לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2007, 22:36
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
אין לי הרבה נסיון עם חישולים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שץ450 שמתחילה ב "חישולים..."

אבל עד כמה שאני יודע עושים את זה בהדרגה ובצורה מבוקרת, עם הזמן עולים בעוצמה. צריך להזהר עם זה כי אם לא עובדים בצורה נכונה זה יכול להביא יותר נזק מתועלת.

למאור - כדי לחזק את האצבעות אפשר כמו שאמרת לעשות שכיבות שמיכה על האצבעות ולהתאמן על מכות עם האצבעות, כאשר אתה מכה בצורה מסויימת עם האצבעות ומקפיד שהאצבעות כמה שפחות יתקפלו, עדיף לא להכות בדברים עם התנגדות גבוהה. בווינג צ'ון למשל מחשלים את כף היד והאצבעות על ידי הכאה בחצץ, כלומר יש כד (או כלי דומה) שיש בו חצץ וכל פעם נותנים מכה עם יד ישרה ואצבעות ישרות לתוך החצץ.

נערך לאחרונה ע"י @=Nir=@ בתאריך 22-03-2007 בשעה 22:08.
חזרה לפורום
ישן 25-03-2007, 09:46
צלמית המשתמש של @=Nir=@

כן בחישולים יש גם סיכון
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי luky שמתחילה ב "מה הסכנות שבחישולים? שמעתי..."

כמו כל דבר אחר כשלא עובדים נכון יכול להגרם נזק. במיוחד בקטע של חישולים שצריך להזהר עם זה. אימון בהדרגה בונה לאט את העצם חזקה יותר וגם מחשל את האיזור ככה שהרגישות לכאב יורדת.
אימון לא נכון של חישולים יכול לגרום לסדקים בעצם, שברים ובכלל כאבים ודברים שימנעו ממך להתאמן כמו שצריך.

חוק WOLF אומר שכאשר עובדים על חישול עצמות הסידן נדחס עם הזמן והעצמות גדלות ונהיות קשות וחזקות יותר. אני לא יודע עד כמה זה נכון אבל זה חוק WOLF.

דיון שהיה על זה לפני כמה זמן - http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...=%E7%E5%F7+wolf

חזרה לפורום
ישן 29-04-2007, 22:01
צלמית המשתמש של @=Nir=@

גם מהפעלת לחץ
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי DonJenove שמתחילה ב "אם החישול הוא בעצם הסידן..."

מתאים ובאיזור הרצוי (ומתאים), אפשר לחשל אבל זה בנוגע לעצמות, כלומר לחזק את העצמות. וזו הסיבה ששכיבות שמיכה על האגרופים מחזקים את עצמות האגרוף (הסייקנים אם אני לא טועה). בנוסך שכיבות שמיכה על האגרופים יכולה לחזק גם את כף היד בגלל הלחץ שמופעם עליה בזמן האימון.

שים לב - יש בלבול לפעמים בין חישול לחיזוק, בחישול הכוונה היא לגרום להפחתת תחושת כאב באיבר מסויים או הקשיית עצם. בחיזוק הכוונה היא פשוט לחזק את שרירי האיבר הרצוי שיהיה יותר חזק, (למשל בנוגע לאצבעות בדרך כלל מדובר על חיזוק ולא על חישול, שכן אין הרבה אנשים שירצו לאבד מתחושתם באצבעות).

חזרה לפורום
ישן 02-05-2007, 21:45
צלמית המשתמש של @=Nir=@

אין הוכחה של 100%
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Maor090 שמתחילה ב "זה הוכח מדעית ב100% כיאילו?"

אם תעשה חיפוש בגוגל תוכל למצוא שהרוב אומרים שקליקים באצבעות באמת לא מזיקים, וכך כנראה מצאו המחקרים האחרונים, זה שאומרים שבגיל 30 ירעדו לך האצבעות זו שמועה שהופרחה.

אמרת שבזמן האימון על חיזוק האצבעות יוצא לך קליקים? את זה לא ידעתי, זה כבר הרבה זמן ככה? כי זה לא צריך להיות...

תראה למשל אצלי הייתה תקופה שכל פעם כשהייתי עושה מתח היו יוצאים לי קליקים מהמרפק, אחר כמה זמן זה עבר וזה לא הפריע לי.

ודרך אגב אני מזמן עושה הרבה קליקים באצבעות סתם בשביל הכיף והשחרור, אני לא מרגיש שום השפעה רעה בעקבות זה, אבל אולי רק בגיל 30 אני אוכל להגיד לך

אבל אם אתה מרגיש שזה משהו חריג תבדוק את זה, ככה תהיה בטוח, כי אני לא רופא ולא יכול להבטיח לך דבר.

חזרה לפורום
ישן 01-04-2007, 22:21
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
לא באותה איכות
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "נכון"

אם תעבוד עם זוג רקטות כפולות צמודות אחת לשניה אין כמעט מימד של כח, אין דבר יציב שמחזיק אותן אפילו אם תשים יד בצד השני להתנגדות נוספת זה לא יהיה יעיל כמו לעבוד עם ציוד מותאם.
ובנוגע לעבודת כח עם מגני גוף, אני ממש לא אוהב את זה.
אם הפרטנר שלך לאימון בעל יכולת ספיגה חלשה לא תוכל להוציא מכה עם מלוא העוצמה, בנוסף הפרטנר זז ומפריע לך להוציא טכניקה נקייה ועם כח מירבי, שלא לדבר על זוית של המגן גוף וכדומה.
עבודה על כח לא באה לדמות מצב אמיתי של קרב היא באה לשפר אך ורק את הכח של הבעיטה\אגרוף וכו'
ככה שאם אין ציוד מתאים כמו כריות כח או שקים העבודה על הכח תהיה פחות יעילה ולא תתמקד בכח אלא גם באלמנטים אחרים.

חזרה לפורום
ישן 06-05-2007, 05:40
  (is)ilver(ai) (is)ilver(ai) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "הרבה פעמים כשרוצים לעבוד"

אתה באמת מאמין בשיטה של אימונים אם מגנים ?
ועוד לרפד את הרגל או את היד עד כדי כך ?
מה יקרא כשנגיע לרחוב ?
האם התנועה שלנו תזוז כמו על המזרונים ?
האם רוב הבוקסים שנתכנן לפגוע בפנים יפגעו בפנים ?
או שרק סתם יחליקו ?
אומניות לחימה היום הופכות את משמעות הלחימה לבעצם מה שנקרא יותר בכיוון של הצגה
"show business " תשים לב לזה !
אנשים צריכים להבין שאומנות לחימה זה לא סרטים .
כשיש מסביבך 8 איש זה לא עינין של סאלטות .
וכמובן שאין לאף אחד פה יכולת לירוק אש פה ...
צריך להבין שעינין במציאות הקרבית קורה בצורה שונה לגמריי מהמסכים .
כל אדם מגיע אלייך בשניות וצריך לדעת מה לעשות אם זה.. .
ואני מבטיח שאף אחד מההצגות של קיאי או מה שלא יהיה לא יעזור ברגעים האלה ..
מקווה שהתוכן לא פגע במישהו .
סילבר
חזרה לפורום
ישן 19-04-2007, 14:46
  קרנף16 קרנף16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
תזהרו באימון חישול
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי ShAuN שמתחילה ב "אחי תהפוך תאגרופים בקיר..."

בעבר לפני 15 שנים התאמנתי אגרוף תאילנדי שזה היה בחיתולים בארץ
התקדמתי די מהר, מה גם הייתי נער מתלהב ומושפע מסרטים של ואן דם
אני ועוד כמה חברה מהמכון התחלנו להתאמן גם בבית, בהתחלה על שקים שקנינו ולאט לאט, היינו קורעים את השק , ועברנו למקלות וקרשים- ולבסוף אגרופים לקירות.

בטווח הקצר הפכנו לחזקים מאד ומכושלים, בגיל 18 היה לי ביטחון עצמי של שור זועם (אחרי 3 שנים אימונים של אגרוף תאילנדי) אבל מה, גרמתי לעצמי לא מעט נזקים שנשארו עד היום.

אני ממליץ לא להגזים, ולהיוועץ רק עם מאמנים מוסמכים ורציניים ולא חאפרים שמספרים שהם אלופים העולם ואין להם שמץ של מושג בבריאות הגוף והדרכה נכונה.

יש לי מספר חברים שהם נחשבים רמה גבוהה, כל אחד בתחומו - לגבי השאלה של חיזוק האצבעות, אז הם עושים המון שכיבות שמיכה על האצבעות ועבודה עם דליים של חול (למי שמכיר)

בכל מקרה שמרו על עצמכם וככו הכל במידה הנכונה ועפ"י הספר וניסיון המאמנים הטובים שיש בארץ בהמון אומנויות לחימה!

בהצלחה
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:56

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר