לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-03-2007, 06:45
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
תסבירו לי מה ההגיון של הבנות האלו

חברה שלי נפרדה ממני לפני שבוע וחצי
לפני חמישה ימים היא שלחה לי הודעה למה אני לא מדבר איתה ואמרה שממש עצוב לה ככה ובלהבלהבלה (עזבו את זה שהיא לא שלחה לי בכלל הודעות וציפתה שאני אזום את השיחות איתה, זה עדיין די משעשע)
לפני שלושה ימים הלכתי לחדר כושר עם חברים והיא הייתה שם והסתכלה עלי במבט ממש עצוב ואומלל
מאז הפרידה היא בכלל לא יוצאת מחוץ לבית חוץ מאשר למטרות לימודים, אומרת לחברות שלה ולידידים שאין לה חשק

כאילו מה, אז למה היא נפרדה ממני לעזאזל? :/
יש איזהשהו הגיון?

ולא, אני לא הולך לדבר איתה על זה
סתם רוצה להבין את הראש שלה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-03-2007, 11:21
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
תמיד יש הגיון...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי talaus שמתחילה ב "תסבירו לי מה ההגיון של הבנות האלו"

היא לא סתם כמה בבוקר נזכרה שעשית משו לא בסדר אתמול בלילה והחליטה לחתוך...
בטוח שהיה לה סיבה אחת אם לא כמה,וכאילו מה גבר?!,אתה שואל איפה ההגיון אבל לא מוכן לשאול אותה בעצמך?,זה לא שמישו פה מדיום ויגיד לך למה היא נפרדה מימך...כאילו אני יכול לתת לך 1001 סיבות אבל לך תידע איזה מהן בידיוק ואתה סתם תאכל סרטים.

אגב ממיסדיי משחקי הכבוד אני יכול להגיד לך שתנאי ראשוני לשחק בהם זה היכולת להחזיק שק אשכים בריא,אז תפוס ביצים ולך תדבר איתה,ותשאל אותה למה ?
*ובדוגרי אם לא תעשה את זה ישארו לך הרבה שאלות להרבה זמן כמו שאמרו לפני.

קיצר תחזור לפה ספר מה היה איך היה אם יתחשק לך ואולי נמצא 1002.

נערך לאחרונה ע"י Mithrix בתאריך 09-03-2007 בשעה 11:22. סיבה: שכחתי ר'
ישן 09-03-2007, 18:28
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
זה בינתיים מה שקורה, היא משתגעת
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אל תנסה להבין..."

היום בבוקר היא אפילו נהייתה "חולה" ולא הגיעה לבית-ספר (שוב אני מדגיש, מבירורים לא היה לה חשק לבוא)
עכשיו אממ אני חייב להדגיש שאני בכיתה שלומדת רק יום שישי ובמהלך השבוע כל התלמידים בה עובדים ולומדים במקומות שונים ולא מתראים אחד עם השני, ככה שכולם מחכים בקוצר רוח ליום שישי בכדי לראות את החברים

אממ ולדבר איתה אני ממש לא הולך, יש לי אגו והוא כבר נפגע מספיק משטויות כאלו של לדבר, צריך לטפח את הקצת שנשאר
מה גם שהגיע הזמן שהיא תבין שאם היא רוצה משהו היא צריכה לבוא ולנסות להשיג אותו, ולא לרמוז לי ושאני אבוא
בכל אופן אין לי יותר מדי כוונות לחזור כי זאת בערך הפעם השלישית שאנחנו נפרדים בגלל ש"נגמרו לה הרגשות". ונחשו מה קרה בפעמיים הקודמות, כן הרגשות חזרו |:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-03-2007, 21:58
  dondon dondon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל dondon שלח הודעה דרך MSN אל dondon
חחחחחחחח..כלבלב?
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "טוב שהחבר שלך יהיה כלבלב, לא כולם רוצים להיות כלבלבים שלך..."

הוא בסך הכל שאל מה עובר לה בראש, אם אני לא טועה. אז אמרתי שיש מצב שהיא רצתה לקבל קצת תשומת לב.. לא בהכרח זה נכון.. זאת הייתה רק הדעה שלי.. מנסיוןן אישי שלי, הייתה תקופה במערכת יחסים שלי, שהרגשתי שאני לא מקבלת את אותה תשומת לב שהייתי מקבלת פעם.. וכשאתה מרגיש חרא, כשרע לך, אתה לא ממש חושב,לרוב אתה עושה הרבה דברים בלי לחשוב עליהם..רק כדי לקבל טיפת תשומת לב.. ואני בכל אופן נפרדתי מחבר שלי.. ומן הסתם הרגשתי ממש לא טוב עם זה.. אבל שוב פעם.. זאת רק הדעה שלי.. אני לא חושבת שזה הופך את חבר שלי לכלבלב.. זה פשוט העיר אותו.. לדעתי.. וכל אחד עושה טעויות. אז אם אתה באמת אוהב אותה לך דבר איתה.. בהצלחה

ישן 12-03-2007, 21:28
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
הייתי אומר תסביך הקוקיה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי talaus שמתחילה ב "תסבירו לי מה ההגיון של הבנות האלו"

תסביך קשה מאוד.
אישית בתור גבר לא מבין מה עובר לה בראש שהיא נפרדת מימך ואחרי חמישה
ימים היא שולחת לך SMS למה אתה לא מדבר איתה.
אולי היא לא רצתה לגמור ככה ,יכול להיות שהיא רצתה שתשארו ידידים וטוב לה איתך בתור איש
שיחה אבל לא בתור זוג ביחד.
אני הייתי מציע לך לשאול מה פשר הדבר שתגדיר מה היא רוצה.
אם היא רוצה קשר בתור ידיד הייתי הולך על זה (בכול זאת לא צריך לשמור טינה)
אבל אם היא רוצה קשר בתור חבר ולחזור שוב הייתי די חושש. זאת דעתי

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

ישן 17-03-2007, 09:34
צלמית המשתמש של Flamma Quidus
  Flamma Quidus Flamma Quidus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.07

היא בטח חלשה אופי. יש מצב שהיא לא חשבה שזה ילך, כי X, אבל עכשיו היא לא בטוחה ש הX הוא באמת היה כזה נורה (ברור, X הוא קשור ביחסים, אז עם אין יחסים אין X).

לדעתי עם היא שווה 10 דקות של השפלה אתה יכול להחזיר אותה אלייך (כי לחזור זה להיות מושפך) בשני מהלכים. ראשון אתה מדבר איתה ובלה בלה בלה כמו עם ידיה מתחמק מהכל איזה שבוע ועושה ת'צמחה נפגע אבל לא מספר לה למה אפילו לא רמז, היא תבין לבד, ואז כך איזה חרה קטן וזול תביא לה במתנה תגיד שהחרה הזה הזכיר אותך ועשיתי טאות כי אני היייתי צריך לשאול מה לא בסדר לעבוד על הקשר בלה בלה בלה הייתי בעננים ממך אז לא הסתקלתי על האדמה ונפתי סליחה אני מוכן לקחת אחריות על מה שקרה בתנאי (מילת המפתח) ששתיכם תעשו פשרות ותעבדו על הקשר. קיצור כי בגלל הפרצוף החמוץ תעשה לה רגשות אשמה עם התנאי תתן לא אפשרות שתעביר ת'השמה עליך - עם היא לא מבינה הרבה ביחסים ופוליטיקה - יש מצב שתוכל להרשות לה לחזור עליך

הצלחה וסליחה על שגיעות הכתיב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:18

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר