לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-03-2007, 20:57
  Kaktus Kaktus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Kaktus
כבר לא יודע מה לעשות..

להיפרד ממנה? לא להיפרד?.. כ"כ נמאס לי מהשטויות האלה..
מה כבר רציתי, לראות אותה היום.. וזהו..
לא את הריב המזד**ן הזה.. לא את העצבים האלה..
כן אז שוב היא עיצבנה אותי.. ושוב כנראה זה באשמתי..
שוב דיברתי אליה ב"דרך שלא מתאימה"..
אז אמרתי "בואי לאיסייקיו מיד".. סבבה.. הייתי עצבני... נכון שדיברנו על העצבים שלי ואני צריך לשלוט עליהם יותר.. אבל זה לא היה משהו כזה מיוחד..
וזה שהיא סוחטת לי את המיץ, זה לא נחשב? גם על זה דיברתי איתה.. הרי ככה זה מגיע לריבים האלה.. שהיא פשוט מטריפה אותי..
אז מה שלא עניתי לה על ההודעה "אני יושבת ורואה טלויזיה".. סתם לא היה לי מה להגיד
זה אומר שעובר עלי משהו? שאני לא רוצה לפתח שיחה? שאני עצבני עליה בגלל מה שקרה מוקדם יותר?
ואז זה עוד מגיע ל"אם רצית להיפגש למה לא אמרת את זה".. אמרתי לך עוד בצהריים שאם את יכולה להיפגש איתי אז תגידי.. אני לא חייב להזכיר לך את זה.. אם כ"כ חשוב לך הלפתח שיחה איתי בSMS אז היית אומרת לי "אני יושבת ורואה טלויזיה.. רוצה לבוא אלי?"
ושוב.. אני יושב מול המחשב ומרגיש חרא.. כי אחרי הכל, מה כבר רציתי.. רק לחבק אותה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-03-2007, 23:22
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kaktus שמתחילה ב "כבר לא יודע מה לעשות.."

ראשית כל - קח אוויר.... נשום עמוק.
חבל על ה"עצבים" האלה...

על פי מה שסיפרת כאן, נדמה כי גם בזמן שיחה עם החברה שלך - אתה פשוט עוצר את נשימתך - שוכח "לקחת אוויר" מדי פעם.

מדוע אינך אומר לחברה שלך בגלוי את שאתה אומר לנו כאן ?
מדוע אינך מודה בכך שבסך הכל אתה רוצה לחבק אותה?
למה להסתתר מאחורי "מסיכה" של אמתלה לראות אותה? (מה שגורם לך למתחים נוספים מיותרים)

ידוע שלאנשים מסויימים סף שונה למתח ול"עצבים" - אך אצלך הוא נמוך באופן שאינו משתמע לשני פנים.
עליך "לרסן" עצמך גם בשיחה איתה - ולא לתת לדברים להתפרץ. אם בשלב כלשהו בשיחה הדברים מגיעים לידי "מבוי סתום" - אתה צריך לשאול את עצמך מה בך הוביל את השיחה למצב הזה.

אם אתה חש שאתה במתח/עצבני - צא החוצה, נשום קצת אוויר - וחזור רגוע יותר.
אין לי באופן אישי ספק - שגם אם אינך הגורם באופן ישיר למצב הזה של "מבוי סתום" - אתה בהחלט מהווה "גורם מזרז" לתהליך - שהוא בלתי נמנע עקב המתחים המיותרים האלה.

אני מאמין בכנות מלאה במערכת יחסים - בלומר לצד השני שאתה מעוניין לראות אותו כדי לחבק אותו או פשוט על מנת להיות איתו - ולומר את הדברים בפתיחות ובגילוי. אין בכך שום דבר שיפחית מה"גבריות" לכאורה שלך - ובהחלט יכול למנוע חיכוכים כאלה - שבהחלט ניתן למנוע אותם.

אגב - מעבר למערכת הזוגית - חשוב שיהיו לשניכם "חיים עצמאיים".
אני למשל, פוגש את זוגתי רק בסופי שבוע. במהלך השבוע עצמו כל אחד מאיתנו מנהל חיים מלאים משל עצמו (עבודה, לימודים, עיסוקים אחרים).
חשוב על כך - גם הצד הזה חשוב בזוגיות - ה"ספייס". אם אינך רואה זאת - יכול להיות שזה גורם נוסף המהווה בעיה בקשר הזוגי.

בשורה התחתונה - אתה מעיד בעצמך בין השורות ואפילו באופן גלוי שהמצב הזה מתחיל ממך.
אני מציע שתנשום אוויר עמוק.... ותיפטר מכל המתחים המיותרים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:09

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר