לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2007, 18:51
  solisto solisto אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.04
כמדומני, ואת זה צריך לבדוק מול משרד החינוך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m1011409 שמתחילה ב "שאלה בנוגע לאבטחה בטיולי בית ספר."

יש צורך בלפחות 50% מכוח האבטחה שיהיה עם נשק ארוך. אני לא זוכר על כמה ילדים צריך להיות מאבטח, אבל אם יוצאים 4 מאבטחים, שניים מהם לפחות צריכים להסתובב עם נשק ארוך.

שוב, את זה צריך לבדוק מול אגף האבטחה במשרד החינוך. גם מרכז הטיולים/של"ח בביה"ס אמור להכיר את הנהלים או לפחות אמור לדעת אל מי לפנות.

(ויין וו. דייר, "אזורי המשגה שלך")

"If everyone is thinking alike, then sombody isn't thinking"
GEORGE S. PATTON

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-03-2007, 19:29
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
הוראת משרד החינוך בעניין היא מגוחכת.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "[font=Verdana]הדרישה זה משהו..."

במקרה ליוויתי היום את הטיול של בני, נאמר לי ע"י ביה"ס שעלי לבוא עם אקדח והגעתי עם אקדחי הפרטי (לא מהעבודה). פקח של הרהט"ג בדק אותנו ונאמר לנו שאסור לי ללוות את הטיול עם אקדח פרטי, אלא רק עם אקדח שהוא משטרתי / חברת שמירה וכד'. למרות שהאקדח הפרטי הוא זהה לאקדח שיש לי בעבודה בקוטר, סוג וכד', זה לא מקובל עליהם.

פשוט מגוחך, במקום לכתוב קריטריון לנשק (לדוג' 9 מ"מ ארוך, 2 מחסניות עם לפחות 12 כדור, או משהו אחר בסגנון זה) הם מצהירים שאסור לי לבוא עם האקדח הפרטי שאיתו אני יורה כבר 20 שנה, אלא לחתום על אקדח שאולי מעולם לא יריתי בו, זה הגיוני ?

ישן 13-03-2007, 12:57
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "את האקדח אתה אמור להפקיד במשטרה, ביחד עם ההיגיון"

הקדשתי לנושא קצת זמן, והגעתי לנוסח המלא של חוזר מנכ"ל משרד החינוך בעניין :

http://www.education.gov.il/edun_doc/se9ck6_2_26.htm

ולענייננו, מופיעים שם במפורש מיהם הרשאים לשמש כמלווים חמושים בטיולי בי"ס (הגרסה המעודכנת והבלתי מצונזרת) :

.
ציטוט:
מלווה חמוש בטיול
3.1

כמלווה חמוש בטיול יכול לשמש מי שעונה על אחד מהקריטריונים האלה:

3.1.1 מתנדב של המשמר האזרחי שביצע הכשרה במסגרת משטרת ישראל וירה ברובה "קרבין" ב-24 החודשים האחרונים, והוא מורשה לשאת כלי ירייה על פי חוק כלי ירייה

3.1.2 מורה לשל"ח שקיבל נשק ממשרד החינוך או מ"המפעל הראוי" ברשות, והוא נושא תעודה המאשרת לו לשאת נשק בתפקיד

3.1.3 כל מורה הנושא נשק של משרד החינוך מ"המפעלים הראויים" ברשות ושיש לו תעודה המאשרת לו לשאת נשק בתפקיד

3.1.4 מורה של"ח בעל נשק פרטי שברישיון הנשק שלו כתוב שהוא רשאי לשאת נשק בתפקיד

3.1.5 קצין/שוטר קבע במשטרת ישראל המלווה בני-משפחה מדרגה ראשונה עם נשקו המשטרתי ושיש לו תעודת קצין / שוטר

3.1.6 איש צבא קבע המלווה בני-משפחה מדרגה ראשונה עם נשקו הצבאי ושיש לו תעודת קצין / נגד

3.1.7 תושב יש"ע, קו העימות ומרחב התפר הנושא נשק שנופק על ידי צה"ל, בעל הרשאה אישית מהרבש"ץ/הרב"ש ומקצין ההגנה המרחבי והרשאי ללוות טיולים שלא בשכר

3.1.8 מלווה חמוש שנשכר מחברת אבטחה/טיולים, בתנאי שעבר הכשרה (בהתאם לרמת כשירותו הצבאית) באחת מחברות ההכשרה והוא נושא תעודת "מאבטח טיולים" בתוקף, חתומה על ידי אגף הביטחון במשרד החינוך

3.1.9 מאבטח מוסדות חינוך הנושא פנקס מאבטח מוסדות חינוך בתוקף והרשאי ללוות טיול עם סוג הנשק שבו הוא הוכשר - אקדח / קרבין.

3.2 אזרח / הורה הנושא נשק פרטי אינו רשאי לשמש מלווה חמוש בטיול.

3.3 חייל / קצין בשירות חובה אינו יכול לשמש מלווה חמוש בטיול, אלא אם כן יש בידו אישור מהרמטכ"ל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר