לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2007, 12:23
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim מנהל chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי worth1000 שמתחילה ב "זה קורה במשפחות הכי טובות :("

מכירה כל כך מקרוב. הקוקטייל שלי ואני קיפלנו כביסה יחד לפני שנה בערך, כשהוא ישוב לי על הכתף. מייד לאחר מכן הייתי אמורה לקחת אותו לוטרינר לגזירת כנפיים ובדיקה כללית. אני השארתי אותו כשהוא ישוב על הכלוב שלו, ויצאתי לרגע מהדירה כשהיתה דלת סגורה. כשחזרתי פתחתי את הדלת והוא כבר היה בחוץ. הבעיה היתה שאני גרה במושב ויש המון חתולים. רצתי בטירוף לכיוון שאליו הוא עף ואז לכיוון של השריקות שלו, וזה פשוט לא עבד. הוא מאוד אהב את הצלצול של הסלולרי שלי ולכן הסתובבתי במושב כשהפלאפון מצלצל בתקווה שהוא יחזור אלי, שעות הלכתי כמו סהרורית במושב וניסיתי לקרוא לו- שום דבר לא עזר.

אני מנסה להתנחם בזה שאולי הוא נחת אצל מישהו אחר במרפסת והוא מגדל אותו, למרות שאני סקפטית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-03-2007, 19:45
  eva_z eva_z אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.03
קראתי את הודעתך אחרי העבודה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "מכירה כל כך מקרוב. הקוקטייל..."

אבל לא היה לי זמן לכתוב, אז עכשיו יש לי.
היה לי פעם ג'אקו קונגו, שגידלתי אותו בבית, בכלוב.מהימים הראשונים של האביב הייתי מוציא את הכלוב לכניסה, הולכת לעבוד, ולפנות ערב הייתי מכניה אותו הביתה.
יום שישי אחד שעשיתי כך, באו ילדי הגן אלי לפינת החיי, ואומרים לי שביקרו אצל התוכי שלי ליד הבית, אבל הוא לא שם, הכלוב ריק.
קודם כמעט קיבלתי התקפת לב מהבהלה,אחר כך מהריצה הביתה, שאז גרתי בדיוק בצד השני של המשק.
לא הבנתי מה קרה, כי על הדלת של הכלוב יש מנעול.והנה הגעתי בלי אוויר, ובאמת הכלוב ריק,
ואין מנעול.
כשהתחלתי לשחזר מה קרה, הבנתי שכנראה חשבתי שסגרתי את הכלוב,ו"ראיתי" את המנעול שלא שמתי.
טוב, התישבתי על המדרגות והתחלתי לקראו לו בשמו.
לקח לי יותר משעה עם משקפת לגלות על איזה עץ אורן הוא יושב, כי סביב הבית הייתה חורשת אורנים.
ואחרי ששמע אותי, התחיל להשמיע את אוצר המילים שלו,קרא לכל החברים וילדים של השכונה,
רק לרדת לא היה מוכן.
באותו ערב שבת, עף לבית התרבות שלנו,ועשה הצגה בלי כרטיסים לכל חברת הילדים,
שברור שכולם התאספו לשמוע את החוכמות שלו.
למחרת שבת בבוקר קמתי מוקדם ועשיתי סיור במשק, אבל לא היה לו זכר.
ביום ראשון בבוקר התחלתי לטלפן למזכירויות של הקיבוצים השכנים,
והסברתי שמדובר בתוכי אפור גדול, שגם מדבר,והוא בטח ירד ליד בריכות השחיה כדי לשתות,
כי אוכל יש לו על האורנים, הוא אוהב את הצנוברים.
אחרי הצהריים קיבלתי טלפון משריד (כ-2-3 ק"מ מאיתנו) שהתוכי היה בבריכת השחיה ושאבוא לקחת.
לקח לי קצת זמן לארגן רכב, וכשהגעתי אמרו לי, כן הוא היה פה, אבל הלך.ולא ידעו לאן.
לשאלתי למה לא תפסתם אותו ענו הוא היה נורא נחמד ולא רצינו להפריע לו.כשחזרתי הביתה קיבלתי התקפת עצבים מרוב רוגז על האנשים שלא הבינו שזה לא ציפור שיש בארץ.
לפי הניסיון שצדקתי בקשר לבריכת השחיה, הרחבתי את מעגל הטלפונים למחרת, והתקשרתי לקיבוצים קצת יותר רחוקים.
והנה אחרי הצהריים מקבלת שיחה נרגשת מהמרכזנית של שריד, שילדי הפינת החי מצאו ותפסו את הג'אקו שלי.
רצתי למכולית שלנו קניתי להם בונבונ'רה ענקית ונסעתי לקחת את ה"נמלט".הממזר כל הדרך הביתה צעק "רינת , איפה את?" (שם של אחת הבנות שלי)
אז הסוף טוב הכל טוב. בכל מקרה את היומיים האלו אני לא שוכחת

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר