לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2007, 09:28
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
יתקפו אותי בנים כמה שרק ירצו.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רושוש:) שמתחילה ב "שאלה לבנים..גם בנות מי שמבינה : )"

אבל החיצוניות הרבה פחות משנה לי. כמובן, החיצוניות עדיין צריכה למצוא חן בעיניי אין קשר ללא משיכה פיזית או מינית (אותו הדבר). אבל, בסופו של יום, כשמכבים את האור והולכים לישון - אתה עם האדם שאתה אוהב. האופי שלו.

כבר יצאתי עם בנות שנראות פיצוץ. גוף מדהים ופנים מדהימות - אופי... לא משהו. אתה פשוט לא מרגיש את המשיכה ההיא. ובלעדיה - זה פשוט לא קשר.

פרצוף מפצה על גוף. רוב המקרים. ליפעת, חברה שלי, אין גוף של דוגמנית. אבל, יש לך גוף סבבה ופנים... מדהימות. יש לה עיניים ירוקות-חומות... שלפעמים הן רק ירוקות בנסיבות מסויימות... עוצר נשימה.
לעומת זאת, יש לה חברה עם גוף ממש יפה. אבל מכוערת. מה שנקרא "גוף פצצה - פרצוף אחריי הפצצה". מה שיוצא הוא שבמסיבות מתחילים הרבה יותר עם יפעת מאשר עם חברה שלה.

האופי. הוא תמיד הדבר ההכי חשוב. היופי החיצוני הוא הסינון הראשוני. אבל האופי הוא זה שכובל אותך. שכל, חוש הומור, לב טוב, חמודה... וזהו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-03-2007, 10:38
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
אני לא אתחיל איתך עכשיו בבולשיט של מבינה ואוהבת..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רושוש:) שמתחילה ב "שאלה לבנים..גם בנות מי שמבינה : )"

זה לא חברה כפי בקשתך.
אם את מדברת איתי על חברה בשביל זיונים,אני אגיד לך אחת שזורמת,לוקחת דברים בקלות ואני יכול להעביר איתה שיחות נפש.
אם זו חברה רצינית אני רוצה אחת שאיתה אוכל להקים בית ומשפחה,אישה עם שכל ולא בילבולי מח שתרושש אותך עם בשמים וצמידים.שיהיו לנו חלומות משותפים.שתבין מה היא רוצה מהחיים שלה,שתבין אותי.
כי לפני החתונה תשאלי כל זוג מאוהב-"אנחנו מאוהבים עד השמיים"!אתה יודעת למה?כי הכל מבוסס על כימיה-העיקר שיהיה לו אוטו,עבודה שנסתדר בדירה,שיבין אותי ובלה בלה בלה.הכל שטחי.אין חלומות משותפים!
אז זה מה שאני מחפש-אחת עם עקרונות,עם שכל ולא מתעסקת כל היום במגזיני אופנה ובולשיט.
ישן 26-03-2007, 13:33
  Void_16 Void_16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
אז ככה.

שתהיה:
יפה, חכמה [אבל לא יותר ממני],עדינה, מתוקה,חוש הומור,אופטימית,חברותית,לא קמצנית
עדיף שיער חום, עיניים ירוקות, חזה לא גדול מדיי.. אחרת זה לא נעים,תתלבש יפה, שלא תעשן
שלא תשתה,שתקרא ספרים,שתשמע מוזיקה עדיף לרוק..אבל לא כבד, עגילים באוזניים אפשרות חביבה, לא פירסינג,לא קעקוע [לשרוף את העור לא עושה לי את זה..] שתגור בת"א,אכפתית, שלא תהיה ילדותית יותר מדיי,שלא תשחק כדורגל,ובאותה מידה שלא תפריע לי בכדורגל..

ס'עמק.. מה זאת השאלה הזאת!?!?
אני רוצה שהיא תהיה היא,זה הכי חשוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:29

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר