לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2007, 18:45
  psycho59 psycho59 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.07
שני ימי הולדת, אחד של חבר אחד של מישהי, מה עושים?

אחת הצרות הכי גדולות שלי היא שאני לא יכול לרקוד על שתי חתונות, איך שהוא המשפט הזה תופס אותי תמיד, והפעם- ימי הולדת.
אז ככה, מחר לחבר טוב שלי יש יום הולדת (מסיבת הפתעה) ובאותו יום יש למישהי אחרת יום הולדת.
עכשיו זאתי שיש לה יום הולדת אני לא כ"כ מכיר אותה אבל חבר שלי מכיר אותה ממש טוב, והיא אמרה לו שיבוא עם חבר או שניים אז מכל החברים הוא הזמין דווקא אותי לבוא איתו. עכשיו אני בבעיה מה לעשות, ללכת עם חבר שלי למסיבה הזאת ואת האמת לפי דעתי אני סתם ירגיש לא קשור ודיי נדחף, אבל מצד שני היא רוצה שהוא יביא איתו חבר ואולי בעצם לא יפריע לה שבאתי (אני עדיין לא יודע אם היא מחבבת אותי או קצת לא סובלת אותי). בכל מקרה, המסיבה שלה הרבה יותר שווה מבחינת כל מה שקשור במסיבות... אבל יש גם את חבר שלי שהוא באמת בין החברה הטובים רק ששם אני בטוח שהמסיבה לא תיהיה משו כי יש לו כמה חברים שאני לא סובל (למרות שאני בא לחגוג בישבילו ולא בישבילם זה מתי שהו יהיה מאוס), וגם אין כ"כ בנות ומשהו לעשות שם וכמו שאני מכיר אותם הם יתקפלו ב11-12 גג וזה מוקדם (בכל זאת שישי בערב).
בנתיים חשבתי שבתור חבר עדיף לי ללכת למסיבת הפתעה (של החבר) ולשמח אותו כמה שאפשר ושהבנות וההנאה יחכו קצת אבל מצד שני גם החבר הזה שהולך למסיבה שלה לא כ"כ יודע מה לעשות והוא גם רוצה לבוא למסיבת הפתעה... בקיצור אני והוא נמצאים בערך באותו סיפור רק שהוא מכיר אותה הרבה יותר טוב ממני...
לשאלתי- מה אתם ממליצים לעשות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר