לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2007, 16:14
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Elibar9 שמתחילה ב "לך תקנה את הספר הכנה לבחינות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Elibar9
לך תקנה את הספר הכנה לבחינות המיון של צה''ל של הוצאת קידום תעבור אליו
המבחן על זמן ורשום בספר הגבלות זמן אז תעבוד על זה
אני עוד 3 שבועות הולך למבחנים הפסיכוטכניים ואז אני יוכל להרחיב לך

אם אתה כבר קונה את הספר הכנה לבחינות המיון של צה"ל, אתה בטח במרכז מסחרי/קניון. באותה הזדמנות, גש לסופר פארם ותקנה את הבושם הכי יקר עם הנוכחות הכי חזקה, וסבון ריחני, כדי שתגיע עם ריח טוב לראיון האישי. משם גש לחנות דיסקים, וקנה אוסף של דיסקים שמרגיעים אותך, כדי שתוכל להתרכז במבחן הפסיכוטכני (כל אחד ומה שהוא אוהב, אני אישית הייתי ממליץ על קונצ'רטו לפסנתר ולתזמורת 21 של מוצארט או התפילות לבתולה מריה של מונטוורדי). אם יש בסביבה גם חנות טבע, קנה כמה תמציות טבעיות להרגעה. קפוץ משם ל- Kenvelo/Castro Men/Diesel וקנה חולצה ומכנסיים חדשים. אל תשכח שזה האביב עכשיו ואי-אפשר לדעת מה מתכנן מזג האוויר, אז קנה גם חולצה קצרה וגם ארוכה. אם אתה בחור עם גישה מודרנית, אל תתבייש לקנות ערכת איפור, כי להיראות טוב לא יכול להזיק. ולסיום, גש לרופא ותספר לו שקשה לך להירדם, כדי שייתן לך משהו חזק ללילה לפני המבחנים.

וברצינות- עוד לא היית במיונים ואתה כבר ממליץ על לקנות ספר בשבילם, שאתה אפילו לא יודע אם יעזור לך? אני מבין את ההתרגשות ואת החשיבות שאתם מייחסים לזה, אבל לקנות ספר בשביל המבחנים האלה?
Common...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2007, 18:20
  Lipside Lipside אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.03
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "[QUOTE=Elibar9]לך תקנה את..."

מניסיון עם חברים שעברו על הספר, זה לא בהכרח עזר להם במבחנים.
מי שלחוץ, שיקנה. זה יכול לעזור בהחלט, ללמד אותך על אופי המבחנים, אבל אם אתה בטוח בעצמך (ובד"כ אין סיבה שלא תהיה) אפשר להסתדר מעולה בלי הספר.
אני עשיתי את המבחנים בלי לעבור על חילוק או כפל ארוך (בקושי יש זמן לעשות אותם. וזה לא שאני תותח במתמטיקה או משהו, 4 יח' וגם שם לא קל לי), בלי לקרוא שום ספרים, ואפילו הייתי במצב נפשי לא משהו (מבואס בטירוף אחרי שגיליתי שיש לי פרופיל 64), והוצאתי דפ"ר 90.
המסקנה היא - זה אינדיבידואלי.

ישן 26-03-2007, 18:44
  Shin13 Shin13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "[QUOTE=Elibar9]לך תקנה את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Cfox
אם אתה כבר קונה את הספר הכנה לבחינות המיון של צה"ל, אתה בטח במרכז מסחרי/קניון. באותה הזדמנות, גש לסופר פארם ותקנה את הבושם הכי יקר עם הנוכחות הכי חזקה, וסבון ריחני, כדי שתגיע עם ריח טוב לראיון האישי. משם גש לחנות דיסקים, וקנה אוסף של דיסקים שמרגיעים אותך, כדי שתוכל להתרכז במבחן הפסיכוטכני (כל אחד ומה שהוא אוהב, אני אישית הייתי ממליץ על קונצ'רטו לפסנתר ולתזמורת 21 של מוצארט או התפילות לבתולה מריה של מונטוורדי). אם יש בסביבה גם חנות טבע, קנה כמה תמציות טבעיות להרגעה. קפוץ משם ל- Kenvelo/Castro Men/Diesel וקנה חולצה ומכנסיים חדשים. אל תשכח שזה האביב עכשיו ואי-אפשר לדעת מה מתכנן מזג האוויר, אז קנה גם חולצה קצרה וגם ארוכה. אם אתה בחור עם גישה מודרנית, אל תתבייש לקנות ערכת איפור, כי להיראות טוב לא יכול להזיק. ולסיום, גש לרופא ותספר לו שקשה לך להירדם, כדי שייתן לך משהו חזק ללילה לפני המבחנים.

וברצינות- עוד לא היית במיונים ואתה כבר ממליץ על לקנות ספר בשבילם, שאתה אפילו לא יודע אם יעזור לך? אני מבין את ההתרגשות ואת החשיבות שאתם מייחסים לזה, אבל לקנות ספר בשביל המבחנים האלה?
Common...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחח

ישן 26-03-2007, 20:51
  R13 R13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.07

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Cfox

Common...

תכלס אחי, גדול!
עושים יותר מדי סיפור, בלי יותר מדי דיבורים, אם יש לטיפוס שכל, הוא יעבור כמו גדול! לא צריך להיות גאון הדור כדי להצליח להוציא את המיטב שלך במבחנים הפסיכוטכניים. "הכל בראש"- תרתי משמע...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר