לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2007, 19:59
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
אין מה לצפות יותר מלוחמים קוריאנים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי luky שמתחילה ב "צפיתי ליותר מלוחם טאקוונדו..."

ולא חבל שלא הביאו מישהו יותר רציני .... כי פארק הוא מדליסט קוריאני בטאיקוונדו !!! אין יותר רציני מזה ! (לשאלתך , סגנון שלו זה טאיקוונדו WTF וכמה שיעורים באגרוף שהוא לקח לצורך K-1) .

אין מה לעשות , טאיקוונדו WTF בצורתו הטהורה לא מתאים לזירה כזאת . אני חייב לתת לו את הכבוד שהבנאדם בגודלו נע בצורה חיננית כזאת ,זה באמת רק בזכות הטאיקוונדו , אבל לוחמים ב K-1 בגודלו בעלי הישגים כאלו באומנות לחימה הרבה יותר טובים (אני מדבר במיוחד על לוחם קאראטה קיוקושין ששכחתי את שמו , שלאחרונה זכה בגרנד פרי K-1 ) .

סרחאן ילמאז הוא בנאדם שהבין את המוגבלויות של טאיקוונדו , והיום הוא קיקבוקסר (זה מה שהוא לומד , ומלמד) . הדבר היחיד שיש לו מהטאיקוונדו זה מספר מכות ראוותניות , שאפשר למצוא גם באומנויות לחימה אחרות (מכה אחורית זה בכלל לא נחלה בלעדית של טאיקוונדו) . כל שאר העבודה שלו בזירה - עמדה קרבית , עבודת ידיים , עבודת רגליים (במובן של תזוזה , לא מכות) זה רחוק מטאיקוונדו . מדובר על בנאדם שהתפתח (והגיע הזמן שגם טאיקוונדו WTF יתפתח , כי הכיוון שאומנות הזאת הולכת עכשיו היא בכי רע לדעתי) ,ולא במישהו שמביא "כבוד" לטאיקוונדו .

ודרך אגב , לדעתי טאיקוונדו ITF אפילו עוד יותר גרועה מטאיקוונדו אולימפי .

נערך לאחרונה ע"י JAVEHN בתאריך 15-03-2007 בשעה 20:02.
חזרה לפורום
ישן 15-03-2007, 17:41
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
פארק יונג סו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי JAVEHN שמתחילה ב "טאיקוונדו נגד מואי טאי ב K-1"

באמת אדם ענק, לחטוף ממנו בעיטה זה לא דבר כל כך נעים... אבל באמת הוא לא מספיק בכושר ומתעייף מהר מאוד ויש קרב אחד שהוא הפסיד בגלל שהיה עייף מדי - http://youtube.com/watch?v=5DVLQQY-UsE
הקרבות שהבאת הם מהזמן האחרון? כי אין לו הרבה קרבות (אני אצפה בהם יותר מאוחר כשיהיה לי זמן...).
מה אני אגיד לך מה שמעניין אותי אצלו זה לראות איך הוא מתמודד בתחרות ועד כמה הוא עוד ישתפר...

luky - לשאלתך פארק יונג סו מבצע טאקוונדו WTF, (ככל הנראה בשביל התחרות הוא משלב כנראה גם סוג כלשהו של קיקבוקסינג).

וכן סרקן ילמאז באמת לוחם מוכשר מאוד, היה אלוף העולם אם אני לא טועה. סרקן הינו לוחם ה- K1 האהוב עלי...

חזרה לפורום
ישן 18-03-2007, 10:42
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
לא אמרתי משהו נגד מכות ראוותיניות
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי luky שמתחילה ב "ל-javehn בזכות מספר מכות..."

אמרתי פשוט שזה מה שהוא הוסיף לסגנון לחימה האישי שלו . וגם אמרתי שטאיקוונדו זאת לא אומנות לחימה יחידה בעולם שמלמדת מכות בסיבוב , למען האמת , רוב סוגי קראטה מלמדים את זה . ויש את זה גם בקיקבוקסינג אמריקאי , ויש את זה אפילו במואי טאי .
מה שכן , לדעתי טאיקוונדו WTF מלמד את הצורה הכי יפה , חסכונית , מהירה ונכונה את הדרך לביצוע את המכות האילו (מה שאבל מוריד במקצת את הכוח של המכה) .

ולמה לדעתי ITF גרוע ? כי לדעתי זה העתק של שוטוקאן , שאם השנים נהיה יותר ויותר קליל בספארינג שלו . כמה שמזלזלים בטאיקוונדו WTF , יש לאומנות אכן יתרון בדבר הבא : זה עבודת רגליים - סטפינג , מעבר בין מכות , שילובים , והטעיות . זה מייחד את טאיקוונדו WTF משאר אומנויות לחימה (או אפילו שתרצה להתייחס לזה כספורט) , ואין עוד עבודת רגליים מיוחדת כזאת שהפתחה מספארינג במגע מלא .

ומה יש ל ITF ? אז אפשר לחשוב , הרבה חניכים של ITF עולים מול קיקבוקסרים של ISKA (זאת אומרת מכות רגליים מעל הברכיים) . אין באומנות שום דבר מיוחד . בתור הושינסול (אומנות לחימה לעצמה) , זה העתק של שוטוקאן , עבודה מאוד דומה , אולי עבודת רגליים קצת יותר מפותחת . בתור ספארינגים ותחרותיות , זה צורה של קיקבוקסינג לייט קונטאקט , שווה להשקיע את הזמן בקיקבוקס נטו כבר . בקיצור , לדעתי זאת אומנות לחימה פשוטה מין השורה ולא יוצאת דופן .

אבל זאת דעתי בלבד . אני חושב שזה טיפשי שITFניקים צוחקים ש WTF לא יודעים לעבוד אם ידיים , ובעצמם בספארינגים שלהם מנופפים אגרופים כמו באיזה קרב תרנגולות בתקווה שאחד יפגע .
אני חושב שזה קצת מיושן , העמדה העמוקה שנלחמים בה , שזה בול העמדה של שוטוקאן . אין מהירות , ומה זה משנה הכוח שהמכות יוצרות , אם ממלא התחרויות הם ללא מגע מלא ?
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר