לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2008, 11:37
  YOCHAI23 YOCHAI23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.08
מבקש המלצה לתכנון רשת ביתית אפקטיבית

שלום רב,
ברשותי בית דו קומתי
בקומה העליונה ישנו מחשב שולחני שמחובר לרואטר נטגיר 614 וממנו למודם כבלים טריון.
בקומה התחתונה ישנו מחשב ביתי בתוך ממ"ד -שלא מחובר כרגע
כמו כן יש לפטופ שאני רוצה להשתמש בו בכל רחבי הבית כולל בממ"ד - כרגע עם הנטגיר אני לא מצלח לקבל אות בקומה התחתונה בצורה טובה.
הממ"ד הינו קריטי עבורי שכן שם נמצא חדר עבודה וחייב בו תקשורת

איזה אריכטקוטרה של רשת תמליצו לי, אשמח לקבל ציוד ספציפי שכדאי לרכוש
שמעתי מושגים כמו אקסס פווינט או רפיטר אבל אין לי מושג באיזה מבנה רשת זה אמור להכנס ומה מתקשר למה,
כמו כן אם יש מדריכים מומלצים שיסייעו לי בתהליך אשמח לקבלם, במידה ולא אריץ חיפוש בגוגל.

אודה לעזרתכם המקצועית,

יוחאי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2008, 11:58
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי YOCHAI23 שמתחילה ב "מבקש המלצה לתכנון רשת ביתית אפקטיבית"

אוקיי למען הסדר הטוב:
אקסס פוניט וריפיטר זה בעיקרון אותו דבר , הרעיון זה מגבר.
בעיקרון אתה שם מגבר בין הראוטר לעמדות הקצה במקום שיש קליטה טובה מהראוטר ותיהיה קליטה טובה לשאר תחנות הקצה בבית.
הבעיה אצליך זה שיש גם ממ"ד. הרעיון היחידי שעולה לי לראש זה אם תשים את הראוטר ליד הממ"ד אבל לא בתוכו ותקנה מגבר ותשים אותו בקומה העליונה במקום שיש קליטה טוב מהראוטר. ממ"ד יכול להיות עדיין בעייתי יש ממ"דים שגם אם אתה שם ראוטר מול הדלת שלו והדלת סגורה אין שם קליטה כלל זה חלק מהפואינטה של הממ"ד.
דבר נוסף שאתה יכול לעשות זה פשוט לקנות ראוטר משרדי באיזה 1000 ש"ח של סיסקו או משהו כזה זה ראוטר ששובר קירות אבל ההגדרות שם הרבה יותר מסובכות מהגדרות של ראוטר רגיל בייתי ובוא נחשוב על העלויות שמתחילות מ 1000 ש"ח והשמיים הם הגבול.
אופציה שלישית שיש לי להציע לך לגבי הממ"ד זה עם איש מיקצוע להשחיל לשם כבל רשת בתוך הקיר ויש לך אנטרנט בכבילה מהראוטר. גם זו אופציה יקרה למדיי בהתחשב שמדובר בממ"ד ואם אתה לא איש מיקצוע אתה צריך איש מקצוע שיעשה זאת בלי לשבור קירות יותר מידיי ואח"כ יחזיר אותן לקדמותן בשביל שהחדר עדיין יכול לתפקד כממ"ד בטוח!

אני דיי בטוח שקיסיתי את כל האופציות , אך אם לא אשמח לשמוע עוד רעיונות.
בהצלחה
ישן 25-08-2008, 12:33
  YOCHAI23 YOCHAI23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.08
תקן אותי אם אני טועה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי RiU שמתחילה ב "אוקיי למען הסדר הטוב: אקסס..."

אם אני משיאר את המחשב בקומה העליונה עם הרואטר של נטגיר,
שם בקומה למטה אקסס פויינט בנקודה שיש בה קליטה טובה ובכך מגדיל את טווח הקליטה לכל הקומה למטה.

האם מהאקסס פויינט אני יכול לשרשר כבל רשת לתוך המקלט ישירות למחשב בפנים או שאקסס פווינט היא אלחוטית בלבד?
במקלט יש פתחי איורור גדולים דרכם אני יכול להעביר אינסוף כבלי רשת.

שאלה נוספת, האם ניתן לקחת כבל רשת מאקסס פויינט מחוץ למקלט, לחבר אותו לראוטר אלחוטי בתוך המקלט בשרשור ואז להשתמש בתוך המקלט בהתקנים אלחוטיים כמו מדפסת, לפטופ ועוד?

נ.ב 2 - כל אקסס פוינט יתאים למשימה ויעבוד עם הנטגיר או שממולץ אקסס פוינט מאותה חברה והאם יש טווחים לאקסס פווינט?

תודה רבה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר