לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2007, 16:51
צלמית המשתמש של --שימי--
  --שימי-- --שימי-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.05
כנראה שאני יודע על מה אני מדבר
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי TheWave1110 שמתחילה ב "אתה הצ'ונג פה לפי איך שאתה כותב"

אני עד היום בשריון. וכשאני אומר שזה זין, אני גם יודע על מה אני מדבר. ולא אני לא יצאתי בטירונות או באימון מתקדם אם זה מה שאתה חושב אני הייתי בפלוגה מבצעית של טנקים ותאמין לי שיצא לי לעשות כל כך הרבה מארבים ומבצעים בעזה בקיץ האחרון שאין לך מושג.. וכן אתה באמת מבין שזה זין רק כשאתה מגיע למבצעית והדבר המגעיל הזה שנקרא טנק שואב ממך את החיים. אז פעם הבאה תברר דברים לפני שאתה פותח ת'פה אה כי אני רחוק מלהיות הצ'ונג פה אם כבר אז זה אתה כי כנראה שכבר ראיתי דבר או שניים בשירות שלי ואני מדבר מניסיון

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=31%2F07%2F2005&end_date=31%2F07%2F2008&-=.jpg]

נערך לאחרונה ע"י --שימי-- בתאריך 23-03-2007 בשעה 16:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2007, 17:46
צלמית המשתמש של --שימי--

מה לא אהבתי?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי סטריקס שמתחילה ב "[font=Verdana]בואנה מתי אנשים..."

אוקיי יכול להיות שנתתי תמונה קצת קודרת אבל זה בגלל שהתגובה הקודמת עיצבנה אותי...
אז בגלל שביקשת כל כך יפה.. מה שאני אומר הוא כבר בנוגע למבצעית כי תאמין לי שבמסלול החיילים לא טועמים טיפה מהחרא שיש במבצעית..
אוקיי אז בתכל'ס אנשים סבבה (לא יעזור, הרוב סבבה בכל מקום), אבל מה שחרא זה הטנק עצמו. לא יודע איך השריונרים האחרים עובדים על סימן 3 ו-4, אבל סימן 2 זה פשוט טנק של ניגרים. לא יעזור כלום. אתה פשוט עובד עליו כמו זונה, אם זה על הזחל או סתם איזה בורג מתח (בטח זה לא אומר לך כלום). וכל זה בשביל תנאים בפנים של תינוק בתוך אינקובטור.. תאמין לי שאתה לא רוצה להיות 4 ימים רצוף בתוך סימן 2 בעזה באמצע אוגוסט.. פשוט סיוט. ואז כשהמבצע נגמר ואתה מת ללכת להתקלח ולצאת הביתה כמה שיותר מוקדם כי אתה כבר סוגר 32 יום בגלל כל המבצעים, פתאום אתה צריך שוב לעבוד על הטנק, אם זה על הזחל שהצ'טקמק לגמרי עם פינים שבורים או תלתלית מסובכת בגלגל הינע, כשברקע אתה רואה את החירניקים פורקים מהאכזריות את הציוד שלהם וטסים לטיולית שלוקחת אותם לבסיס. וכשאתה כבר בקו חי"ר ולא עם הטנקים, אתה מקבל קו חי"ר שהוא בעצם סוג ב' קו גדר במקרה הטוב.. והקצאות? שלא נדבר. אתה יודע מה זה מטול ארוך?A-3 אתה יודע מה זה? המון קלעים בשריון יודעים טוב מאוד..
קיצר די חפרתי על הנושא וסביר להניח ש-90 אחוז ממה שרשמתי אתה לא מבין, אבל בוא אני רק יתמצת שרוב החרא שיש בא מהטנקים.. שוב, לא יודע איך זה עם סימן 3 ו-4, אבל סימן 2 זה פשוט סיוט של טנק.. עם כל המורק"ים והעבר של חטיבה 7, הדבר המגעיל הזה שנקרא טנק זה פשוט סוחט לך תביצים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=31%2F07%2F2005&end_date=31%2F07%2F2008&-=.jpg]

ישן 23-03-2007, 21:51
  Oranges Oranges אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.03
כי הם עושים את הדברים הקטנים אז תאר לך מה זה לטפל
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Benor2005 שמתחילה ב "למה בכלל מי שבשריון צריך לטפל..."

בחלקים היותר משמעותיים בטנק, ואת זה עושים החימושניקים המסכנים שעובדים עליהם כאילו אין מחר
24\7 והם טוחנים את הנשמה שלהם ונושמים חרא 3 שנים אתם לפחות נושמים 8 חודש בצמפ
ובגלל שהם בודדים בגדוד אז גם לא שומעים אותם ולא מתייחסים אליהם וטוחנים אותם בשמירות כשהם בכלל לא אמרוים לשמור...
והם לא מבינים שאם הם רוצים חיילים מקצועיים אין מצב לתת להם לשמור פשוט אין
אי אפשר לטחון תחיילם מעבר לסף מסויים וזה עוד עבודה או שמירות לא גם וגם
ועוד מספרים להם סיפורים הרוב בכלל לא יודעים ששולחים אותם לגדודים..
מה הפלא שאחוז הנשירה של חימוש והמוטיבציה של החיילים האלה כל כך בקרשים
ישן 23-03-2007, 23:51
צלמית המשתמש של D FORCE
  משתמש זכר D FORCE D FORCE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל D FORCE שלח הודעה דרך MSN אל D FORCE
שקוף שאתה צריך להיות ג'ובניק
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי --שימי-- שמתחילה ב "מה לא אהבתי?"

למה בכלל התגייסת לשריון?
עם אתה מתבכיין כשאתה בשריון,אני לא רוצה לתאר לעצמי איך היית מתנהג עם הייתה חירניק.
וכן,חירנקים מסיימים פעילות פורקים מאכזריות עולים על טיולית וטסים לבסיס,כי בזמן שאתה נכנס לשטח בטנק הם הולכים כמה ק''מ טובים ברגל,כי כשאתה יושב במארב בתוך טנק הם יושבים באיזה שיח מסריח וקופאים מקור. עם כל הכבוד לשריון (ויש המון כבוד) חירניקים עושים קצת יותר ומגיע להם טיפה יותר.
ותפסיק להשביז פה תמלש''בים,שריון זה אחלה חייל וחטיבה 7 חטיבה טובה מאוד.
אם קשה לך בתנאים האלה למה שפשוט לא תצא משם?
ובכלל ,איך אתה לא מתבייש ללכלך על היחידה שאתה משרת בה..עם כל השביזות והחרא שראית בצבא.
ואל תתחיל אפילו להגיד לי מה ראית בצבא ומה עשית,אנשים שעברו מלחמות וראו מוות עם כל הצער והכאב לא ילכלכו ככה על היחידה שלהם,פשוט מתוך כבוד מינימלי לאנשים שמשרתים איתך.
ותאמת, תסלח לי עם אני מטעה..אבל לדעתי אתה סתם טכנאי טנקים או משהו ששבוז ועייף מכל העבודה השחורה.

לילה טוב.

עריכה:
לפותח האשכול,
אני חושב שלא צריך למהר ולקבל החלטות כאלה,
שריון באמת אחלה חטיבה ועם לא הייתי מורעל כל כך על חי''ר הייתי מבקש שריון.
בכל אופן,כמו שכבר אמרו פה ,אין הבדלים משמעותיים בין תותחנים ושריון (חוץ מהכלים כמובן)
ככה שאולי כדאי לחשוב שוב לגבי ההחלטה .
עם בסוף חבר שלך עדיין ירצה לעבור,הדרך לעבור חייל היא דרך טופס 55.

נערך לאחרונה ע"י D FORCE בתאריך 23-03-2007 בשעה 23:55.
ישן 24-03-2007, 00:17
צלמית המשתמש של --שימי--

שצ!!!!!!!
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי D FORCE שמתחילה ב "שקוף שאתה צריך להיות ג'ובניק"

תקשיב לי ותקשיב לי טוב יא חתיכת צעיר מטומטם בחיים אל תגיד שאין לי כבוד לאנשים שאני שירתתי איתם כי אני כבר הספקתי לאבד חברים במהלך השירות שלי כי בזמן שאתה ישבת במזגן בקיץ ולמדת לבגרות במתמטיקה אני ישבתי בטנק באמצע בית להייה והורדתי חמושים.. ואז כשאני חוזר הביתה אחרי 32 יום לצפון שממילא כבר מופצץ וקטיושות נוחתות לי 20 מטר מהבית אני שומע שחבר שלי נהרג בלבנון... אני ממש רחוק מלהיות טכנאי טנקים והחוסר כבוד היחיד שיש לי הוא לכלי המגעיל הזה שנקרא טנק, בשום פנים ואופן לא לאנשים ולא ליחידה. ומה כבר אתה יודע מה חירניקים עושים, למה לעזאזל מגיע להם יותר אה? אתה חושב שבטנק לא קר?? תנסה להריץ מנוע באמצע הלילה ונראה אם לא יקפאו לך הביצים.. ואל תנסה ללמד אותי מה חירניקים עושים ומה שיריונרים עושים כי אני ראיתי טיפה יותר ממך..
קיצר תסיים טירונות, תסיים מסלול, תעלה למבצעית ותראה מה זה חרא לפני שאתה פותח ת'פה אה?! ודרך אגב סתם שתדע אני לוחם עד היום, פשוט לא בטנקים
נ.ב.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי D FORCE
שריון באמת אחלה חטיבה

חחחחחחחח גאון שלי שריון זה חיל

ישן 24-03-2007, 00:31
צלמית המשתמש של D FORCE
  משתמש זכר D FORCE D FORCE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל D FORCE שלח הודעה דרך MSN אל D FORCE
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי --שימי-- שמתחילה ב "שצ!!!!!!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי --שימי--
תקשיב לי ותקשיב לי טוב יא חתיכת צעיר מטומטם בחיים אל תגיד שאין לי כבוד לאנשים שאני שירתתי איתם כי אני כבר הספקתי לאבד חברים במהלך השירות שלי כי בזמן שאתה ישבת במזגן בקיץ ולמדת לבגרות במתמטיקה אני ישבתי בטנק באמצע בית להייה והורדתי חמושים.. ואז כשאני חוזר הביתה אחרי 32 יום לצפון שממילא כבר מופצץ וקטיושות נוחתות לי 20 מטר מהבית אני שומע שחבר שלי נהרג בלבנון... אני ממש רחוק מלהיות טכנאי טנקים והחוסר כבוד היחיד שיש לי הוא לכלי המגעיל הזה שנקרא טנק, בשום פנים ואופן לא לאנשים ולא ליחידה. ומה כבר אתה יודע מה חירניקים עושים, למה לעזאזל מגיע להם יותר אה? אתה חושב שבטנק לא קר?? תנסה להריץ מנוע באמצע הלילה ונראה אם לא יקפאו לך הביצים.. ואל תנסה ללמד אותי מה חירניקים עושים ומה שיריונרים עושים כי אני ראיתי טיפה יותר ממך..
קיצר תסיים טירונות, תסיים מסלול, תעלה למבצעית ותראה מה זה חרא לפני שאתה פותח ת'פה אה?! ודרך אגב סתם שתדע אני לוחם עד היום, פשוט לא בטנקים
נ.ב.

חחחחחחחח גאון שלי שריון זה חיל

אין לך כבוד לאנשים ששירתת איתם,ואתה מוכיח את זה כשאתה מלכלך על היחידה שבה אתה משרת.
אל תשכח שאתה לא משרת שם לבד! במקום לספר על הדברים הטובים שיש בשריון אתה מלכלך עליהם ומשביז מלש''בים, אז כמו שכבר אמרו כאן..אתה זה שמדבר כמו צעיר מטומטם ואני רואה שכל הנסיון שצברת בצבא לא הוסיף לך שכל.
וכן, בטנק קר..אבל תאמין לי שאתה לא רוצה לשבת מתחת לאיזה עץ בכפר אל זיבי כשיורד עלייך מבול ואתה שוקע בבוץ,אז כמו שכבר אמרתי מגיע המון כבוד לשריון,אבל החירנקים לא משנה מה תגיד עושים טיפה יותר. ואני יודע את זה מנסיון של אחי שראה הרבה הרבה יותר ממה שתראה עד סוף השירות שלך.
אז תפסיק להתפז''ם..אתה אומר שאתה עד היום לוחם אבל לא בטנקים..אז מה בדיוק אתה עושה?
גם נ''מ ''לוחמים'' אבל בנינו אפילו קשה לקרוא לזה סטיגמה כי זה בולשיט .

אתה אומר שאתה לא מלכלך על היחידה שלך ,אתה פשוט שונא תכלי הזה שנקרא טנק..
אז למה אתה מדבר ככה :
ציטוט:
במקור נכתב על ידי --שימי--
אני עד היום בשריון. וכשאני אומר שזה זין, אני גם יודע על מה אני מדבר

אז בוא אני אפתח לך טיפה תעניים, עם כל הנסיון והפז''ם שלך אין לך מושג בשיט על מה אתה מדבר.
אני מחכה לשריונרים האמתיים כאן בפורום שיבואו ויסתמו לך תפה.
עם כל השביזות שלך אתה צריך להתבייש בעצמך.

נערך לאחרונה ע"י D FORCE בתאריך 24-03-2007 בשעה 00:34.
ישן 24-03-2007, 00:56
צלמית המשתמש של --שימי--

לקרוא ולא להאמין
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי D FORCE שמתחילה ב "[QUOTE=--שימי--]תקשיב לי..."

מה זה שריון, אה?! זה יחידה?? זה חיל!! חיל השריון! כן שריון=טנקים, טנקים=זין, מכאן נובע שריון=זין. ליחידות השונות ובטח שליחידה שאני הייתי בה יש לי כבוד כי כולם אנשים עשר.
חחחח עלק "תאמין לי".. מה אתה כבר יודע כשתעשה מארב אז תדבר.. וממש לא מעניין אותי מה אחיך עשה אני יודע מה אני עשיתי ואני יודע שאני תרמתי למדינה המון ואני עדיין תורם בעצם העובדה שאני בצבא ואני לוחם (וזה ממש לא משנה איפה.. זה שאתה חי בסרט שחירניקים עושים תמיד יותר והם הכי טובים זה רק מראה עד כמה אין לך מושג בשיט מכלום..)
וחבל שאי אפשר להביא מכות דרך המחשב או משהו כזה כי אין לך מושג איך אתה מעלה לי את העצבים כשאתה אומר שאין לי כבוד לאנשים ששירתתי איתם.. מה אתה כבר יודע יא בונג בחיים שלך אל תדבר ככה.. אם כבר אתה צריך להתבייש בזה..
ודרך אגב.. השריונרים האמיתיים בפורום הזה כמו שהגדרת אותם.. מה אתה חושב שהם יגידו אה? שלפרוס זחל באמצע הלילה זה לא זין? שלדפוק פינים כשיורד מבול זה לא זין? זה זין! זה זין אחושרמוטה! הם יגידו לך בדיוק אותו דבר! אז אם מפריע לך שאני אומר ששריון זה חרא, אז אתה יודע מה בסדר אני לוקח את זה בחזרה.. טנקים זה חרא!
קיצר, אפשר להמשיך את הויכוח הזה עוד הרבה זמן אבל אני לא יעשה את זה כי אין לי כוח לשמוע שטויות של צ'ונגים שרק התגייסו והם חושבים שהם יודעים הכל מסיפורים שהם שמעו. אני לפחות מדבר מניסיון אישי, ומה שרשמתי זה מה שאני מרגיש.
נ.ב.:
הייתי ממש רציני בקטע של זה שאתה אומר שאין לי כבוד לאנשים ששירתתי איתם.. עזוב פז"ם לא פז"ם, אני עברתי איתם די הרבה וזה די מראה על חוסר כבוד שאתה מזלזל בזה.

ישן 23-03-2007, 20:59
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי --שימי-- שמתחילה ב "כנראה שאני יודע על מה אני מדבר"

זה שאתה בשיריון לא אומר שאתה צודק... אני דיברתי עם אנשים בשיריון שאמרו שהם אוהבים את החיל. להגיד ששיריון או תותחנים אלו חרא של חילות - זו צ'ונגיות. אלו משפטים שיוצאים באופן חפוז בגלל קצת עודף שביזות. אולי לך זה לא מתאים, אבל להגיד שמי שרוצה להיות בשיריון או תותחנים הוא "צ'ונג שלא יודע כלום על הצבא", זה ממש לא נכון.
אל תתחיל להתגונן, אני רק אומר שלא תקטול רעיונות של אחרים שחושבים שזה מתאים להם, רק כי לך לא טוב שם.

ודברים נעשים יותר מעניינים אם יוצאים לקורס מפקדים, שזו גם אפשרות.

ישן 23-03-2007, 23:36
צלמית המשתמש של --שימי--

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי TheWave1110 שמתחילה ב "זה שאתה בשיריון לא אומר שאתה..."

הו, התחלנו להכניס מילים לפה אה... איפה אמרתי שמי שרוצה להיות בתותחנים או בשריון הוא צ'ונג, אה?! איפה?! תראה לי. מה שאני אמרתי זה שמישהו שלא התלהב משריון ורוצה לעבור לתותחנים הוא כנראה אחד שלא יודע כלום על הצבא, כי אם משריון הוא לא התלהב אז אין מצב בעולם שהוא יתלהב מתותחנים (ואם הוא יצא בטירונות-מה שסביר להניח שקרה-אז בכלל אין מצב כי הטירונות של שני החילות כמעט זהה לחלוטין). ובגלל זה גם השוויתי את המעבר בין החילות למעבר בין חרא של חיות.
חוצמזה, אני די בטוח שהאנשים שדיברת איתם ש"אוהבים את החיל" הם עדיין במסלול והסגל דואג להרעיל אותם עם כל מיני סיפורים ויש להם ת"ש, יענו 6 שעות שינה והכל, בנוסף לזה שהם לא אוכלים יותר מדי חרא מהטנקים (תאמין לי שבביסל"ש רמת הטיפולים בטנקים לא מתקרבת לזאת שעושים בפלוגות המבצעיות). תאמין לי, תאמין לי שבפלוגה מבצעית של שריון אין אף אחד שנהנה לעבוד על הטנק עד השעות הקטנות של הלילה כשהוא עושה בעיות (6 שעות שינה? הלוואי). וכשאני אני אומר חרא, אני לא מתכוון לאנשים או ליחס, אני מתכוון לחרא מעשי מהול בהמון גריז ושמן הידראולי... והמבין יבין.
ציטוט:

אל תתחיל להתגונן, אני רק אומר שלא תקטול רעיונות של אחרים שחושבים שזה מתאים להם, רק כי לך לא טוב שם.

"של אחרים שחושבים שזה מתאים להם"... ש"חושבים"... אז אם הם רק "חושבים", מה הם כבר יודעים ממה שקורה בשטח בתכלס?? ודרך אגב, תאמין לי שלא רק לי לא טוב שם.. בגלל זה אני כבר 8 חודשים לא נוגע בטנקים

נערך לאחרונה ע"י --שימי-- בתאריך 23-03-2007 בשעה 23:45.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר