לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2007, 01:31
  Fiberglass Fiberglass אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Fiberglass
סיפור שקרה לי היום, קצת מוזר אבל מה לעשות אלו הם חיי

טוב אז ככה ,
אני תלמיד כתה יב ויש בשיכבה שלי ילדה שמאוד מצאה חן בעיניי
אף פעם לא דיברתי איתה , אני לא מאלו שפשוט באים אל הבחורה ומתחילים איתה
חשבתי פשוט לחכות להיזתמנות ואם יצה אני ידבר איתה ואוליי יתחיל משהו...בכל מקרה היום היה משהו ורציתי לשמוע את דעתכם .
אוקיי..
היתה לי הפסקה של 25 דקות עד לשיעור הבאה שלי , אז הלכתי לסופר הקרוב לבית הספר שלי כדי לקנות פחית שתיה קרה .
נכנסתי לחנות הכל טוב ויפה בחרתי לעצמי את פחית המשקה שאנ אוהב ושילמתי עליה בקופה .
אחרי ששילמתי הקופאית החזירה לי עודף בהרבה מטבעות של 10 אגורות (היא אמרה גם סליחה על זה)
ואני לא אוהב שיש לי הרבה עודף כי אני מחזיק את הכסף שלי בתעודת הזהות שלי וזה מנפח לי אותה.
סבבה...אז אני יוצא עם חבילת עשרות האגורות בכף היד ויוצא מהסופר
ביציאה מהסופר יש כמו שורה כזאת של עמודי בטון נמוכים שתוכמים את האיזור (בסביבות ה 20-30 עמודים עם רווח של כ 2 מטר בין אחד לאחד)

אז בזמן שאני שותב לי את פחית השתיה שלי אני הולך לייד אותם עמודים ומניח על כל עמוד מטבע של 10 אגורות ( כן...רציתי להיפטר מהעודף ולא היה קבצן בסביבה) .
ככה עד מטבע ה10 אגורות האחרון שנותר לי בכף היד (זה היה משהו כמו 2 שקל במטבעות של 10 אגורות).
כשהגעתי לעמוד בו הינחתי את המטבע האחרון שנותר לי ישבתי על הבא אחריו כדי לסיים את פחית השתיה שלי
אז תוך כדי אני מביט סביבי אני מבחין באותה בחורה נחמדה שמצאה חן בעיניי (זאת שסיפרתי עליה בתחילת הסיפור) היא היסתכלה עליי לשניה גם וזהו.
טוב אז עבורו 20 דקות מההפסקה ואני חוזר לבית ספר כי עוד 5 דקות מתחיל שיעור.
היתיישבתי בכתה קצת מרוחק בסוף ...לפתע נכנסת אותה ילדה ובאה לכיוון שלי .
היא באה אליי ואמרה לי את המשפט הבא:
" מי שזורק 10 אגורות לא שווה 10 אגורות"
הניחה לי בחוזקה עם עצבים את כל חבילת המטבעות שהנחתי על העמודים שם בחוץ על השולחן שלי והלכה מחוץ לכתה.
נישארתי המום ולא הוצאתי מילה , וככה היא הלכה.

עכשיו תגידו לי אתם
מה אני אמור לעשות בכדי לנסות לעשות משהו כי מאוד מוצאת חן בעיניי כמו שאמרתי בהתחלה.
אני צריך להיתנצל או לוותר כי כבר אין לי סיכוי איתה ?

נ.ב
אם שמתם לב הייתי מאוד מפורט בפרטים
זה מפני שרציתי שתדמיינו את המקרה טוב ותוכלו לעזור לי
תודה.

נערך לאחרונה ע"י Fiberglass בתאריך 18-03-2007 בשעה 01:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2007, 16:50
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה גם אני חושבת שזו דווקא הזדמנות פז בשבילך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Fiberglass שמתחילה ב "סיפור שקרה לי היום, קצת מוזר אבל מה לעשות אלו הם חיי"

לגשת אליה ולדבר איתה.
פשוט תגיד לה את האמת ותשאל אותה למה כל כך התעצבנה. אולי היא התעצבנה כי אצלה במשפחה כל 10 אגורות חשובות ומה שעשית נחשב מבחינתה זילזול בכסף וזה מה שפגע בה.
אתה לא צריך ללכת סביב סביב עם כל מיני משפטיםץ האמת הפשוטה תספיק והיא הכי תעריך אותה, ואני חושבת שהיא גם תבין אותך ואת עמדתך.
דרך אגב, לפי דעתי העובדה שהיא בכלל ניגשה אליך והביעה את דעתה עליך - זה אומר שאתה כן מזיז אצלה משהו ואולי כן איכפת לה ממך ברמה מסויימת והיא היתה רוצה איזה שהוא קשר איתך, אחרת - לא היית מזיז לה, מקסימום היתה מספרת לחברות שלה איזה בנאדם אתה שאתה מזלזל ככה בכסף. אז ככה שאם מדברים על סיכוי - לפי דעתי יש לך.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 18-03-2007, 17:14
  Effoliation Effoliation אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.07
אוקיי....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Fiberglass שמתחילה ב "סיפור שקרה לי היום, קצת מוזר אבל מה לעשות אלו הם חיי"

אל תתנצל, ברור שלא. החיים שלך ואם החלטת לזרוק 10 אגורות זו זכותך.
אם אני הייתי במקומה והיית בא ומתנצל הייתי חושבת שאתה סך הכל סמרטוט..
תלך אליה באיזה משפט תגובה שכזה,
שנון כמעט כמו המשפט שהיא אמרה לך..
אם היא אספה את העשרות אגורות שזרקת והביאה לך אותם, אולי היא לא חושבת שאתה שווה 10 אגורות.
היא החזירה את המצב כדי שהמשפט לא "יוכיח את עצמו" ותהיה יותר שווה מעשר אגורות.
אני חושבת שהיא סתם חיפשה תירוץ לדבר איתך ולצאת קשה להשגה,
או לראות את התגובה שלך.
או שאולי יש לה עקרונות וזה בסדר ולגיטימי.
אל, א=ל תתנצל.
אני בעד מי שאמר פה שתגיד "לידיעתך אני שווה מליון דולר, ואם בא לך אני יכול להוכיח לך את זה על איזה כוס שוקו חם או אייסבלנד "

חח תפוס אומץ ולך תעשה עם ההזדמנות שניתנה לך משו..

ישן 18-03-2007, 22:11
  Fiberglass Fiberglass אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Fiberglass

טוב אז ככה
ההרגשה הפנימית שלי לא נתנה לי ללכת אליה ולדבר איתה על זה
אתם צודקים , אוליי הייתי צריך לעשות את זה מיד אחרי שזה קרה אבל עכשיו לבוא יום אחרי זה קצת שקוף. (בטח תגידו נו אז מה עם זה שקוף אתה רוצה להתחיל איתה לא ? אבל הסברתי לכם שאני לא מאלו שפשוט באים ומתחילים עם הבחורה).
בכל מקרה היום הגעתי לבית ספר קצת מוקדם
אז אמרתי אני ישב לי קצת בלובי כי בקושי יש 4 איש בבית ספר
עליתי ללובי וראיתי אותה שם יושבת בספסלים
נכנסתי אמרתי בוקר טוב וזה...והיתפתחה שיחה ככה סתם
היא או אני אפילו לא היזכרנו את אותו מקרה (של ה 10 אגורות) סתם שיחת בוקר כזו כאילו לא קרה כלום .
אני יודע , זה לא אומר כלום שום התחלה וזה אבל עשה לי טוב לדעת שהיא לא כועסת ובכלל כזא תהיא בחורה חמודה כזאת שאין לה שום אינטרס ליפגוע בי או משהו
בקיצור יצאתי די מבסוט מעיניין ..
אולי יהיה משהו בהמשך ^_^
ישן 18-03-2007, 22:25
צלמית המשתמש של Dj-Nir
  Dj-Nir Dj-Nir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Dj-Nir שלח הודעה דרך MSN אל Dj-Nir
לדעתי קרה דבר לא רע בכלל

לידיעתך, הרבה אהבות פרחו דווקא מעימות שהיה בהתחלה בין בני הזוג... אל תתנצל, זה סתם יהרוס. תאמין לי שמהניסיון שלי (למרות שבאמת כל מקרה לגופו) בנות קצת יותר נמשכות לאלה שפחות נחמדים איתן ופחות שמים *ין עליהן ועל העולם. (יקפצו בנות הפורום במתקפה, אבל אין מה לעשות... ככה זה יוצא, גם ניסוי אישי שעשיתי עם מישהי עבד בול לפי הכלל הזה).

אז תשמר את המצב כמו שהוא ופשוט דבר איתה... בלי יותר מדי אכפתיות. תנסה לזרום בשיחה, משם להשיג טלפון-> וכשיש לך את הטלפון אתה כבר חצי מסודר.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.thebluething.com/games/images/stewie-griffin.jpg]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:01

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר