לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2007, 20:21
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
אוהדי חיפה הם אוהדי הצלחות
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Block שמתחילה ב "היה משחק ענקע של חיפה"

כשהם מצליחים אז הם מאושרים
פתאום שהם לא נותנים עונה אחת טובה יש מלא טענות והבעלים הוא זבל והמאמן גרוע ואותם שחקנים שהביאו להם אליפויות שנה אחרי שנה הם שחקנים אפסים
אוהד אמיתי הולך אחרי הקבוצה שלו בכל מצב
שביתר הייתה בתחתית ונאבקה על הישארות האוהדים שלה היו איתה בכל מקום
אוהד צריך לתמוך בקבוצה שלו תמיד ולא רק בהצלחות
עניין שפתאום אחרי ניצחון 4-0 על הפועל ת"א האוהדים של חיפה מאושרים ומדברים אבל אחרי הפסדים הם מקללים
התגובה לא באה במטרה לריב עם אף אחד אלא הבעתי את דעתי האישית כי אני בא מאותו מקום של כישלונות עם קבוצה וכמה שבא לי להפסיק ללכת למשחקים ולא להתעניין בקבוצה שלי אני תמיד הולך ותמיד מעודד וגם שנה הבאה בליגה השנייה אני יילך כי אין מה לעשות ואי אפשר בלי זה

חזרה לפורום
ישן 20-03-2007, 20:58
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
המחאה ביציע ג' הייתה נגד המשטרה הברוטלית ולא נגד המועדון.
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אוהדי חיפה הם אוהדי הצלחות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כחול משוגע
כשהם מצליחים אז הם מאושרים
פתאום שהם לא נותנים עונה אחת טובה יש מלא טענות והבעלים הוא זבל והמאמן גרוע ואותם שחקנים שהביאו להם אליפויות שנה אחרי שנה הם שחקנים אפסים
אוהד אמיתי הולך אחרי הקבוצה שלו בכל מצב

נכון, כשחיפה מצליחה אנחנו מאושרים, ונכון כשהקבוצה לא משחק טוב יש טענות. הכל לגיטימי וקורה בכל קבוצה.
רוב רובם של האוהדים תומכים בקבוצה והולכים איתה גם עכשיו.
במידה ובאמת היו טענות מסוג "בעלים זבל, מאמן גרוע, שחקנים אפסים וכו'" עליהם דיברת- המתכונת הנוכחית של הקבוצה לא הייתה מחזיקה מעמד כל כך הרבה זמן.

הזכרת את בית"ר?
האוהדים של בית"ר יכולים להעיף מאמן אחרי הפסד אחד. לעומתם, אוהדי חיפה מאמינים ביענקל'ה וברוני לוי גם לאחר עונה די מאכזבת בליגה ועובדה שכל בעלי התפקידים אכן נמצאים בתפקידם גם עכשיו.

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 20-03-2007, 22:05
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
חוץ מאחד, ממי שמעת נחמשת האחרים (ושלושת הפעלים בפורום)
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אוהדי חיפה הם אוהדי הצלחות"

אי פעם קללות על רוני לוי, בפרט ומכבי חיפה בכלל? מי שעושה זאת בעיניי לא אוהד. ראה ערך ההוא...(לא אתן לו כבוד ולכן לא אזכיר את שמו)

חקוקה לי בזיכרון אמירה, אם אינני טועה של אולג רומנצב, שאמר כך:" כדורגל זה כמו מוניטור. יש עליות ויש ירידות, קו ישר זה מוות". לכל קבוצה יש עליות ויש ירידות. השנה הזו יש ירידה, שנה הבאה נעלה שוב. אני מאמין בקבוצה אני מאמין במאמן ומעל לכל אני מאמין בהנהלה והעומד בראשה!

מכבי חיפה היא שם דבר בכדורגל הישראלי והיא תקעה יתד באירופה. אנחנו נמשיך להיות שם דבר בכדורגל עוד שנים רבות... ויחיו הקנאים ויסבלו!

חזרה לפורום
ישן 22-03-2007, 10:14
צלמית המשתמש של רועי AZ

עזוב, סתם מכביסט צהוב וקנאי...הוא מת מקנאה
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי efi84 שמתחילה ב "אתה שוכח שזה היה בשמינית גמר..."

כמו כל אלפי הצהובים העלובים האחרים...היינו הראשונים להצליח באירופה, בתחילת שנות התשעים, ולהשיג הישגים מעוררי כבוד ורק לנו נרשמו הישגים אמיתיים מול אריות אירופיות ואנחנו היחידים שהשתתפנו בכל שלושת המפעלים, העפלנו לליגת האלופות, הגענו לרבע גמר גביע המחזיקות ושמינית גמר גביע אופ"א בהן לא נפלנו מאף יריבה וברוב המקרים גם התעלינו.

בליגה לקחנו חמש אליפויות בשש שנים ואנחנו בכלל נותנים את הטון ב 15 השנים האחרונות. תמיד משווים את כל הליגה מול מכבי חיפה.

אז לכל הצהובים והאדומים הקנאים.. אני מאחל לכם שתמשיכו לסבול, כי כמו שציינתי, אנחנו נמשיך להיות האימפריה המובילה בכדורגל הישראלי ואנחנו נמשיך וניתן את הטון וגם נמשיך להצליח באירופה!

חזרה לפורום
ישן 22-03-2007, 10:35
  arnon81 arnon81 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.05
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "עזוב, סתם מכביסט צהוב וקנאי...הוא מת מקנאה"

ביום שאני יקנא במכבי חיפה אז אני לא יהיה אוהד כדורגל. מרוב שאתם שם דבר באירופה קראתי בעיתון ידוע שרונאלדו וקאקה מחכים לחוזה ארוך טווח. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עלאק שם דבר באירופה. חבל שאין אפשרות לעשות סקר קבוצות ושחקנים באירופה ולשאול את השאלה- מי מכיר את מכבי חיפה.
מה שחיפה עשתה ובמפעלים שהיא השתתפה השתתפו גם מכבי והחולרות האדומים אז אל תחשוב שעשיתם משהו יוצא דופן. היום אתם עוד קבוצת מרכז טבלה בינונית ומקבלת רבעיות בצרורות ואני מוכן להתחייב בפנייך ובפני כל האפסים הירוקים שגם עונה הבאה תראו אותו דבר.

הכי חשוב מר AZ - אני בכלל לא תופס ממך אוהד , לשבת מול הטלויזיה זה להיות אוהד וירטואלי.
תתחיל ללכת למשחקים ואז תרשה לעצמך לדבר . כי חוץ מלהיות ילד קטן וחסר חיים אתה לא שווה כלום
אם אתה כזה אוהד מסור אז איך תסביר את העובדה שאתה אפילו לא יודע שאלון מזרחי פרש???
רק בהצלחות פתאום אתה יוצא מהחור שלך, בהפסדים אתה דג.
חזרה לפורום
ישן 22-03-2007, 15:48
צלמית המשתמש של רועי AZ

העונה עוד לא נגמרה ויש עוד משחק אחד בין הקבוצות נהיה חכמים יותר בסופה
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי ghnon שמתחילה ב "זאת לא בושה לאהוד קבוצה.."

נכון לרגע זה, מי שלא אוהד את מכבי חיפה בוחר להתעלם בכוונה מן ההישגים שלה. בעיני, התעלמות זו אין לה פרשנות אחרת, מלבד העובדה שזה נובע מקנאה וילדותיות. תהיו עניניים בבקשה.

חזרה לפורום
ישן 22-03-2007, 16:02
צלמית המשתמש של רועי AZ

נו.. גאוות אוהדים. :)
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "הריב הזה כזה מיותר מה זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כחול משוגע
הריב הזה כזה מיותר
מה זה משנה מי יותר טובה ?
מכבי ת"א מקום שני וזה מה שמשנה לחיפה אין עונה טובה והיא בתחתית אין מה לעשות
מכבי חיפה קבוצה יותר טובה בהרבהההה אבל העונה שלה לא טובה וזהו

חזרה לפורום
ישן 22-03-2007, 16:55
  moshik_p moshik_p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
הוא קיבל את הכוכב כי הוא היחיד שאומר כאן דברים רציניים
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "תגיד? ישנה סיבה מוצדקת בגינה קיבלת ת'כוכב?"

תקשיבו עכשיו כולכם !!!

ובמיוחד אוהדי חיפה.... אלה שלא היו משחק אחד כל העונה במגרש....

אני אוהד חיפה ואני מודה שכיום עם מאמן כמו רוני לוי הקבוצה לא תתקדם לשום מקום
נכון הוא הביא את הקבוצה להישגים אבל זה היה בעבר בהווה הקבוצה שגדלתי עליה שווה לתחת!!! ואתם יכולים להתלהב מזה שניצחנו 4-0 את הפועל אבל כמות הרבעיות והשלישיות שקיבלנו העונה לא קיבלנו בעשור שלם

אז תמשיכו להתנהג כמו לוזרים ולא להבין שהקבוצה מחוייבת לשינוי

ולגבי מכבי ת"א ... לא שאני מת עליהם אבל הם עדיפים על הפועל !!! וכן על הנייר הם שווים פי כמה וכמה עלינו העונה ...וכל ניצחון עליהם ביום ראשון יחשב כהפתעה

והכי חשוב לכל אלה שטוענים שאנחנו לא אוהדים ...שתתחילו ללכת למשחקים תקראו לעצמכם אוהדים !!! הבנת רועי !!!!

נערך לאחרונה ע"י moshik_p בתאריך 22-03-2007 בשעה 17:01.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:48

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר