לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2007, 12:11
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה בדיוק הבעייה שלי ושל כולם
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Nissan-el שמתחילה ב "זה לא שאני מפחד מבנות יפות..."

אני אגיד לך מה הדרך שלי, ואם זה ניראה לך - תעצב את זה לגירסה משלך.
גם במקרה שלי יש בחור בעבודה שנדלקתי עליו. כמובן שכשניסיתי להתקרב שמתי לב שהוא נידחה ושזה מעיק עליו, אבל יחסי עבודה - בעייה. אי אפשר "לברוח" מתי שרוצים. חייבם לעבוד ביחד.
אז שיניתי את הדרך:
יש שני עקרונות בסיסיים בדרך הזו:
ליצור קשר לטווח זמנים מאוד קצר של 30 שניות, דקה, ואם אפשר למשוך את זה עוד לשיחה יותר ארוכה - מה טוב. למה טווח כזה קצר? כדי לא להעיק על האדם השני. אם תעיק - לא משנה מה יהיו יחסיכם בעתיד - הוא יזכור לך את זה: יש רגעים שאתה מעיק, נודניק.
בשביל להיות יותר חופשית - לעשות את זה על יד מישהו שאני מרגישה לידו די חופשית. אני אסביר לך באופן יותר מפורט במקרה שלי: יש עוד בחור בעבודה שאני מרגישה איתו די חופשית. אז אם שניהם בחדר - גם הבחור הזה (נקרא לו Y) וגם זה שמוצא חן בעיני (נקרא לו X), אז אני מתחילה לדבר דווקא עם Y, ולהיות טבעית על ידו ("תיראה איזה דבר מקורי וחמוד קניתי!"), וכך מתפתחת שיחה שגם X משתתף בה, ואני מצליחה להרגיע את עצמי בכל שנייה בעזרת הקשר עם Y (הוא נוכח שם), ובכל זאת איכשהוא אני ו-X מדברים, אז הוא מתרגל אלי לאט לאט, וכמובן לא מרגיש שאני עטה עליו.
ומה קורה שאני ו-X לבד ואני בכל זאת רוצה את תשומת ליבו, וכך תתפתח שיחה? אני מוצאת נושא די מקורי להגיד שיעניין אותו (אבל גם אותי), שהוא פשוט לא יכול להתעלם מזה. הוא לא יכול שלא להיכנס לשיחה ולברר עוד פרטים בנוגע לאותו נושא [למשל: "הייתי בספרייה, היה דף של קורות חיים של מישהו, וסתם התחלתי לקרוא בעיניין רב, ופתאום מופיע מולי בעל הקורות חיים!" "קורות חיים מאוד מרשימים, דרך אגב". נ.ב.: תבין שקורות חיים זה משהו די אישי]. אם מתפתחת שיחה - אחלה. ואם לא - אני מאוד מנסה לשים לב לשפת הגוף שלו להבין מתי כבר נמאס לו, ואז אני מבינה שזה האות שלי לקחת את הרגליים שלי וללכת, ולא חשוב אם זה אחרי 30 שניות או רבע שעה. לא חשוב מה נושא השיחה או מה ניסיתי לעשות לדעתו - אם אני יוצאת בזמן הנכון, בלי שהוא אמר לי לצאת, זה הדבר שהכי מרשים כי לא העקתי עליו. הוא יכול לזכור אותי כמוזרה או עצבנית, אבל לא נודניקית או מעיקה.
וזה עובד לאט, אבל עובד. אני שמה לב שהוא כבר בא אלי בקטעים כאלה, לספר לי סתם איזה סקופ שקרה לו למשל 10 שניות, ואני רואה שהוא שם לב לדברים שלי, למה שאני עושה. אני עדיין לא חושבת שאני מוצאת חן בעיניו, ואני עדיין די עצבנית לידו וזה ניראה, אבל הוא גם יוצר קשר, וזה די חשוב וגם מרגיע אותי.
במקרה שלך: אם אתה רוצה לדבר איתה ולהתקרב אליה, תיעזר בנוכחותו של מישהו/מישהי שאתה מרגיש די חופשי לידם. תתחיל מהם, כשהמטרה שלך זאת היא.
אם אתה רוצה להתקרב אליה אישית ה"נוסחה" היא: לדבר על משהו שהיא פשוט לא יכולה להתעלם ממנו, טווחי זמן מאוד קצרים של 30 שניות, ואם זה נמשך הלאה - מה טוב, והכי חשוב: שימת לב לשפת הגוף. אם אתה יוצא ראשון מהשיחה כדי שלא תעיק עליה אתה יוצא גדול. לא עוד נודניק או אדם מעיק.
אני מקווה שתוכל להעזר בנוסחאות האלה ולבנות לך נוסחה וגירסה משלך.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר