לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2007, 06:50
  arnon81 arnon81 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "מה הקשר? למה אתה לא פותח..."

שמע מר בחור אני לא יודע מי אתה ולא יודע בן כמה אתה. תעשה מה שאתה רוצה ותחסום אותי,תעיף אותי אבל שתדע שאתה תינוק וילד שנתנו לו קצת כוח אז הוא מרשה לעצמו יותר מדי.

תראה לי איפה פתחתי אשכול אחרי שמכבי חיפה הפסידה לבית"ר, לאספניול??????? איפה בכלל פתחתי אשכול אחרי הפסדים של מכבי חיפה??????? אולי הגבתי לאנשים אחרים אבל אני לא זוכר מתי החודש ואם לא יותר פתחתי אשכול אחרי הפסד שלהם.

2 משתמשים??????. איזה 2 משתמשים תגיד לי לכל הרוחות???????????? אתה זה שיכול לבדוק כינוי כפול לפי כל מיני תוכנות IP או אחרות שיש למנהלים ב"פרש" . אז לפני שאתה זורק דברים באוויר תבדוק שיש להם כל קשר למציאות.

האמת שרק רציתי לעזור בהודעה הראשונה שרשמתי אבל אתה פתאום התחלת לשנות את הדברים לכיוונים אחרים . אם יש לך משקעי עבר איתי או משהו חבל שאתה "סוחב" אותם איתך בתפקידך החדש.
כמו שזה נראה עכשיו הפורום "ספורט" רק ימשיך להידרדר כי זו העובדה שקיימת במציאות- מנהל טוב יודע וידע להוציא דברים לפועל ולשנות לטובה אז כנראה שאתה לא כזה!
חזרה לפורום
ישן 20-03-2007, 13:40
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי arnon81 שמתחילה ב "שמע מר בחור אני לא יודע מי..."

אין לי כוונה לריב איתך
ואתה יכול להגיד מה שאתה רוצה אולי אני תינוק אבל הפורום הזה לא היה שווה כלום לפני שהייתי
אני לא אומר שהפורום שווה היום אבל אני באמת מנסה הכי שאפשר להעמיד פה פורום טוב
אז אולי 3 חודשים ( קצת פחות) לא מספיקים אבל זה אשכולות , יש הימורים , יש חידות
יש את רוב מה שביקשתם שיהיה
אני לא יכול לבד לפתוח את כל האשכולות בפורום משתמשים אחרים צריכים להיות יותר פעילים
אם אני פותח אשכול של הימור המחזור או אשכול המחזור שאתם ביקשתם אותו ומגיבים שם 3 תגובות אז באמת שאני לא יכול לעשות יותר מזה

בקשר ל2 המשתמשים
שים לב שבהודעה הראשונה השם שלך רשום באנגלית ובתגובה שלך להודעה שלי זה רשום בעברית
משתמש בפרש לא יכול לשנות כינוי ככה זה כנראה 2 משתמשים שונים

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:27

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר