לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2007, 04:13
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
השבוע שלי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי"

השבוע שלי עמד בסימן של התחדשות טכנולוגית, שדרגנו את הסלולרי שלנו והגענו לדור ה3 בפלאפון, לא שהיינו לחוצים עליו אבל כיוון שקיבלנו דיל טוב עברנו ועכשיו יש לי מכשיר LG החדש ולאישתי הV3 החדש (הטלפון הורוד הדק שרואים בפרסומות) ויש לו כל מיני שכלולים כמו בלו ט'ות ומה שבעיקר יפה זה שיש לו GPS מובנה מה שמאוד עוזר וחוסך התסכלות במפות בנוסף התקנתי גם טלפון קבוע באוטו במקום דיבורית כך שעכשיו אני מצויד לא רע במכשירים ... אה כן ואני מחפש עכשיו מחשב נייד לקנות כך שאם מישהו מכיר משהו טוב מוזמן לפנות אליי בפרטי כמובן

מעבר לזה היה לי זמן קצת יותר לנשום השבוע הלחץ קצת נרגע והיינו גם עסוקים ועדיין עסוקים בסידור הבית
שתהיה לכם שבת שלום

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2007, 11:17
  משתמש זכר eranif eranif אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל eranif שלח הודעה דרך MSN אל eranif Facebook profile

השבוע היה מוזר בשבילי, אני אשכרה מאוהב במישהי שאני מכיר אותה מלפני שאני זוכר את עצמי, וזה כואב כי היא לא אוהבת אותי וכל פעם שרציתי שחברים שלי יעודדו אותי ויוציאו אותי מהמצב המבאס שאני נמצא בו הם לא הצליחו, בגלל שהם לא מכירים את אותה בחורה... בתחילת השבוע דיברתי אם ידידה שלי שלא דיברתי איתה מלא זמן וסיפרתי לה המצב שלי, היא מכירה את הבחורה שאני אוהב, ועצם זה שהיא הקשיבה לי מאד הקל עליי... יותר מאוחר השבוע החזירו לנו מבחנים במדעי המחשב, המקצוע היחיד שחשוב לי עזבתי את החברים שלי בשביל ללמוד אותו, ובמחן הזה קיבלתי 57 ישר החזיר אותי לדכאון, עכשיו אני מרגיש פשוט ריקני כזה וזה מעצבן... זה השבוע שלי...

ישן 24-03-2007, 22:49
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar

נתחיל בזה שסוף סוף החלמתי מהשפעת המרגיזה שתקפה אותי (מה לעשות, אני לא מסתגלת לקור של ירושלים ) ובשיא החולי, לפני שבוע וחצי נדרשנו לעשות בוחן "בר-אור" . אז בשיא ההיפריות שלי, קמה בבוקר בבסיס וחושבת לעצמי : "איזה כיף, ספורט, ייפי !" (ניוז פלאש - לא ייפי ולא נעליים) .
מסתבר שהריצה הוכפלה ועכשיו נדרשים לעשות 4 ק"מ . ואני - שחולה על כושר, לא מוותרת לעצמי ואחרי כפיפות הבטן ושכיבות השמיכה - מתחילה לרוץ בראש; ואז בום ! אחרי מאה/מאתיים/שלוש מאות, לא יודעת כמה מטרים, אני מתה, משתעלת, נחנקת, עוד שניה טיפול נמרץ, צריכה הנשמה (יש חתיך בסביבה ? ), ואז חשבתי לעצמי : אני את הבר-אור הזה, עושה בהליכה !!! (תרתי משמע ) .
אז אחרי שאיכשהו סיימתי להסדיר את הנשימה (עם שיעול לסירוגין), סיימתי את הבוחן (ועוד איכשהו עם ציון עובר ) והכל בא על מקומו בשלום .

ואם מישהו רוצה מתכון פלא להחלמה משפעת - יש משפט שאומר "אם יורים לכל הכיוונים, הסבירות היא שלבסוף פוגעים" (או משהו בסגנון ), ז"א - תרעיפו על עצמכם את כל התרופות הטבעיות והלא- טבעיות שיש, תעטפו את עצמכם במיליון שכבות כמו דובים, תתכרבלו המון, בסוף- תחלימו מהר !

וחוץ מזה, המון דברים קרו בשבוע האחרון (ובשבועות האחרונים - בכלל, הייתי צריכה לקבל החלטה משמעותית בנוגע להמשך שירותי בצבא, דבר שהיה לי קשה מאוד לעשות אבל אני שלמה עם החחלטה, מקווה מאוד שהיא תתגלה בהמשך כנכונה ) .

אתמול הייתי ב"צומת ספרים" בגבעת ברנר, אני ממליצה לכל חובבי הספרים לקפוץ לשם, זה הסניף הכי- הכי של הרשת; אפשר לשרוף שם יום שלם מבלי להרגיש כי המבחר שם א-ד-י-ר; בכל פעם שאני מגיעה לשם אני שוכחת את עצמי ותמיד, אבל תמיד - יוצאת עם לפחות שני ספרים חדשים (שזה כיף גדול) .

שיהיה לכולנו שבוע נפלא עם מזג אוויר חמים ונעים,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 24-03-2007 בשעה 22:53.
ישן 25-03-2007, 18:14
  kakashi-girl kakashi-girl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.06
שבוע מוזר

יצאתי עם מישו.. ואין לנו שום דבר משותף... אז לא התקשרתי וכל זה והוא המשיך לשלוח הודעות.. וביום חמישי הבהרתי לו שזה לא מתאים

וביום שלישי יצאתי עם חברה וראיתי בחור חתייייךךךךךך והוא התחיל איתי.. והכל הלך טוב..
אפילו שהוא התלונן שההפרש גילאים ענקי (רק 4 שנים מעלי... ) הוא נישק אותי
קבענו להיפגש יום רביעי אבל הקפיצו אותו לעבודה
וביום חמישי הוא החליט שאני קטנה מדי
ואני שונאתתתת את השטויות האלה
שהיה אומר מההתחלההההה סעמק למה שאני סתם אפתח ציפיות????

ביום שישי יצאתי עם חברים שהם גם חברים של ההוא שיצאתי איתו והוא מתעלם ממני XD
אני חושבת שקצת פגעתי בו @____@"

ופגשתי בעיר את כל הבנים שהיה לי איתם קטע או משיכה או משו בכלל וזה היה הזוי
וזהו =]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר