לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2007, 13:11
צלמית המשתמש של --שימי--
  --שימי-- --שימי-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ctx שמתחילה ב "נפקדות, מה מותר לצבא לעשות לי?"

זה אומר שאתה תהיה בבית עד 45 יום.. אחרי 45 ימים של נפקדות אתה נחשב עריק, ואז שולחים לך לבית לוכדי עריקים של משטרה צבאית.. הם עוצרים אותך ומביאים אותך למשפט על עריקות, וזה כבר אומר שאתה תשב בכלא להרבה מאוד זמן (ובנוסף יהיה לך דפוק.. ממש לא משתלם כל העסק הזה.. אתה לא יכול לנצח פה)
אני מציע לך לחזור לצבא כמה שיותר מהר לפני שתהיה עריק, תישפט על נפקדות ותקווה שלא יזיינו אותך יותר מדי.. אם תגיע להיות עריק זה כבר סיפור אחר (לא מומלץ בכלל)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=31%2F07%2F2005&end_date=31%2F07%2F2008&-=.jpg]

נערך לאחרונה ע"י --שימי-- בתאריך 23-03-2007 בשעה 13:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2007, 20:50
  מגזניום מגזניום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
רק אחרי 45 יום לוכדי עריקים יוכלים לתפוס אותך!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ctx שמתחילה ב "נפקדות, מה מותר לצבא לעשות לי?"

משום שרק אחרי 45 יום הטיפול בחייל עובר ממפקדיו/הבסיס אל טיפולה של המשטרה הצבאית!
כעקרון רק לאחר 60 יום מתחילים באמת לחפש אותך אך קרו מקרים שגם אחרי 45 יום התחילו לחפש.

ורק כדאי שתבין את חומרת הדבר. עד 44 יום של בריחה אתה נחשב נפקד וזה מטופל מול היחידה -דהיינו שאתה צריך להישפט ביחידה בדין משמעתי והעונש יכול להגיע מקסימום 35 ימי מחבוש.וזהו!!
יכולםי גם להתחשב בך ולתת לך 10 ימי מחבוש .

לאחר 45 יום של מהיחידה אתה נחשב עריק!!כאשר עריק נשפט רק בפני בית דין צבאי !!
העונש שלך יהיה ב99% מעל חודש+תיק פלילי במשטרה!!!

עכשיו רק שתבין אתה שתיק פלילי הוא דבר חמור ופוגע קשות בעתידו של אותו חייל. המון עבודות לא תוכל למצוא . תיק פלילי יותר קשה מפרופיל 21 נפשי.

אז תזהר לברוח מעל 45 יום .

נערך לאחרונה ע"י מגזניום בתאריך 23-03-2007 בשעה 20:52.
ישן 24-03-2007, 08:59
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
בוקר טוב

לברוח זה לא פתרון ואם אתם חושבים שאחרי שתדפקו נפקדות/תגיעו למצב של עריקות, תכנסו לכלא וגחל"ת תפלוט אתכם לשיבוץ קל"ב "איכותי" - לא בטוח שאתם צודקים .
זה אולי לא נעים לשמוע, אך בכל מקום שתשובץ אליו, ישימו לב לריבוע ה"תב"ן" (תקופה בלתי נמנית) שמוזנת לך, כך שגם אם לא תטרח לספר שיש לך, ידעו וזה לא יוסיף לך נקודות זכות .

יתרה מזאת - לי יוצא לטפל במספר רב של חיילים שמעוניינים להתגייס לקבע אך בתחילת שירותם היו במקום בו אתם נמצאים, צברו תב"ן אסטרונומי וזה מלווה אותם לאורך כל השירות (למעט העובדה שזה מוסיף להם ימים לשירות) זה מעכב ולעיתים (תלוי במס' ימי התב"ן) -מונע את גיוסם לקבע .
אולי זה מוקדם מבחינתכם ולא רלוונטי, כי אתם חושבים "אני לא אגיע לקבע", אך אתם לא יכולים לדעת איך תתגלגלו בהמשך שירותכם, גם אלו שמיועדים לגיוס לקבע לא חשבו שיגיעו לזה וזה היופי שבצבא - שאתה יכול להגיע לאן שתרצה, עם הרבה מאמץ, עקשות, נכונות ומעל לכל - לא להרים ידיים .

ונחזור להתחלה - בריחה היא לא הפתרון, תמיד יש עם מי לשוחח, נתחיל בזה שהמפקדים מחויבים לאפשר לך לראות קב"ן או רופא ותתעקשו על זה .
המ"פ לא קשוב לכם ? -יש מעליו, יש מג"ד ובמידת הצורך - יש מח"ט .
אז הכל טוב ויפה שאמא תומכת בנפקדות שלך, אך אני לא בטוחה שהיא מבינה את ההשלכות של זה, אני לדוגמה - הייתי ממליצה לאמא שלך להתערב בתמונה, לדבר עם המפקדים, מג"ד, מח"ט וכל מי שצריך, במקום לתת לך לגיטימציה לכך ומתוך רצון כנה לפתור את המצב אליו נקלעת .
ותתפלא - זה יעשה פלאים, מפקדים היום מעריכים מאוד הורים שמגלים מעורבות ומייחסים לכך המון חשיבות .

ואם אתה מעוניין לפתור את המצב - דבר איתי בת.ד, אולי אוכל לסייע לך עם עוד כמה פאזות להסתכלות שכן במשך כל שירותי יצא לי לעסוק באוכלוסיית החובה והקבע ואני באמת חושבת שניתן לפתור את המצב בצורה טובה ומרצה .

בהצלחה !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 24-03-2007 בשעה 09:04.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר