לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2005, 19:05
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
שאלה האם לכושים יש יותר גדול???

בלדד היקר,

אני קורא ותיק שלך, ויש לי שאלה חשובה. השאלה מטרידה אותי כבר הרבה שנים וקיבלתי אליה הרבה תשובות סותרות. נזכרתי בה בעקבות התשובות האחרונות שלך (ובעיקר התגובות המפגרות) ואני בטוח שרק ממך תבוא הישועה.

בלדד, ספר בבקשה לי ולכל עם ישראל, האם לכושים באמת יש יותר גדול?

הקנאי

קנאי יקר,

אל לך לקנא. אומרים שזה לא הגודל שקובע, ושיש דברים חשובים יותר בחיים. כך או כך, כל אבר נמדד לגופו - בימי חלדי יצא לי לראות גם זרגי-ענק לבנים שיגרמו לכל בר-דעת לזעוק באימה ולנוס, וגם זרגים שחורים בלתי-מרשימים עד כדי פהוק.

בסופו-של-דבר - ובלי קשר לצבע שלך - אם יש לך קטן, אז יש לך קטן, ואם יש לך גדול, יש לך גדול; וכדאי מאד שתלמד לחיות עם זה.

אבל בכל-זאת, שאלה זו שאלה.מחקרים וממוצעים באופן מפתיע, רוב הגברים לא מזדרזים להניח את "ידידם הטוב ביותר" בידיו של מודד מקצועי. אי-לכך אין הרבה נתונים מהימנים בנושא זה. המחקר המוכר ביותר - דו"ח קינסי (Kinsey) - הסתמך לגמרי על מדידה עצמית ועל ההנחה שאף גבר לא ישקר בקשר לגודל הפין שלו. אופטימיות פרועה מצד עורך המחקר, אם תשאל אותי.
המחקר הזה מצא שאורך הפין הממוצע בקרב גברים שחורים בעת זקפה הוא 16 ס"מ, כמעט בחצי סנטימטר ארוך יותר מהפין הלבן הזקוף והממוצע. ראוי לציין שהוא בדק נתונים של יותר מאלפיים וחמש-מאות גברים לבנים, ורק של 59 גברים שחורים. לא שיא המהימנות. מחקר אחר, שסובל מבעיות דומות, מצא שהממוצע השחור דווקא קצר בכמעט שני מילימטרים מהממוצע הלבן.

יכול להיות שיש קנוניה ענקית של מדענים לבנים שמסתירים נתונים לבל תגלה ערוותם, אבל סביר יותר להניח שפשוט אין הבדל משמעותי בין הגזע הלבן (הקוקאזואידי) לשחור (הנגרואידי) במחלקה הזו. מי שהצליח לשלוף את הקש הקצר הם דווקא בני הגזע הצהוב (המונגולואידי). איברי-המין שלהם קטנים יותר באופן ברור - גם הגבריים וגם הנשיים.במקלחות המשותפות
אז למה כולם אומרים שלכושים יש גדול יותר? קודם-כל, כי בדרך-כלל נטפלים למיעוטים ולחיי-המין שלהם - גם מתוך שנאה, אבל בעיקר ממתוך סקרנות ומתוך משיכה לאחר, לאקזוטי. בקרב ישראלים שחיים ליד השטחים רווחים סיפורים על מימדיהם המרשימים של בני-דודנו הערבים, בצפון מנהטן מתלחשים על ה"חבילות" של ההיספאנים, ולי יצא לשמוע דברים שקיבוצניקים חושבים על סיניות שיפילו אותך לקרשים.

אבל לאגדת הכלי השחור יש שורשים מוצקים יותר. למרות שאין הבדל משמעותי בין אורכו הממוצע של פין לבן לזה של פין שחור בעת זקפה, הרי שבמצב נינוח מתגלה הבדל משמעותי לטובת הזה השחור. הפין השחור פשוט לא מתקצר כל-כך בעת שהוא מתרכך - מה שמכונה "אפקט הנקניקיה".

בעוד נשים זוכות לראות אברי-מין גבריים בעיקר בזמן גרוי, כשהם זקופים, גברים רואים גברים אחרים בעירום בעיקר במקלחות משותפות ובמלתחות ציבוריות - לא בדיוק סיטואציה מינית. בקיצור, לגברים יוצא להבחין במימדיהם של גברים אחרים בעיקר במצב הנינוח - המגרש הביתי של הגבר השחור.
לסיכום, צבע העור אינו מעיד על גודל הכלי, ממש כפי שגודל הכלי אינו מעיד על נפש האדם - ועצתי לך, קנאי יקר, שתלמד לראות מעבר לצבע, מעבר לגודל, אל תוך הנפש. אל איפה שחשוב.

שיהיה לך, ולכולם, סוף שבוע יפה,
בלדד השוחי

http://news.nana.co.il/Article/?ArticleID=165817&sid=16

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-01-2005, 19:47
צלמית המשתמש של EventHorizon
  משתמשת נקבה EventHorizon EventHorizon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "האם לכושים יש יותר גדול???"

ליהודי אשר חי בניו-יורק,היתה חברה ושמה wandy.ולאות הוקרה ולהבעת
אהבתו אליה,הלך ועשה קעקוע הנושא את שמה על הפיפון שלו.
כשהיה מתוח, היה ניתן לראות את כל השם.וכמכווץ רק את האות הראשונה
והאחרונה.
עברו כמה שבועות,ואותו יהודי הלך לו בסנטרל פארק,ובעודו מטייל,
חש לחץ בשלפוחית,ונכנס למשתנה הציבורית להתרוקן.
נעמד אותו יהודי אל מול המתקן,והחל להטיל מימיו,מימינו עומד כושי
גבה-קומה, גדול מימדים, היהודי משפיל מבטו אל הכושי,כדרכם של
גברים להשוות,צדות עיניו את אותן האותיות אשר נשא בגאווה,
מה???מופתע היהודי, ושואל את הכושי,גם לך חברה בשם wandy?
לא,עונה הכושי,אצלי כתוב wellcome to jamaica and have a nice day.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר