לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2007, 09:31
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
עלויות וחשבונות חודשיים:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי וולפגאנג שמתחילה ב "הוצאות של מחזיק דירה בודד בארץ- השוואה"

אני גר עם שותפה בדירת 3 חדרים בשכונת רוממה בחיפה.
שכ"ד- 460 דולר לשנינו (230 כ"א). בשקלים זה בערך 960 ש"ח.
גז- 25 ש"ח לחודש לשנינו ביחד.
מים- 40-50 ש"ח לחודש לשנינו ביחד.
חשמל- 400-500 ש"ח לחודש לשנינו ביחד.
hot- כ- 300 ש"ח לשנינו ביחד. זה כולל אינטרנט, טלפון, וכבלים (3 ממירים).
ארנונה- כ-3000 ש"ח לשנינו בשנה. מזה מורידים 80% הנחת סטודנטים, מה שאומר כ-300 ש"ח כל אחד לכל השנה (25 לחודש).
ועד בית- 120 ש"ח לחודש לשנינו ביחד.
אוכל- מביאים מהבית.
העניין אצלי הוא שאני גר באיזור טוב יחסית- 7 דקות נסיעה מהאוני', לא רחוק ממרכז חורב, בבניין משופץ ומתוחזק, ועם שתי מעליות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2007, 13:42
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
פשוט מאוד:
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי וולפגאנג שמתחילה ב "תודה על הדוגמאות, תנו עוד זה ממש עוזר"

גז- אנחנו כמעט ולא משתמשים. מתוך ה-25 ש"ח שאנחנו מקבלים, 21 ש"ח זה התשלום הקבוע...
לרוב אנחנו מביאים אוכל מוכן מהבית שצריך רק לחמם אותו. או שאנחנו עושים את זה במיקרו, או בתנור, ובמקרים נדירים- גז.

מים- החשבון האחרון היה על סך 64 ש"ח (לשנינו) וזה נחשב "הרבה". מתוך זה 25 ש"ח לביוב, 39 ש"ח צריכת מים. בד"כ אנחנו מקבלים בסביבות 50 ש"ח.
שנינו (השותפה ואני) לא נשארים בסופי שבוע בדירה. כל אחד מאיתנו חוזר לביתו, ככה שאנחנו בדירה מראשון עד חמישי, ובמקרים נדירים עד שישי בבוקר.
לפעמים אני ישן אצל חברה שלי, אז יוצא שמידי פעם אני מתקלח אצלה. פעם/פעמיים בשבוע אני משחק כדורסל באוניברסיטה, אז אני מתקלח שם.

חשבון החשמל וה-הוט הם נקודת התורפה שלנו. הוט- מדובר בתשלום קבוע. אני כמעט ולא צופה בTV. השותפה שלי יכולה להירדם רק עם TV דולקת בחדר שלה. הטלפון שלנו הוא של הוט ואני בכלל לא משתמש בו. היא לעומת זאת מחוברת אליו- משהו כמו שלוש שעות בכל ערב (למזלנו, התשלום הוא אחיד, ויש שיחות חינם להוט ובזק). אני לעומת זאת חורש על האינטרנט והיא כמעט ולא.
חשבון החשמל- יש לנו דוד חשמלי. רוצה מים חמים? מינימום 3/4 שעה של דוד.
חוץ מזה, לשותפה שלי יש אובססיה לאור- לא מסוגלת לראות פינה חשוכה בבית, גם בחדרים שהיא לא נמצאת בהם.

ישן 22-03-2007, 15:06
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי וולפגאנג שמתחילה ב "תודה על הדוגמאות, תנו עוד זה ממש עוזר"

אני גרה עם בת הזוג שלי, ככה שיוצא לנו 600 כל אחת, מה שעושה את זה זול ממש. 1200 ש"ח זה היום כ-285 דולר, שזה ממש זול.

לגבי חיילים משוחררים וארנונה- אין לי מושג.

בשביל לגור במושב לא חייבים קריטריון מסויים, כמובן שאתה צריך לעמוד בדרישות בעל הדירה שלך (אצלנו לדוגמה האיסור היחיד הוא לעשות על האש בשבת, אבל בין כה וכה זוגתי לא תעשה אז אין לנו בעיה עם זה. המושב בו אני גרה נחשב מושב דתי)

שכחתי לציין כמובן גם כבלים ואינטרנט, שאין לי מושג כמה הם עולים כי את זה ההורים שלי התנדבו לממן

וזהו, הנחמד הוא במושב חקלאי שבאמת חוץ מחשמל אתה לא צריך לדאוג לארנונה, גז, מים וועד בית.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר