לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2007, 22:46
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fluffy שמתחילה ב "צלחת לווין (לא YES) - בקשת מידע"

1. תלוי מי מוכר, איזו צלחת, וכמה הוא מחליט לגבות על ההתקנה - וכמו כל דבר בשוק חופשי - יש זול ויש יקר (וצריך לזכור את הכלל שלעתים הזול יותר יוצא היקר יותר בגלל איכות גרועה...)
2. איכות השידור תלויה בתחנה המשדרת ובצורת השידור, יותר מאשר בלווין עצמו שהוא בסך הכל ממסר... אם מכוונים את הצלחת ללווין שנמצא בטווח המתאים ועושים זאת כראוי, לא אמור להיות הבדל בקליטה בין האנשים השונים שנמצאים מול אותו לווין (דגש על אמור. בכל זאת מדובר על שידור שעובר מרחק רב עם לא מעט הפרעות פוטנציאלות בדרך...). וכן, מזג אוויר יכול להשפיע בהחלט (גם ב-Yes הוא משפיע, וזה עוד לווין שנמצא קרוב אלינו... (אם כי אני חייב להודות שלאחרונה המצב השתפר, אולי בגלל הלווין "עמוס 2", אבל אולי גם כי מזג האוויר החורפי היה פחות גרוע בשנים האחרונות?)
3. התקנות ברב קומות - כיוון שזו העברה של חוט RF בין הגג עד לקומה של הדירה שלך, זה אומר שזה עובר בחדרים המשותפים של שאר הדיירים, ובכלל, מדובר על הצבת משהו על הגג המשותף, ככה שצריך הסכמה של הדיירים. כמה דיירים - אני לא בטוח - נדמה לי ששני שליש?
4. לא יודע לגבי יצרנים
5. לא יודע לגבי ערוצים (אבל אתפלא אם יש כאלה בעברית שאי אפשר לקלוט עם אנטנה רגילה? למה שיהיה אינטרס למישהו לשדר את זה בחינם...)
6. בבניין שלי יש שתי צלחות לווין פרטיות על הגג (שאגב, הבעלים שלהן לא ביקשו את אישור הדיירים לפני שהם שמו, וכן, כועסים על זה) - נדמה לי שהם של דיירי הקומות העליונות. הצלחות שם כבר כמה שנים ולא הורידו אותן - אני לא יודע אם זה אומר שהם מרוצים או שפשוט לא טרחו להוריד אם הם לא, אבל... הן שם.

אני יודע שלא תרמתי בהרבה לשאלה, אבל מקווה שזה עוזר בכל זאת...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר