לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2007, 13:25
  Jim Jim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.02
אני לא מבין את זה, בנות כל כך מוזרות.. עיזרו לי =\

אני וחברה שלי רבנו הרבה, מריבות מסובכות...
המריבות הביאו לזה שהיא התרחקה ממני למרות שהיא אומרת לי שהיא עדיין אוהבת אותי...
אתמול דיברתי איתה ושאלתי אותה למה היא מתעלמת ממני ומתרחקת ממני, עושה כל היום דברים אחרים אפילו לא מרימה טלפון.

אז רציתי לברר מה קורה והתחלתי לעקוב אחריה, התקשרתי איה הרבה למרות שהיא כמעט לא עונה באתי אליה למרות שתמיד היא אמרה לי שהיא עסוקה.

דיברתי איתה לא ממזמן והיא אמרה לי שאני צריכה "אוויר" היא הייתה איתי יותר מידי ביחד והיא רוצה מרחק לתקופה כדי לסדר את העניינים...
והמרחק הזה פוגע בי אני לא יודע מה היא עושה כל הזמן הזה בלעדיי?
אולי היא בוגדת בי?.. אני שואל אותה אם היא בגדה בי היא אומרת שלא.

אמרתי לה שזה לא יכול לעבוד ככה שהיא מתרחקת ממני זה יוביל לפרידה.
ואז היא אמרה שאני כל הזמן מאשים אותה ושהיא לא עושה שום דבר נכון ונמאס לה מהחיים והיא לא רוצה לדבר יותר.

זה נראה כיאילו הוא זורקת אותי... אז שאלתי אם זה באמת שהיא זורק אותי, היא אמרה לא אני זורקת את עצמי...

מה לעזזאל הולך פה תעזרו לי?
איך אני אדע אם היא באמת אוהבת אותי עדיין?
מה לעשות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2007, 16:29
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jim שמתחילה ב "אני לא מבין את זה, בנות כל כך מוזרות.. עיזרו לי =\"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jim
דיברתי איתה לא ממזמן והיא אמרה לי שאני צריכה "אוויר" היא הייתה איתי יותר מידי ביחד והיא רוצה מרחק לתקופה כדי לסדר את העניינים...
אולי היא בוגדת בי?.. אני שואל אותה אם היא בגדה בי היא אומרת שלא
.

אם להיות איתך גלוי - הבעיה היא בך ולא בה.

לחצת עליה - לא סמכת עליה - ועוד ניכר מדבריך שאינך סומך עליה , שמא תעשה דבר מה בעניין וחלילה תבגוד בך.
בעצם העובדה, שלא נתת לה את החופש - ממש "חנקת" אותה בקשר הזה.

אפילו כאן מדבריך הכתובים, ניכר הפחד והחשש הזה שמא תבגוד בך עם אחר.
אחד היסודות החשובים ביותר - אולי החשוב ביותר - הוא אמון.

לא נתת בה אמון, היית חשדן, שאלת את השאלות המעידות על כך - אפילו בפניה. ולכן - לא מפליא כלל שהיא צריכה את ה"אוויר לנשימה".

אם לא תתן לה עכשיו את כל החופש שהיא מבקשת - תפסיד את האחוז הקטן (קטן מאוד) של הקשר הזה להחזיק מעמד.
היא מתרחקת ממך - ועצם העובדה כי אתה ממשיך ללחוץ רק תגרום לקשר הזה בסופו של דבר לגווע ולהסתיים.

ישן 19-03-2007, 16:32
צלמית המשתמש של לוצ'י
  משתמשת נקבה לוצ'י לוצ'י אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jim שמתחילה ב "אני לא מבין את זה, בנות כל כך מוזרות.. עיזרו לי =\"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jim
אתמול דיברתי איתה ושאלתי אותה למה היא מתעלמת ממני ומתרחקת ממני, עושה כל היום דברים אחרים אפילו לא מרימה טלפון.

אז רציתי לברר מה קורה והתחלתי לעקוב אחריה, התקשרתי איה הרבה למרות שהיא כמעט לא עונה באתי אליה למרות שתמיד היא אמרה לי שהיא עסוקה.

ואז היא אמרה שאני כל הזמן מאשים אותה ושהיא לא עושה שום דבר נכון ונמאס לה מהחיים והיא לא רוצה לדבר יותר.

זה נראה כיאילו הוא זורקת אותי... אז שאלתי אם זה באמת שהיא זורק אותי, היא אמרה לא אני זורקת את עצמי...

מה לעשות?

בנות.
רק בנות יכולות להבין בנות.
היא צריכה אוויר כי זה עובר לה הכל מהר מידי, סביר להניח שגם התחלתם לעשות דברים, אולי
דברים שהיא לא חשבה עליהם בצורה כזאת לפני, וזה גורם לה לבלבול.
אם היא אומרת לך בנשימה אחת שהיא אוהבת אותך ועדין צריכה מרחק, סימן שהיא באמת אוהבת אותך. ומובלבלת.
בגיל שלנו ממש קשה לדעת מה אנחנו עושים, מה נכון, מה לא...
זה לא סימן שהיא בוגדת בך, ההפך הוא הנכון, היא כל כך אוהבת אותך שהיא מתלבטת מה לעשות איתך.
אתה חייב להבין אותה, ולכבד את הבקשה שלה למרחק.
זה דבר חשוב מאוד במערכת יחסית, כבוד.
ישן 23-03-2007, 17:56
  עדי :] עדי :] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.06

אממ היא דיי רומזת פה.. שקצת חנוקלה.. והקטע שהיא זורקת את עצמה=\
אמממ.. זה מן פרידה כזאת..
לדעתי.. תפוס מרחק..

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jim

מה לעשות?
ישן 23-03-2007, 18:10
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar

אני באמת ובתמים חושבת שאם בן/ת הזוג מתרחקים - צריך לתת להם את חופש המחייה שלהם, כי תמיד יש לכך סיבה .
ואם תחשוב על זה - כל המריבות האחרונות שלכם הם סיבה מספיק טובה בשבילה כדי לקחת "צעד אחורה" ולחשוב על הדברים, זה אולי בלבל אותה, גורם לה לחשוב האם היא רוצה בזה או לא ומה הלאה ? ובינינו - אתה יכול להאשים אותה ?!

חשוב שתבין שהיא לא הרכוש שלך, אני גם לא מאמינה במילת השיוך "שלי" לבן/ת הזוג, היא אתך ולא שלך ולכן - אתה חייב לתת לה את מה שהיא צריכה - את הספייס .
יתרה מזאת - אני במקומך הייתי נמנעת מהספקולציות של "אם היא בוגדת בי או לא", אם סמכת עליה עד עכשיו - תמשיך לעשות את זה ותאמין שיש בה מספיק יושרה כדי לא לבגוד ואם היא תרגיש צורך לעשות את זה, היא תעדיף להיפרד ממך קודם .
ככל שתאמין בה יותר ותסמוך עליה יותר - אתה תגרום לה להבין שאתה ייסוד איתן, חבר שמספק את מספר הצרכים הבסיסיים שיש לאדם - חופש מחייה והצורך לאהוב ולהיות נאהב, וזה יעשה את שלו .

אני חושבת שזו לא קלישאה ש"אם אתה אוהב משהו - שחרר אותו לחופשי, אם הוא אוהב אותך - הוא יחזור" . לפעמים זה מה שצריך בשביל להחיות את מערכת היחסים ולפעמים זה מה שגורם לך להבין שזה נגמר; ואם האדם שאתך בוחר שלא לחזור - עדיף ככה, לשניכם, מאשר מערכת יחסים שמונשמת ע"י ויתורים ופשרות .

מקווה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 23-03-2007 בשעה 18:13.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:24

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר