לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2007, 20:11
  eskimo eskimo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.07
מידע יו'ר החדש של התאחדות הכדורגל התחיל במלאכתו...הרס הכדורגל הישראלי

לא הספיק אבי לוזון להיכנס למשרדו החדש בהתאחדות הכדורגל ( אחד הארגונים המושחתים ביותר במדינה, כדברי אחד מבעלי הקבוצות בליגת העל ) וכבר רוצה לעשות מהפכה שתהרוס את הכדורגל הישראלי:
1) הגבלת תקציב של עד 10 מיליון דולר לקבוצה.
ברור שבלי תקציבים גדולים קבוצות הכדורגל בישראל לעולם לא יגיעו לרמה של מילאן, מנצ'סטר או ליברפול. לאבי כנראה מתאים שקבוצות בישראל ישארו ברמה של מכבי פתח תקווה.
2) להקטין את מספר הזרים בקבוצות בישראל.
כנ"ל בלי הרבה זרים איכותיים הקבוצות שלנו ישארו בביצה שלהם.

הדוגמא הטובה ביותר היא מכבי ת"א בכדורסל. האם בלי הרבה זרים איכותיים ובלי תקציב גדול מספיק הם זוכים בגביעי אירופה ומביאים כבוד רב למדינת ישראל ? או שעדיף להשאר ברמה של עפולה - גלבוע ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2007, 20:55
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
זה רק אני או שיש לך כאן כוונות אחרות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eskimo שמתחילה ב "יו'ר החדש של התאחדות הכדורגל התחיל במלאכתו...הרס הכדורגל הישראלי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eskimo
ברור שבלי תקציבים גדולים קבוצות הכדורגל בישראל לעולם לא יגיעו לרמה של מילאן, מנצ'סטר או ליברפול. לאבי כנראה מתאים שקבוצות בישראל ישארו ברמה של מכבי פתח תקווה.

אחרי אמירה כזו, לא נראה לי שאתה מבין משהו בכדורגל..

ישן 19-03-2007, 22:51
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה בטוח שתוכל להגיע לרמה של מילאן ליברפול ומנצ'סטר?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי eskimo שמתחילה ב "לאוהד חיפה היקר"

ביום שבו תוכל מכבי פ"ת (והפועל פ"ת גם) לבנות לעצמה קבוצה בתקציב של מכבי חיפה, אז תוכל לבוא ולטעון לטובת אי הגבלת התקציב. מכבי ת"א שולטת בכדורסל הישראלי וזה כבר מגעיל. אנחנו ממש לא רוצים שזה מה שיקרה עם בית"ר י-ם. (אגב, לא שהכסף עוזר להם במשהו עד עכשיו) רצוי שיהיה קנה מידה נורמלי בליגה, אחרת היא תהפוך למשעממת.

נ.ב.

אל תבוא ותתגיד לי שלמכבי חיפה גם הייתה הגמוניה, משום שלה היה ועדיין יש, תקציב מוגבל ובעל קנ"מ נורמלי יחסית לאחרות של פי שניים עד ארבע (במקרה הגרוע) ולא פי עשרה!

ישן 20-03-2007, 09:49
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה עדיין לא רציני חבר...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי eskimo שמתחילה ב "התשובה לשאלה שלך היא - כן !"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eskimo
התשובה לשאלה בכותרת שלך היא - כן !

איך צ'לסי הפכה לאמפריה ? היא תמיד היתה קבוצה בינונית באנגליה. בעזרת כסף וניהול נכון אפשר לבנות אימפריה בקנה מידה עולמי. גם חיפה ועוד קבוצות ישראליות יכולות להגיע לרמות האלה. אנחנו לא חיים בוואקום - ליגה מקומית זה אומנם חשוב, אבל הצלחה בבמה הבינלאומית לא פחות. אם מתאים לכם להישאר בביצה אז סבבה.

אנחנו נופלים מהקבוצות הללו בכל הפרמטרים. זה שיש מפל כסף, לא מבטיח בהכרח הגעה לשלבים הגבוהים באירופה. כדי להגיע לאירופה אתה צריך:

1. שחקנים כישרוניים שמנהלים חיים ספורטיביים!! ולא חיים חיי הוללות לילה לפני משחק מכריע. חיים ספורטיביים - משמעת, רצינות באימונים, אוכל נכון ובריא (מאוד חשוב לספורטאים).

2. מאמנים ברמה גבוהה ביותר.

3. ניהול נכון - בית"ר י-ם, בצורת הניהול הנוכחית לא תגיע רחוק (ותכניסו לראש) עד שלא יהיה ניהול אמיתי עם מנהלים אמיתיים שעובדים עם שקט תעשייתי ולא תחת לחץ!! אז תגיע רחוק לאירופה.

אלה הנם רק חלק, משורה של מרכיבים שיחד עושה את מילאן למה שהיא ואת צ'לסי למה שהיא.

ישן 20-03-2007, 10:18
צלמית המשתמש של רועי AZ

כשליתר הגדולות יהיה אחד כמו גאידמק ולהפועל כפ"ס והכח יהיה יעקב שחר
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "זה שיש הגבלה בכסף(שמתאימה רק לארצות בעולם השלישי)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
לא תקדם את הכדורגל, רק תבריח משקעים פוטנציאליים...(כמו יאמר, גיידמאק).
מי ירצה להשקיע בקבוצה כאשר אין אפשרות להתקדם?!
מכבי תל-אביב בכדורסל היא הדוגמא הכי טובה לכך, פרט למכבי תל אביב, אין כדורסל בארץ.
מכבי תל אביב היא מונופול בכדורסל הישראלי, ואני אישית לא רואה שום בעיה בכך...

אני רק לא מבין כיצד כל הדברים האלו שרשמת מצדקים לעזזל הגבלת תקציב, והברחת כל משקיע רציני?!

אז תוכל לא להגביל התקציב. במצב הנוכחי, הפועל כפ"ס מעמידה בקושי, קבוצה שמתחרה בכבוד בליגה. תאר לך מצב קבוצה כמו בית"ר עם תקציב של 100 מיליון וקבוצות אחרות עם בקושי 10. מצב כזה יוביל לאיבוד עניין בליגה ובית"ר תשלוט כמו מכבי בכדורסל.

שלושת הסעיפים הרשומים מעלה הם הנחוצים קודם ובראש ובראשונה לפני הכסף. אתה יכול להעמיד קבוצה עם 50 מיליון דולר תקציב, אך אם שלושת הסעיפים הראשונים ובייחוד הראשון, לא יתממשו, 50 מיליון הדולרים יירדו לטימיון..ואנחנו לחלוטין לא נגיע לרמה גבוהה באירופה. (לעולם לא נגיע לרמה של שלושת הקבוצות שאסקימו הזכיר)

ישן 20-03-2007, 10:42
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
ממש מעניין אותי מהפועל כפר סבא, ומשני האוהדים שלך...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "כשליתר הגדולות יהיה אחד כמו גאידמק ולהפועל כפ"ס והכח יהיה יעקב שחר"

אין שום בעייה שבארץ יהיו 2-3 קבוצות גדולות, להרבה קבוצות אין זכות קיום בליגת העל- אין צורך ביותר מ9-10 קבוצות, לרמה של צלסי אולי לא נגיע, אבל אני יותר מדבר על הדגם של הליגה הפרטוגלית.
ציטוט:
50 מיליון הדולרים יירדו לטימיון.

למה אתה כל כך דואג ל50 המליון של מר גידאמק?

לסיכום לקבוצת קטנות אין מקום בליגת העל, למה לעזזל צריך 2 קבוצות מפתח תקווה בליגת העל?
אני מעדיף ליגה קטנה אם 2 קבוצות אטרקטיביות מאר ה"ליגה" שיש היום.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 20-03-2007 בשעה 10:46.
ישן 19-03-2007, 21:26
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eskimo שמתחילה ב "יו'ר החדש של התאחדות הכדורגל התחיל במלאכתו...הרס הכדורגל הישראלי"

אם יגבילו את תקציבי הקבוצות ל10 מיל' דולר, זה יהרוס את כל התקוות של בית"ר לאירופה. אי אפשר להחזיק בקבוצה שחקנים ברמה בינלאומית עם תקציב כזה. באף ארץ באירופה ולא בעולם אין הגבלה מטומטמת שכזאת! איך באנגלית היו מסתדרים עם הגבלה מגוחכת כזאת?!?! איך?!
אבי לוזון חושב רק על טובת קבוצתו. הוא מנסה להיות שרירן. זה שעושה משהו, שגורם לשינוי. הוא לא חושב על טובת הכדור רגל הישראלי! איך לעזאזל זה יכול להיות טוב לכדור-רגל הישראלי?! זה לא קשור לזרים.. אז יביאו זרים מברזיל וגאנה וניגריה במחיר זול וארבעה זרים ישחקו כל הזמן.. זה לא יועיל לכדורגלן הישרלאי במאומה. תראו עכשיו בבית"ר - יש חמישה זרים אך בכל רגע נתון משחקים מקסימום שלושה!
בקיצור- מהלך שרירותי שבא לעזור לקבוצות העניות, כדוגמת קבוצתו האהובה...

אני חושש לחייו ובריאותו אם ה"חוק" הזה יעבור.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:36

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר