לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2007, 13:53
  Lompa Lompa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06
לא, אל תגיד לה מה אתה מרגיש.

מה לעשות, רובינו היינו מעדיפים לחיות בעולם שבו מי שאתה אוהב אוהבת אותך בחזרה אבל זה לך ככה. אנחנו, בני האדם מעריכים רק מה שלא בה בקלות. אנחנו נוטים לזלזל באנשים שנחמדים אלינו ולא להיות נחמדים אליהם חזרה.

תבינו את זה, אנחנו לא חיים בעולם אידיאליסטי, רוב האנשים אנוכיים ולא איכפת להם מאנשים אחרים, זה לא אומר שלא אכפת להם מה חושבים אליהם(אפילו מאוד חושב להם) אבל לא אכפת להם מאנשים אחרים חושבים על אנשים אחרים.

כשאתה אומה לה מה אתה מרגיש אתה נכנע, אתה נותן לה את כל הכח לעשות מה שהיא רוצה.
היא, כמו רוב האנשים תהנה מהכח שנתנתה לה ותשתמש בך בתור כלבלב. אל תגיד לה שאתה אוהב אותה, לפעמים אל תענה לטלפונים שלה תסתכל גם על בנות אחרות ותראה לה שהיא לא הכל.
פתאום תראה איך היא תתחיס אליך יותר בכבוד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-03-2007, 14:11
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lompa שמתחילה ב "לא, אל תגיד לה מה אתה מרגיש."

אני באופן אישי לא אוהב הכללות מסוג זה.

לא כל אישה תיקח אותך כמובן מאליו, כשם שאינך יכול לומר שכל גבר ייקח כמובן מאליו אישה.

אתה אולי אומר את הדברים מתוך תחושת תסכול, אך כשהחיים יחייכו אליך ויפגישו לך אחת שתאהב אותך במידה שווה - לדעתי אתה תקרא את השורות שאתה עצמך כתבת ותגחך מתחת לשפמך.

לא להגיד למי שאוהבים ?
אני מאמין שצריך לומר כל הזמן ולכל אחד שאוהבים !
בין אם זו האהוב/ה, המשפחה, החברים - צריך לכולם לומר שאנחנו אוהבים אותם - ולהזכיר להם זאת מדי יום. תמיד כיף לדעת ולהיזכר שאוהבים אותך.

אני מסכים (בהסתייגות) עם משפט אחד בלבד מהדברים שכתבת
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lompa
תראה לה שהיא לא הכל.

אלא - שלא צריך "להראות" - צריך להאמין בכך שהזוגיות היא לא הכל - ולכל אחד החיים משל עצמו במקביל להתנהלותכם כזוג. צריך להיפגש עם חברים, צריך לקיים קשרים בריאים עם משפחה, להמשיך בתחביבים - ולא לשקוע רק בקשר. צריך ורצוי לשוחח על הדברים האלו בזוגיות בפתיחות - כדי לקיים קשר "בריא" כנה ואמיתי.

העולם הזה רחוק מלהיות מושלם ! אך אנו עשויים לגלות מדי יום את האנשים הנפלאים שחיים בו... ורק צריך לגלות אותם בדרך - רק צריך סבלנות (והרבה אופטימיות)

נערך לאחרונה ע"י rgrg בתאריך 21-03-2007 בשעה 14:14.
ישן 21-03-2007, 14:57
  Lompa Lompa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "[i][b] [color=Blue] אני באופן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rgrg

לא כל אישה תיקח אותך כמובן מאליו, כשם שאינך יכול לומר שכל גבר ייקח כמובן מאליו אישה.

אתה אולי אומר את הדברים מתוך תחושת תסכול, אך כשהחיים יחייכו אליך ויפגישו לך אחת שתאהב אותך במידה שווה - לדעתי אתה תקרא את השורות שאתה עצמך כתבת ותגחך מתחת לשפמך.

לא להגיד למי שאוהבים ?
אני מאמין שצריך לומר כל הזמן ולכל אחד שאוהבים !
בין אם זו האהוב/ה, המשפחה, החברים - צריך לכולם לומר שאנחנו אוהבים אותם - ולהזכיר להם

rgrg, אני רוצה להתחיל בזה שאני מעריך אותך ואני לא רוצה להיכנס לוויכוח "מכוער" אלא לשמור על רמה תוך כדי שמירה על הכבוד של האחר.

אני לא מנסה להכליל, ברור שיש יוצאי דופן אך הרוב הם כאילו.
אחרי תקופת זמן ברור שתגיד שאתה אוהב אותה! זה נראה לי כל-כך מובן מאליו שחשבתי שלא צריך לספר את זה. אבל רוב האנשים פה אומרים למישהי שהם אוהבים אותה "out of the blue" ולא מבינים למה היא לא אוהבת אותם.

אני בהחלט לא אומר את זה מתוך תסתכול, תהיה בטוח לגבי זה.

טלי, תרגעי. רוב האנשים שבאים לפה עם בעיות הם בנים ולכן זה כתוב בלשון זכר, כפיש?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:08

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר