץ את המשחק)-פשוט תחכה מעט זמן ותראה שבסופו של דבר בעייתך תיפתר
אל תשכח שNEXON עדיין פועלים ומתרגלים לשרתי החדשים של GMS,
ובזק בינ"ל לפי דעתי היא החברה שממה עדיף לך להזמין את האינטרנט שלך הם אמינים יותר ושירות הלקוחות שלהם מכפיל את המתחרים

עריכה: שכחתי לומר שרצוי ושתנקה את קבצי האינטרנט הזמניים ואת כל שאר "הזבל" שמצטבר בתוך המחשב, ישנם מספר תוכנות שיעזרו לך, CCLEANER היא תוכנה חינמית ופשוטה למדי
מפה תוכל להוריד אותה ועוד תוכנות מצויינות www.filehippo.com

נערך לאחרונה ע"י avivolo21 בתאריך 09-03-2007 בשעה 14:47.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר