לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2007, 17:52
  Effoliation Effoliation אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.07
חיים חסרי תכלית..

כל החיים שלי הם תאור לוואי אחד גדול.

כל יום עובר,
ואני מרגישה שזה לא משנה,
כלום לא משנה,
לא משנה מה יקרה,
אני אשאר ככה, לבד.
החיים שלי לא משעממים אותי,
אבל עצוב לי.
אולי זאת תקופה כזאת, זאת בטח תקופה,
אבל אני אחד האנשים, שכל מה שקורה להם בחיים בא בתקופות. ארוכות מאוד.
ועכשיו התקופה שלי להיות ממש עצובה.
עד עכשיו התקופה הייתה להיות מדוכדכת.. עכשיו זה עצובה.
אני מרגישה שכל מה שיכול לרגש אותי כבר לא מרגש אותי.
אני כל כך רוצה וצריכה חיבוק חם מאנשים,
מישו שיקבל אותי כמו שאני.
קשה אולי להודות בזה,
אבל אני רוצה חבר.
גם לי מגיע מישהו שיאהב אותי ואני אותו,
ושזה יהיה מותר, ולא בחדרי חדרים.
מי יתאהב בי בכלל?
חחחחחחחחח
זה לא קורה ואל יקרה.
תוקפת אותי הרגשה כזאת שאני רוצה ריגוש בחיים שלי
ואולי קצת נחת.
לא משנה כמה אני משקיעה בי ובחיים שלי...
יש תחושת עצב כזאת..
לפני שלוש שנים הייתי בדיכאון, אבל היו איתי הרבה אנשים שעזרו לי לעבור את זה.
עכשיו אני עצובה ואין אף אחד שיעשה משו.

בא לי לבכות..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2007, 21:43
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה קראתי את כל התגובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Effoliation שמתחילה ב "חיים חסרי תכלית.."

של כולם ושלך. לגבי כל התגובות שלך - גם אני הרגשתי 35.5 שנים כמוך (היום אני בת 36 ). כל מילה שאת כותבת כאילו יוצאת מפי שלי.
מהניסיון שלי - זה לא עובר עד שלא משנים את המחשבות ואת האמונה הפנימית, בדיוק כפי שכתבו קודמי בגירסה זו או אחרת. נכון שאת מסתכלת על המון דברים בצד הטוב ומנסה למצוא את הטוב בכל דבר, אבל זה קורה בכל מקום חוץ מבעצמך ולגבייך. לעצמך את לא נותנת קרדיט. רק ברגע שאת בתוך תוכך תחליטי שאת הולכת ומשנה דברים בדרך שלך, ולא משנה מה הדרך שתבחרי להלחם על עצמך - זה יכול להיות שינוי גישה, שינוי מחשבות, שינוי חיצוני, ללכת לסדנת מודעות גוף, לא יודעת מה - רק ברגע שאת תחליטי שאת בוחרת דרך שאמורה לשנות את המצב שלך - אז ורק אז המצב שלך ישתנה.
מה שמשנה את המצב הוא אך ורק ההחלטה הפנימית שאת רוצה לשנות את המצב ואז כבר הדברים מתגלגלים מעצמם והמצב משתנה מטבעו. לא שזה הולך חלק. יש משברים, יש נסיגות, אבל בסה"כ כן יש התקדמות.
לפי דעתי כל מה שאת רוצה עכשיו זה פשוט מקום מפלט לדבר את שעל ליבך, פשוט להגיד שרע לך מתי שרע לך, להגיד שטוב לך מתי שטוב לך, כי עם חברות זה בלתי אפשרי (גם עם שלי אני מרגישה שזה בלתי אפשרי), והפורום הזה זה מקום כל כך טוב לעשות בו את זה כי אנשים ממש מכבדים אחד את השני ואני כל כך מעריכה את כל התמיכה שאנשים נותנים פה אחת לשני. זה פשוט מדהים.
דברי את שעל ליבך, כשתרצי לפרוק, כשתרצי לשתף, כשתרצי לדבר עם מישהו זר ואוהב.
דברי ותתפלאי כמה בחורות מרגישות בדיוק כמוך.
את כותבת מאוד יפה ואת תתפלאי גם לכמה בחורות רבות את תשמשי קול כי הן לא יודעות להביע במילים את שעל ליבן - שזה בדיוק מה שעל ליבך.
אני לפחות הרגשתי הרבה יותר טוב עם עצמי כשמצאתי בחורה נוספת שמרגישה בדיוק כמוני כמעט מילה במילה, למרות שגילה פחות מחצי מגילי. זה מנחם וכן עוזר להמשיך הלאה.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 18-03-2007, 22:02

היי.. הצלחת לגעת בי!
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "קראתי את כל התגובות"

קודם כל ולפני הכל תודה על כל המחמאות למיניהן, הגלויות והפחות גלויות..

קראתי את הדברים שלך,
יש משו מאוד אימהי ומלטף במה שאת אומרת..
התגובה שלך עשתה לי בהחלט קצת טוב על הלב.
השינוי מתחיל בי ורק בי,
אני מאוד מסכימה עם זה..
אבל היום.. הרגשתי שאני רוצה משו.. שפשוט לא קיים.
כאילו.. כל החיים שלי אני בחיפוש אחריו,
והיום הבנתי שמה שאני רוצה לא קיים.
ואני לא יודעת,
כל חיי האהבה האלה, הזוגיות, הרוגע והשקט..
זה נראה כל כך קרוב אלי אבל גם כל כך רחוק..
אני מבינה גדולה בזה וטובה בלתת עצות..
למרות שבחיים לא הייתי בשום סיטואציה שאולי קרובה לשם..
כל האנשים שדאגו לי פעם נעלמו כאילו כלום,
וזה לא הכעס והעלבון שמדברים מתוכי
אלו העגועים.
לתקופה, ליופי, לביחד.
להרגשה הזאת, שאני מוגנת.
ושלמישהו אכפת.

הסדנה הזאת למודעות גוף נשמעת לי רלוונטית..
יש לך טיפה פרטים על זה?
מה זה וכו'..?

אני אסיים את ההודעה באותה נימה שפתחתי אותה.
תודה רבה על התגובה הלבבית..

ישן 18-03-2007, 22:21
  מריאל מריאל אינו מחובר  

גרפיקה בשמחה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Effoliation שמתחילה ב "היי.. הצלחת לגעת בי!"

לגבי סדנה למודעות הגוף - זה משהו שראיתי לפני שנים בטלוויזיה, וגם זה היה במקרה. המקום שבו התרחשה הסדנא בזמנו זה אנגליה, אבל אני בטוחה שהסדנאות התפשטו גם לארץ שלנו.
מה שריאתי אז בטלוויזיה זו סדנה שמיועדת לנשים בלבד. רוב הנשים, אם לא כולן, לא חיות בשלום עם גופן ולא אוהבות אותו. לא באמת. בואי נגיד את זה בצורה הרבה יותר קיצונית, אבל שמביעה הכי נכון את רגשותיהן של נשים כלפי גופן: הן לא מעריצות את גופן. תעזבי לאהוב. להעריץ. בדיוק כמו אליל. אז יש סדנה של בערך שבוע (אולי יותר, לא יודעת) שאמורה ללמד אותך לאהוב את גופך מחדש ולקבל אותו כמו שהוא באהבה, עם כל הפגמים, עם כל הקמטים וממש לאהוב כל קמט וקמט, כל שערה לבנה, להביט ביופי של כל שערה של בית השחי (שאנחנו חייבות להסיר כי זה לא נחשב יפה ), שאת תתייחסי לגופך בדיוק כמו מאהב שמעריץ את גופך ויודע לנגוע בך במקומות הנכונים. אם אני ארחיק קצת, אבל רק קצת, אומרים שרק אישה אחרת באמת יודעת לנגוע בך במקומות הנכונים, מה שמחזיר אותי אלינו, הנשים. אני לא יודעת בדיוק איך מלמדים, אבל אני יודעת שבסדנה הזו חייבים להתהלך המון זמן עירומות. למרות שזה ניראה מגניב, לי אישית זה לא ניראה כל כך מגניב, במיוחד אם האישה שעוברת זאת לא מקבלת את הגוף שלה, רואה איך כולן רואות את הפגמים שהיא עצמה לא רוצה לראות ומנסה להסתיר, היא רואה את הפגמים של כולן, וזה לא כזה כיף לראות גוף לא כל כך יפה של אישה אחרת. באמת שלא. ועוד 24 שעות ביממה. אבל איכשהו עוברים את התהליך וזה מדהים.
מאז שראיתי את הסרט התיעודי הזה רציתי גם אני ללכת לסדנה כזו, אבל מעולם לא היה לי אומץ אפילו לחפש אם בכלל יש דבר כזה בארץ ואיך קוראים לזה. בינתיים מה שיש לי זה לואיז היי עם האימרות החיוביות ("אני אוהבת את הגוף שלי וכו') והמראה. אני לא מסוגלת להסתכל בגוף שלי במראה בלי בגדים. למרות שיש לי גוף יפה, למרבה הפליאה כשאני רואה את גופי במראה מתעוררים בי פחדים מזעזעים מפני מחלות, ולכן אני לא יכולה להמשיך להתסכל במראה.
קבלי אומץ וחפשי באינטרנט ולו רק מתוך סקרנות מה זה, איך קוראים לזה בעברית, איפה יש. ככה, סתם, שתדעי. את בכלל לא צרכה ללכת. רק להשתעשע עם הרעיון זה ממש מספיק ומעניק המון ביטחון. את באמת לא תאמיני עד כמה. כשלי יהיה אומץ להשתעשע עם הרעיון - גם אני אחפש.

ישן 18-03-2007, 22:12
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
כמה מילים לי אלייך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Effoliation שמתחילה ב "חיים חסרי תכלית.."

דבר ראשון אני רוצה להפנות את תשומת ליבך למה שקיבלת פה לאחרונה וזה הצלש ולא קיבלת אותו סתם כי התחשק לנו אלא כי ראינו כמה את עוזרת פה לאנשים וכמה את תומכת וכמה חום את מביאה לאנשים, אז אחד הדברים שמנחמים אותי וגם מעודדים ומכניסים לי רוח חדשה במפרשים שאני מסתכל ומתחיל לקלוט בכמה אנשים אני נוגע ועוד יותר בכמה אנשים אני נוגע שאני אפילו לא יודע (עד שיום אחד את פתאום פוגשת מישהו ומגלה שבזכותך קרה משהו שאפילו לא היית קשורה לזה ישירות), אז יקירתי קודם כל תזקפי לזכותך שאת גדולה מהחיים.
יש משפט שאומר מאוד קל לייעץ לאחרים אבל קשה מאוד לייעץ לעצמנו, אז אני מציע לך לקרוא את מה שכתבת אבל לחשוב שמישהי אחרת כתבה את זה ולחשוב מה היית מייעצת לה אפילו תכתבי לך בצד את מה שהיית כותבת לה ואז אז אולי יתן לך כיווני מחשבה נוספים

אני מסכים עם מה שנאמר שאם תשדרי החוצה שקשה לאהוב אותך או שלא שווה או לא זכאית לאהבה הסיכויים שתמצאי מישהו רק יקטנו, כדי שמישהו יתאהב בך את צריכה קודם כל לאהוב את עצמך אחרת לא תצליחי להבחין באהבה אלייך גם אם היא תהיה לך מול הפנים

לא רק לייעץ חשוב אלא לא פחות חשוב זה גם לבקש עזרה וייעוץ וכמו שמריאל אמרה פה שאת מוזמנת לשפוך פה כל מה שמפריע לך (אגב למה את לא יכולה לשתף את חברות שלך במה שעובר עלייך? האם ניסית? אם לא אולי כדאי לנסות יכול להיות שהן יפתיעו אותך)

שיהיה לך המון בהצלחה ומאחל לך שהתקופה הנאחסית תעבור במהרה וכי חשוב תזכרי שאת מושלמת בדיוק כפי שאת וגדולה מהחיים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 18-03-2007, 22:35

חח אתה משו..
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "כמה מילים לי אלייך..."

תודה רבה..
אתה צודק, זה הכי נעים בעולם לראות איך משו שעשית עזר לאחר, לגעת באחרים ולהצליח לעזור..
קשה לי מאוד ללכת עם ראש זקוף ומורם..
אני לא מכירה את זה, אני לא כזאת ואני גם לא אוהבת אנשים כאלו.
חלק מכל כולי זה הדכאוניות שלי והלבד שלי, התרחקות שלי והציורים..
ואולי בגלל מי שאני אני גם נמשכת יותר לאנשים שהם פחות גאים בעצמם, וזה כאילו מרגיש הם מבינים אותי קצת ואת איפה שאני עומדת..
אני לא אשקר פה לאף אחד, הרגעים שאני מסתכלת במראה ואוהבת את מה שאני רואה שם הם מעטים, אך הם קיימים.
אולי להגיד "אוהבת" זאת לא מילה מתאימה, אבל יותר.. לשלים עם מה שאני רואה.
אני משתדלת כמה שיותר לטפל בעצמי, דיאטות בגדים בלה בלהוזה לא קשור, כי אני גם לא בן אדם שילך עם מלא איפור ברחוב וכאלה, כי אני פשוט לא כזאת.
אני חיה לי עם העיפרון השחור והצללית השחורה, ובימים שממש יש לי מב רוח אז עיפרון בצבע תכלת

חברות שלי הן צפונבוניות שכל הבעיות שלהן בחיים הם שאמא שלהן הביאה להם 200 שקל ולא 300..
בכל מקרה קשה לי מאוד לחשוף את עצמי לאנשים, גם אם זה אנשים שיודעים עלי הכל, פנים מול פנים זה קשה לי..
זה כמו שנגיד הייתי בפורום אחד דומה מסוגו לזה במערכת פורומים אחרת, והכרתי שם המון אנשים שהרגשתי בנוח לדבר איתם על הבעיות שלי, אבל עד הרגע שפגשתי אותם.. שמה הכל היה בסדר המסכה חזרה לפעולה.. ואח"F במסנג'ר שוב יכלתי לדבר איתם על הכל..
אני פשוט סגורה מידי יש לי הרבה דרים להגיד ואין לי את האומץ להגיד אותם..

אני בן אדם שנעים להיות בחברתי כי אני מסתירה את כל מה שעושה לי רע, כל החיים משועשעת ומשעשעת..
אבל כשאני קצת לבד הכל מתחיל לפרוץ..

ואייי איזה חפירה.

ישן 18-03-2007, 22:47
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
קודם כל...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Effoliation שמתחילה ב "חח אתה משו.."

סחטיין על החפירה ואת מוזמנת להמשיך לחפור כי אני יכול להבטיח לך שתמצאי שם בדרך אוצרות מאוד מעניינים בעיקר בשבילך שיגידו לך ויספרו לך על העבר שלך
בנוסף אני רוצה לצרף פה איזה מסמך שיעשה לך טוב וייתן לך וגם למירה שקיבלה אחד כזה בדואר אז זה הולך כך:
הפחד העמוק ביותר שלנו
הוא לא שמא אנחנו חלשים מדי
הפחד העמוק ביותר שלנו,
שאנחנו בעלי עוצמה מעל לכל שיעור
זה האור שבנו, לא האפלה שבתוכנו
שמפחיד אותנו יותר מכל .
אנחנו שואלים את עצמנו,
איזה זכות יש לי להיות מבריק,יפיפה,מוכשר ואהוב?

למען האמת איזו זכות יש לך לא להיות?

אין שום דבר נאור בלהצטמק כדי שהאחרים לא ירגישו חסרי בטחון.
ככל שניתן לברק שלנו להאיר, אנחנו מעניקים,בלי מודע, רשות לאחרים לעשות כמונו.
ככל שנשתחרר מהפחדים שלנו, נוכחותינו תשחרר אחרים מפחד."

בהצלחה מותק

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 19-03-2007, 08:18
  מריאל מריאל אינו מחובר  

גרפיקה תחשבתי על זה גם הפוך:
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Effoliation שמתחילה ב "חח אתה משו.."

יש אנשים שיכולים להיפתחת פנים מול פנים אבל לא מסוגלים להיפתח בכתיבה, שלא לדבר על זה שהם בכלל לא יודעים לכתוב את זה והם מרגישים הכי רע בעולם רק בגלל זה. כלומר: מרגישים בדיוק כמוך אבל בגלל הסיבה ההפוכה. תחשבי על זה שהם בכלל מעריכים את אומץ הלב שלך להחשף עד הסוף ובפני כל העולם. וזה בכלל לא דבר שניתן לבטל אותו בהינף יד: באינטרנט אפשר לדעת עליך הכל, לאסוף עליך מידע בדיוק כמו שאוספים על כל פושע מבוקש, ובטח ובטח אפשר להזיק לך בקלות, במיוחד אם אתה זה שמנדב את המידע. את אמיצה מאוד מאוד וכך כל מי שכותב כאן בפורום.
חוץ מזה בפרום הז את חושפת את עצמך עד הסוף ולמעשה עומדת מול האמת שלך ומקבלת תגובות עליה, ומי כמוך יודע שזה לא פשוט לראות מי אתה באמת ומה אנשים באמת חושבים עליך. הרי פה אין מסיכות כמו שאפשר לשים פנים מול פנים.
את אמיצה מאוד. קבלי את זה.
תנסי לקבל את זה שהדרך שלך להחשף ולהרגיש ולהשיג ביטחון היא שונה מהמקובל, ולמעשה בכלל לא מקובלת, הרי המקובלת היא תמיכה פנים מול פנים ולא להסתמך על מחשב, מורדת שכמוך , את לא הולכת בתלם!
הדרך שלך היא דרך המילים ולא דרך הפנים. קבלי את זה ולכי עם זה. זו גם הדרך שלי, וגם לי קצת קשה לקבל שזו הדרך שלי (רק בגלל שאנשים אמרו לי שהדרך הזו לא נכונה), את יכולה לתת כל כך הרבה גם לעצמך וגם לאחרים במילותייך.... וכמו שקראתי קיבלת על זה צל"ש. תבורכי על כך
חמודה'לה, את מדריכה ומנחה ותומכת, וזה טבעם של מדריכים ומנחים: מי ינחה אותם? מי יתמוך בהם?

בברכה, מריאל

נערך לאחרונה ע"י מריאל בתאריך 19-03-2007 בשעה 08:32.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:59

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר