לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2007, 21:37
  *יעלי* *יעלי* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.07
שלח הודעה דרך MSN אל *יעלי*
שומעים אבל לא מקשיבים

השנה הזאת הייתה השנה הכי קשה שהייתה לי..
עברתי הרבה בחיים הלא כלכך ארוכים שהיו לי אם זה גירושים של ההורים אם זה לעבור עיר ואם זה מעבר של אבא ואח לחוץ לארץ.. אם זה פרידה של בן זוג שהיינו חצי שנה יחד בצורה מאוד לא נחמד מלאת שקרים ובגידות ואם זה תקיעות סכין של חברים... ניסיון לאונס ונסיון התאבדות
אבל כל זה לא השפיע עלי בעבר כמו שזה משפיע עלי השנה...
אני כל הזמן חושבת על זה וניכנסת למצבי רוח.. ואם אני ניכנסת למצבי רוח אני מקבלת ציונים פחות טובים וזה מחרפן אותי.. זה משפיע על הכל!
ועד שכבר יצאתי מזה פתאום בא לי משהו אחר.. ודברים שאני לא שולטת עליהם.. כמו חלומות.. מחשבות.. וככה..
הבעיה.. שבגלל שעברתי כל כך הרבה.. התבגרתי קצת יותר מידי מהר.. ואם אני מדברת עם אנשים בגילי הם לא ממש מבינים מה אני רוצה.. מה אני צריכה.. הם שומעים אותי אבל לא ממש מקשיבים..
ולפעמיים כל מה שאני צריכה זה רק חיבוק גדול ועוטף ואין לי ממי לקבל את זה... אבא גר בחו"ל אח שלי גם כן.. אמא.. אמא זה סיפור בפני עצמו.. אנחנו חברות טובות מאוד.. והיא יודעת עלי הרבה.. אבל היא תמיד תסתכל עלי מתור אמא.. היא לא תוכל לתת לי דעה אוביקטיבית על הדברים וגם לא הכל אפשר לספר לאמא..
אז זה יוצא שאני מדברת עם אנשים שיותר גדולים ממני.. יותר גדולים ממני בהרבה... אצלם אני מצליחה למצוא טיפה את העצות את החום ואת החיבוק הזה שאני צריכה... אבל עדין.. הם מבוגרים יותר ותמיד חושבת שמה הם צריכים שאני תיפול עליהם עם הבעיות שלה..(למרות שגם הם מספרים לי על הבעיות שלהם.. והרבה)
ובזמן האחרון באים אלי סיוטים כאלה מנסיון האונס שהיה לי בגיל 12... והם לא הולכים..
נימאס לי כבר... בא לי לצאת מהמסגרת של הלימודים.. בא לי להיכנס למסגרת אחרות.. בא לי להכיר אנשים אחרים.. אנשים שיבינו אותי..
יש ילדה אחת שאני מרגישה איתה טוב.. כי היא עברה גם כן הרבה בחיים וגם לה יש מצב כמו שלי.. שהיא התבגרה מהר.. אז אני מצליחה למצוא בא את עצמי..
אבל אני באמת כבר לא יודעת מה לעשות..

אז אחרי שהפלתי עליכם את הכל אתם מוזמנים להגיב לי.. ליעץ לי.. להגיד לי מה אתם חושבים

שיהיה יום מקסים ולילה טוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-03-2007, 23:10
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
וואו,נסיון אונס?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי *יעלי* שמתחילה ב "שומעים אבל לא מקשיבים"

לראשונה אני בכלל כותב למישהי כזו.
כמו שאמרה המגיבה הנחמדה שמעליי,קחי נשימה עמוקה.

אם את מדברת יותר גבוה מעל לגיל שלך..האמת גם אני לפעמים כזה,אני בן 18 לפעמים אני מדבר יותר גבוה מהגיל שלי.לא כולם מבינים אותי,את יודעת מה אני אומר לעצמי?זו בעיה שלהם.
טוב מאוד שאת מוציאה את זה פה בפורום,כאן אפשר ורצוי לדבר על הכל..
אני רואה שעבר עלייך דברים לא הכי נחמדים שבעולם-ההורים גרושים,אבא והאח גרים בחו"ל,ניסיון לאונס בגיל קטןולמרות שאמא חברה הכי טובה,היא עדיין אמא ועם אמא אי-אפשר לדבר על כ ל דבר..אני מציע פסיכולוג ע"ח הקופה זה דבר שמאוד עוזר אל תתביישי,זה מוציא פול דברים שאתה מת לצעוק באמצע הרחוב,רק שישמעו.
במיוחד הקטע של האונס,במיוחד שזה היה בגיל קטן,אולי עכשיו את לא רואה כלום אבל אחר כך בחיים זה ישאיר לך צלקת שאולי קשה יהיה להוריד מי יודע אולי תתקשי בלפתח מערכות יחסים(כן כן אני רציני).לכי לטיפול וספרי לו הכל כל מה שמפריע לך.תאמיני לי שאת תרגישי הכי טוב בעולם.

יעל'וש,תעדכני אותי במה שקורה,אני אשמח לדעת

מקווה שעזרתי
ישן 15-03-2007, 01:02
  אוזבקי אוזבקי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.07
לדעתי כל הבעיות האלו הם תסמונת של גיל ההתבגרות

גם לי היו כאלה בעיות, אני מציע שתרגעי ותני לזה לעבור, אני חושב שזה הפתרון היחיד כי נניח שמישהו פה כן יצליח לפתור לך את כל הבעיות האלה, אני כמעט בטוח שאחרי חצי שנה יצוצו לך בעיות חדשות רק שונות, ואז מה?
ובקשר להתבגרות המהירה, אני חושב שאסור לך לנסות לשנות את עצמך, אם התבגרת מהר, תנסי לשמור על זה, נערה צעירה שדי בוגרת נפשית ורגשית מבנות אחרות בגילה הוא דבר מאוד נדיר ורצוי שתשמרי על זה(כי אני פעם חיפשתי כל הזמן בנות כאלה ולא מצאתי), האנושות היתה משעממת מאוד אם כל בן אדם היה דומה אחד לשני לא משנה באיזה גיל, תמיד צריך שיהיה מישהו שונה מהשאר בגילו, גיוון זה טוב.
ובקשר לנסיון אונס, את יכולה לבכות על זה עד מחר וגם לחלום חלומות על זה, מצטער שאני אומר את זה ככה, כי גם אני עברתי דברים קשים ואחרי שבכיתי על זה לא הגעתי לשום מקום הגעתי למסקנה שהפתרון הוא הכי חשוב להפיק לקחים כדי למנוע את הפעם הבאה ולסגור את הנושא, אני בטוח שגם כך את צריכה לעשות, אחד הלקחים שאת צריכה ללמוד מזה לפעם הבאה, אם תהיה, שאת צריכה ללמוד להגן על עצמך קצת, לא אומר שתלכי עכשיו לחוק קונג פו, אבל זה מוכח שברוב הפעמים שאם בנות מפעילות הרבה כח אם מישהו מנסה לאנוס אותן, כל האונס היה נמנע והכי חשוב, הכבוד שלך הוחזר לך בחזרה וגם היית יוצאת מנצחת, גם היה חוסך לך הרבה בלאגן בבית משפט והיה חוסך לך זמן על מחשבה, למה לא התנגדתי לו במקום ולמה לא הגבתי במקום כדי למנוע את זה.. אני יודע שהיית בת 12, אבל עדיין הגיל הזה הוא לא כל כך תירוץ לשאלה "למה לא הגבת ולא התנגדת" לפי דעתי כן יכולת להתנגד( אני לא יודע אם התנגדת והאם זה עזר, אבל זה הפתרון היחידי באותו הזמן שמתרחש האירוע, בין אם זה לא עוזר או עוזר) כמו ששמעתי מילדים קטנים שניסו להרביץ להם התנגדו, צרחו חזק התחילו להפוךם דברים לצעוק ולרוץ וכל ההשפלה הייתה נמנעת. לא בוכים על חלב שנשפך ותתנחמי בזה שהיום את יותר בוגרת ומפותחת וכן יכולה להתנגד בכח לפעם הבאה והכבוד שלך לא יפגע שוב.. ככה אני חושב

נערך לאחרונה ע"י אוזבקי בתאריך 15-03-2007 בשעה 01:20.
ישן 15-03-2007, 11:10
  *יעלי* *יעלי* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.07
שלח הודעה דרך MSN אל *יעלי*
אין לך על מה להצטער.. צריך להגיד מה שאתה חושב, לא מה שרוצים לשמוע
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי אוזבקי שמתחילה ב "לדעתי כל הבעיות האלו הם תסמונת של גיל ההתבגרות"

אני מסכימה איתך... אבל אתה מדבר פה על משהו שבעיקרון אין לך שום ידע עליו..
זה ניסיון לאונס ולא אונס כי כן נילחמתי ולא הייתי מוכנה שזה יקרה... נכון שזה גיל 12 ונכון שלא היה לי יותר מידי כוח או מחשבה.. אבל יש אנשים שבמצבים האלה קופאים ולא יודעים מה לעשות ויש אנשים שכן נילחמים על זה.. ואני אחת מהם..
ואני לא יושבת ובוכה על מה שקרה לי. ממש לא... להפך אני מהאנשים שאומרים לעצמם.. זה קרה.. זה לא היה נעים וקל.. אבל אין מה לעשות אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה ולשנות את זה.. אז מה שצריך לעשות זה להפיק לקחים ולדעת מה לעשות בפעם הבאה.. ולהמשיך הלאה
החיים בוחנים אותך ברגעים הקשים.. ואני לא רוצה להשוויץ או משהו בסיגנון.. אבל ניראה לי שבאותו הזמן ,באותם הרגעים האלה.. יצאתי גדולה באיך שלקחתי את זה...
ואולי דווקא אז שלא נתתי לזה להשפיע עלי בצורה של דיכאון מטורף וככה.. בגלל זה זה בא אלי היום..
אבל גם היום אני לא בוכה על זה... נכון שלפעמיים יושבות לי דמעות בעיניים אבל זה לא שאני בוכה על זה.. ועל למה זה קרה דווקא לי.. להפך כמה שזה נישמע הזוי אבל אני שמחה שזה קרה..כי אם זה לא היה קורה הייתי בן אדם אחר... והייתי חושבת בצורה אחרת ואפילו הייתי עושה טעיות שהיום אני לא עושה כי למדתי מזה.. זה פשוט מציף... מדמעות מנקות גם את הבפנים וגם את הבחוץ...

אבל תודה שאמרת את מה שאתה חושב.. זה חשוב... גם אם זה לפעמיים לא הכי קל לשמוע..

שיהיה לך יום טוב!
ישן 15-03-2007, 13:42
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
מממ...

אם את באמת רוצה להתגבר שיימי את העבר מאחורה ותלכי אם הווה והעתיד.
אוקי מקובל עלי שקשה להשים את העבר מאחור אבל אם תתקעי בעבר את לא תראי את העתיד
את לא תראי כמה טוב שאת חייה עכשיו והכי גרוע את לא תראי חיוביות.
נסי לחשוב חיובי מה שעוד הייתי מציע זה לשנות מסגרת באמת
שתשני מסגרת תמצאי חברים חדשים ,דלתות חדשות ואולי תמצאי את המסגרת שרצית.
לסיכום: שיימי את העבר מאחור ותשאפי לעתיד ,לחשוב חיובי ולראות חיובי ,לשנות את המסגרת
במידה והיא לא מתאימה לך.
מקווה שעזרתי.
ואני באמת מאוד מצטער על הדברים שקרו לך במיוחד אם האנס אני מקווה שהוא בכלא לפחות ?
(לפי דעתי לא מספיק בכלא אבל לפחות משהו)

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

ישן 15-03-2007, 16:27
  משתמשת נקבה Lolita_Rebeka Lolita_Rebeka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Lolita_Rebeka
יעלי יפתי!!

מי כמוני יודעת, כמה זה קשה לעבור חוויות כאלה..(אני יודעת שהתכוונת אליי שם למעלה..)
אני כל כך גאה בך על האומץ לבוא ולשתף, לא להתבייש בזה ולהוציא הכל(אני עוד מתביישת)!!!!!

אני רוצה להגיד לך שאת חברה מדהימה, רגישה, יפה(!!!!!!!!!!!) ומצחיקה(ברור שיש עוד תכונות אני פשוט מתעצלת לכתוב..)וחשוב שתזכרי שאני תמיד אהיה פה בשבילך - גם ב2 וחצי בלילה(חח מחזירה לך)! ושוב, מי כמוני יודע שלפעמים רוצים בסה"כ חיבוק..והרבה אנשים מפרשים את זה בצורה לא נכונה, אני תמיד אהיה פה בשביל החיבוק הזה!(ואם היד תגלוש קצת למטה..אני מניחה שלא תתנגדי..)
עצוב לי ששתינו חווינו חוויות דומות, אבל יאמר לזכותנו שאנחנו התבגרנו מזה, אנחנו מסתכלות על החיים מזוית ראיה שונה ויודעות איך להתמודד עם דברים ולעזור לאחרים במקרה הזה.

"אני שלך לנצח, את המלאך שלי!"
אני הכי גאה בך בעולם שאת משתפת ומרגישה טוב בלפרוק את זה.

אני צריכה ללכת..מבטיחה לחפור לך בפרטי..
מתה עלייך!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר